ריחו"ל

חברתה של וויטני יוסטון חושפת כי ניהלו רומן: "אהבנו אחת את השנייה"

שבע שנים לאחר מותה של וויטני יוסטון, חברתה הטובה רובין קרופורד מפרסמת ספר זכרונות בו היא טוענת שהן היו נאהבות. "רצינו להיות יחד, רק שתינו", עד שוויטני שמה לקשר הרומנטי ביניהן סוף, היא מספרת

ספר חדש וחושפני יוצא עליה בקרוב. וויטני יוסטון (צילום: Gettyimages)
ספר חדש וחושפני יוצא עליה בקרוב. וויטני יוסטוןצילום: Gettyimages

 

7 וחצי שנים אחרי מותה של הזמרת וויטני יוסטון, רובין קרופורד, מי שהיתה חברתה הטובה, מפרסמת ספר זכרונות ומדברת על הקשר שלהן, שהיה הרבה יותר מרק ידידותי.

 

קרופורד ויוסטון נחשבו לחברות הכי טובות והיו צמודות החל משנות ה-80 המוקדמות ועד מותה של הזמרת ב-2012. כעת קרופורד מספרת: "הגעתי למצב שבו אני מרגישה שאני צריכה להגן על החברות בינינו, וצורך לשתף במי שהיתה האישה מאחורי הכישרון".


היו יותר מחברות טובות. וויטני ורובין קרופורד (צילום: אינסטגרם)
היו יותר מחברות טובות. וויטני ורובין קרופורדצילום: אינסטגרם

קרופורד פגשה את יוסטון ב-1980, כשהיא היתה בת 19 ויוסטון צעירה ממנה בשנתיים. מאז הן לא נפרדו עד מותה של יוסטון. "רצינו להיות יחד, רק שתינו", מספרת קרופורד. היחסים ביניהן היו גם מיניים, אך יוסטון החליטה שהיא לא מעוניינת להמשיך בכך לאחר שחתמה על חוזה הקלטות ב-1982.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

קרופורד מספרת שיוסטון בישרה לה על כך כשהעניקה לה ספר תנ"ך: "היא אמרה שלא כדאי שנהיה פיזיות יותר, מכיוון שזה יהפוך את המסע שלנו להרבה יותר קשה. היא אמרה שאם אנשים יגלו עלינו, הם ישתמשו בזה נגדנו". קרופורד מספרת שהיא הבינה את הרגשתה של יוסטון ולכן שמרה על הסוד: "מצאתי נחמה בשתיקה שלי", היא מספרת.

המשפחה לא תמכה. יוסטון, קרופורד ומשפחתה של יוסטון (צילום: אינסטגרם)
המשפחה לא תמכה. יוסטון, קרופורד ומשפחתה של יוסטוןצילום: אינסטגרם


 

עוד מספרת קרופורד שמשפחתה של יוסטון התנגדה לקשר ביניהן, ושאמה, הזמרת סיסי יוסטון, אמרה לבתה שקשר כל כך קרוב בין שתי נשים הוא לא טבעי. "אבל היינו קרובות", אומרת קרופורד. היא מוסיפה: "מעולם לא דיברנו על תוויות כמו לסביות או הומואים. פשוט חיינו את חיינו וקיווינו שזה ימשך לנצח".

 

כידוע – זה לא נמשך לנצח. יוסטון, שהפכה להיות אחת הזמרות המצליחות והמוערכות בעולם, הלכה לעולמה ב-2012, לאחר שטבעה באמבטיה בעקבות שימוש בסמים. לאורך השנים היו שמועות על כך שהזמרת היא לסבית, למרות שהיתה נשואה לזמר בובי בראון. לשניים היתה בת, בובי קריסטינה בראון, שמתה לפני 4 שנים, בגיל 22, בצורה דומה לדרך שבה נהרגה אמה - לאחר שטבעה באמבטיה.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"וויטני יודעת שאהבתי אותה ואני יודעת שהיא אהבה אותי. היינו חשובות אחת לשניה, נשבענו לתמוך זו בזו", מספרת קרופורד בספר. בימים אלה היא  חיה עם בת זוגה ושני ילדיהן. הסיבה להוצאת הספר, לטענתה, היא שרצתה לשמר את המורשת של יוסטון: "לתת לה את הכבוד המגיע לה ולחבק את החברות שלנו".


כריכת הספר של קרופורד
כריכת הספר של קרופורד

התחתנה איתו לאחר שסיימה את הקשר עם קרופורד. וויטני ובובי בראון (צילום: Splashnews)
התחתנה איתו לאחר שסיימה את הקשר עם קרופורד. וויטני ובובי בראוןצילום: Splashnews

מתו בצורה דומה. וויטני ובובי קריסטינה (צילום: MCT)
מתו בצורה דומה. וויטני ובובי קריסטינהצילום: MCT

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018