ריחו"ל

תפסו מחסה: קניה ווסט הודיע כי ירוץ לנשיאות ארה"ב

הראפר הגיע לפסטיבל החדשנות בניו יורק כדי לחשוף את הליין החדש שלו לנעליים מתכלות וניצל את הבמה כדי להכריז כי ירוץ לנשיאות ארצות הברית בשנת 2024

 

או אה מי זה בא? (צילום: gettyimages)
או אה מי זה בא?צילום: gettyimages

אם גם אתם הרגשתם שהאדמה רעדה קלות אז לא דמיינתם. הראפר קניה ווסט, הודיע כי בכוונתו לרוץ לנשיאות ארצות הברית בשנת 2024, מה שאומר שיש לנו ארבע שנים למצוא פתרון מגורים אחר - נגיד בחלל.

 

ווסט הגיע לפסטיבל החדשנות בניו יורק כדי להציג את הליין החדש שלו לנעליים מתכלות וניצל את הבמה כדי לעדכן את כולם שהרעיון שלו לרוץ לנשיאות, שהחל להתבשל במוחו בשנת 2015, לא חלף ובכוונתו לעשות זאת. ווסט דיבר רבות על הנעליים החדשות והעובדה שהן עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה, גמישים ועמידים בפני קרינה אולטרה סגולה. הוא דיבר על החשיבות של החזרת הייצור לאמריקה הדרומית והצפונית ואמר כי ידאג לעבודה עבור המקומיים.

 

קניה ווסט מודיע שירוץ לנשיאות ארצות הברית

קניה ווסט מודיע שירוץ לנשיאות ארצות הברית

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

"כשאני ארוץ לנשיאות ארצות הברית בשנת 2024", אמר ווסט וגרם ל-500 האנשים שישבו באולם להיקרע מצחוק, מה שעצבן אותו מאוד. "על מה אתם צוחקים?", שאל ווסט במבט רציני שלווה בשתיקה מביכה, ולאחר מכן המשיך והסביר את עמדתו.

 

בחודש שעבר ווסט שחרר את אלבומו המצופה Jesus Is King המוקדש כצפוי, לנושאים נוצרים בסגנון גוספל ומתחבר לדרשות יום ראשון שהוא נושא בשנה האחרונה בפני קהל.


ווסט לנשיאות (צילום: Getty Images)
ווסט לנשיאותצילום: Getty Images

וכדי שלא תגידו לא ידענו, הנה כמה עובדות משעשעות (או מטרידות) על מי שעשוי להיות נשיא ארצות הברית בעוד ארבע שנים. במאי 2016 התארח ווסט אצל אלן דג'נרס, שם הכריז בקולי קולות ש"הוא אלוהים" והוסיף כי יש לו רעיונות "שיכולים להפוך את האנשים לטובים יותר". במקרה או לא - כמה חודשים לאחר מכן, בנובמבר 2016, התאשפז ווסט בבית חולים פסיכיאטרי לאחר שעבר התמוטטות עצבים שככל הנראה נגרמה ממינון שגוי של התרופות שהוא לקח.

 

שנתיים לאחר מכן הסביר ווסט שהוא לא סובל ממחלת נפש אלא יש לו כוחות על ואם זה לא מספיק, בספטמבר 2018 החליט לשנות את שמו ל"יה". ווסט הסביר כי המילה "יה" היא המילה שמופיע הכי הרבה בתורה. תוסיפו לזה את העובדה כי בחודש אוקטובר האחרון הוא חשף שהוא מכור לפורנו והנה לכם, נשיא ארצות הברית הבא. שיהיה לכולנו בהצלחה!


עם הגברת הראשונה הבאה של ארה"ב? (צילום: gettyimages)
עם הגברת הראשונה הבאה של ארה"ב?צילום: gettyimages

קניה ווסט (צילום: Gettyimages)
קניה ווסטצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018