ריחו"ל

קלואי יודעת? למאר אודום מאורס

האקס המיתולוגי ובעלה לשעבר של קלואי קרדשיאן, הכדורסלן למאר אודום, התארס לבת זוגו בחודשים האחרונים, הגברת סברינה פאר, שככל הנראה לא צפתה בריאליטי "משפחת קרדשיאן", אחרת מה היא חשבה לעצמה?

שיהיה במזל. למאר אודום וסברינה פאר (צילום: אינסטגרם)
שיהיה במזל. למאר אודום וסברינה פארצילום: אינסטגרם

 

בעלה לשעבר של קלואי קרדשיאן, הכדורסלן למאר אודום, העלה פוסט לחשבון האינסטגרם ובו שיתף את 540 אלף העוקבים שלו כי הוא הציע נישואים לבת זוגו בשלושת החודשים האחרונים, הגברת סברינה פאר, שכמובן אמרה לו "כן".

 

"הכירו את ארוסתי החדשה שבקרוב תהיה הגברת פאר-אודום", כתב הכדורסלן בחשבון האינסטגרם שלו, והוסיף: "היא האחת".  וול, למאר, עם כל הכבוד ולאור עברך הרומנטי הכושל - אנחנו קצת סקפטיים.

 

"אמרתי כן", כתבה מאמנת הכושר פאר בתגובה לפוסט של אודום, והעלתה פוסט משלה, כזה שמבליט את הטבעת העצומה שהכדורסלן העניק לה.

עדכנתם את קלואי? (צילום: אינסטגרם)
עדכנתם את קלואי?צילום: אינסטגרם

 

ועכשיו, לטובת אלה שבמקרה פספסו, נזכיר שעברו הרומנטי של אודום כולל את הגברת קלואי קרדשיאן. בספטמבר 2009 השניים נישאו ושנתיים לאחר מכן, ב-2011, קיבלו תוכנית ריאליטי משלהם: "קלואי ולמאר". בשנת 2013 חזר למאר לסמים, נתפס כשנהג בשכרות, נכנס למכון גמילה והמשיך להסתבך. ארבעה חודשים לאחר מכן, בדצמבר של אותה השנה, קרדשיאן הגישה בקשה לגירושים מהכדורסלן.

 

קצת לאחר שהוגשה הבקשה נמצא אודום חסר הכרה, בבית בושת, ונאבק על חייו - מה שגם לקלואי לעזוב הכל, לעצור את חייה ולא לזוז ממיטתו. ואם לרגע חשבתם שהבחור העריך - אז לא. אודום גירש את כוכבת הריאליטי מבית החולים וביקש ממנה ספייס. סברינה, שיהיה לך בהצלחה!

 

עם האקסית. למאר וקלואי קרדשיאן (צילום: gettyimages)
עם האקסית. למאר וקלואי קרדשיאןצילום: gettyimages

 

השקיע בטבעת (צילום: אינסטגרם)
השקיע בטבעתצילום: אינסטגרם
 

 

ברכות! (צילום: אינסטגרם)
ברכות!צילום: אינסטגרם

שיהיה בהצלחה בהמשך (צילום: אינסטגרם)
שיהיה בהצלחה בהמשךצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018