רכילות+

צפו: הסולחה של רוסלנה ואופירה

אחרי חודשים ארוכים של מתח וכמה מסרים עוקצניים שהופנו אחת כלפי השנייה, רוסלנה רודינה ואופירה אסייג נפגשו ביום הולדתה של מיכל הקטנה והציגו סולחה למופת. והיה אפילו חיבוק!

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אין משהו שאנחנו יותר אוהבים מאשר סולחה מתוקשרת או פיוס נעים, תלוי איך תרצו לקרוא לזה, בין סלבס. וזה בדיוק מה שהיה לנו בסוף השבוע האחרון.

 

אמש (ש') במסיבת יום ההולדת ה-37 של כוכבת הילדים, מיכל (הקטנה) ויצמן, היינו עדים לסולחה המפתיעה בן אופירה אסייג לרוסלנה רודינה, שהגיעו לחגיגות וניצלו את ההזדמנות כדי להשלים פערים - וכמובן שלא יכולנו להרשות לעצמנו לפספס את ההזדמנות ולתעד את הרגע המפתיע. צפו בוידיאו בראש הכתבה.

  

אופירה אסייג ורוסלנה רודינה משלימות פערים (צילום: יוני פרוים)
אופירה אסייג ורוסלנה רודינה משלימות פעריםצילום: יוני פרוים

 

למי שבמקרה הספיק לשכוח את הסיבה לחגיגה שלנו, נזכיר כי במרץ 2018, עוד בימים שאסייג הייתה החברה הטובה ביותר של האקס של רודינה, אייל גולן, מגישת הטלוויזיה סיפרה במהלך תוכניתה, "אופירה וברקו", כי לרודינה קשה להתמודד עם המעריצות של גולן, ואמרה כי היא "מכירה כמה נשים שהתקשו לקבל את המעריצות של בני הזוג שלהן".

 

רודינה, מצידה, לא נשארה חייבת, פרסמה פוסט שהבהיר את עמדתה, וכתבה: "גברת אופירה הנכבדה, יוצא לי לעקוב אחרי התוכנית הזו, ואין ספק שאתם מביאים המון רעש בהתנהלות שלכם באולפן. אבל אני חייבת לתקן אותך ולהפסיק לתת יד לדבר הזה. ממש לא היה לי קשה עם מעריצות של אייל גולן, וחבל שאת נכנסת לפינות שלא שייכות לך! לא כדאי שאגיב כאן עם מה היה לי קשה". מקורות יודעי דבר סיפרו לנו כי מאז השתיים דאגו לשמור מרחק אחת מהשנייה - עד לסולחה שהתקיימה אמש.

החיבוק זה לא רק בגלל המצלמות, נכון? (צילום: יוני פרוים)
החיבוק זה לא רק בגלל המצלמות, נכון?צילום: יוני פרוים

את עדיין באותו מספר?  (צילום: ארן חן צלמים)
את עדיין באותו מספר? צילום: ארן חן צלמים

מזל שמיכל הקטנה חגגה יום הולדת כדי שזה יקרה (צילום: ארן חן צלמים)
מזל שמיכל הקטנה חגגה יום הולדת כדי שזה יקרהצילום: ארן חן צלמים

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018