ריחו"ל

ידידים מפעם: כוכבות "חברים" מתאחדות עם חברים נוספים

כוכבות "חברים", ג'ניפר אניסטון, ליסה קודרו וקורטני קוקס, התאחדו (שוב) בטקס פרסים, ופגשו חברים ותיקים - שניים משחקני הסדרה ששיחקו את בני הזוג של קודרו

תמיד חברות. ליסה קודרו, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקס (צילום: Getty Images)
תמיד חברות. ליסה קודרו, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקסצילום: Getty Images

 

למרות שלאחרונה זה קורה די הרבה, אנחנו עדיין מתרגשים בכל פעם שכוכבי הסדרה "חברים" מתאחדים, גם אם זה באופן חלקי. בסוף השבוע קיבלנו שני איחודים כאלה, וכיאה למוניקה, דמותה שעמדה במרכז החבורה, קורטני קוקס מככבת בשני האירועים.

 

איחוד ראשון נרשם באינסטגרם של קוקס, שבו היא פרסמה תמונה שלה עם בעלה הטלוויזיוני, מת'יו פרי, וכתבה: "נחשו עם מי אכלתי צהריים היום? אני יודעת! האם אני יכולה להיות שמחה יותר?" פלוס האשטאג חברים אמיתיים. הכי מרגש. צ'נדלר ומוניקה לנצח.

 

הזוג הטלוויזיוני האהוב עלינו. קורטני קוקס ומת'יו פרי (צילום: אינסטגרם)
הזוג הטלוויזיוני האהוב עלינו. קורטני קוקס ומת'יו פריצילום: אינסטגרם

 

אבל האיחוד הגדול מבין השניים, נרשם בטקס צדקה שערך איגוד השחקנים האמריקאי, ובו הוענקו פרסים לשחקנים אשר פעלו למען מטרות חברתיות. בין מקבלי הפרסים היו השחקנים מארק רופאלו וגרג ברלנטי, הבמאית אווה דוברני וגם ג'ניפר אניסטון, שקיבלה את הפסלון מהחברות הוותיקות, קוקס וליסה קודרו.

 

מפלס ההתרגשות עלה עוד לפני כן, כשעל השטיח האדום הצטרף אל שלושתן לא אחר מאשר השחקן פול ראד, שמעבר להיותו כוכב קולנוע מצליח, גם שיחק את מייק, בעלה של קודרו בסדרה. ולא רק הוא – בטקס נכח גם האנק אזריה, שבסדרה גילם את דיוויד, המדען שניהל רומן קצרצר עם פיבי אך נסע למינסק וחזר מדי פעם להופעות אורח.

 

היי, זה מייק! אניסטון, קוקס וקודרו עם פול ראד (צילום: Getty Images)
היי, זה מייק! אניסטון, קוקס וקודרו עם פול ראדצילום: Getty Images

 

במהלך הנאום שבו הציגו את אניסטון, השתיים כינו אותה בתור "החברה" שלהן – מילה שהתבדחו שלא יעשו בה שימוש יותר. אניסטון קיבלה את הפרס בעקבות תמיכתה ותרומותיה לארגונים שונים, כמו הקרן לסיוע לנפגעי אסונות טבע, בתי חולים לילדים וארגוני תמיכה בלהט"בים. "תמיכה בארגונים האלה היה הכבוד הגדול ביותר בקריירה שלי", אמרה כשקיבלה את הפרס. 

 

מוציאות את המילה "חברה" לפנסיה (צילום: Getty Images)
מוציאות את המילה "חברה" לפנסיהצילום: Getty Images

 

אניסטון גם ניצלה את הבמה כדי להעלות זכרונות מהימים בהם היתה שחקנית מתחילה ונואשת לעבודות, ושלחה ד"ש למי שחלקה איתה את ההתמודדות באותם ימים, השחקנית גבריאל קרטריס, הלא היא אנדראה זאקרמן מהסדרה "בוורלי הילס 90210", שמלבד היותה אייקון ניינטיז, היא היום גם נשיאת איגוד השחקנים.

 

בין הכוכבים שהציגו את מקבלי הפרסים היה גם ליאונרדו דיקפריו, שהגיש את הפרס לרופלו, ואמר עליו: "רבים רוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר. מארק לא רק רוצה, הוא עושה". מאוחר יותר גם אניסטון פירגנה לו ושאלה על הבמה: "אפשר להציע את מארק לנשיאות?" וזכתה למחיאות כפיים סוערות מהנוכחים.

 

מפרגן לרופאלו. ליאונרדו דיקפריו (צילום: Getty Images)
מפרגן לרופאלו. ליאונרדו דיקפריוצילום: Getty Images

 

בין הנוכחים בטקס היו גם קונסטנס וו, כריסי מץ, אקוופינה, אנג'לה באסט, ג'ייסון לואיס, וויליאם דפו ועוד.

 

מה חשבתם על מה שלבשו הכוכבים? הצביעו בסקר שבתחתית הכתבה!

 

נשמה טובה!  (צילום: Getty Images)
נשמה טובה! צילום: Getty Images

חיבוק גדול! (צילום: Getty Images)
חיבוק גדול!צילום: Getty Images

מארק לנשיאות? (צילום: Getty Images)
מארק לנשיאות?צילום: Getty Images

  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018