פותחים חזית: הארי ומייגן יבריזו מהכריסמס

הדוכסים מסאסקס בדרך לשבור עוד מסורת והפעם הודיעו כי לא יחגגו את חג המולד עם המלכה אליזבת אלא עם הגברת דוריה רגלנד, אמה של מייגן מרקל. מישהו אמר הסלמה בממלכה?

לא לומדים לקח. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
לא לומדים לקח. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

נראה שהנסיך הארי ומייגן מרקל לא לומדים לקח וממשיכים לייצר שערוריות, והפעם הדוכסים מתכננים להבריז מחג המולד. מארמון בקינגהאם יצאה הודעה רשמית המבשרת על כך שהדוכסים מסאסקס לא יחגגו את הכריסמס בארמון, יחד עם כל משפחת המלוכה, וכי בכוונתם לבלות את החג עם אמה של מרקל, הגברת דוריה רגלנד.

 

"לאחר שבשנתיים האחרונות חגגו הדוכסים מסאסקס את חג המולד בסאנדרינגהאם, השנה יחגגו את חג המולד הראשון שלהם, כמשפחה חדשה, עם הגברת דוריה רגלנד, אמה של הדוכסית. החלטה זו תואמת את חוקי הארמון שקבעו בעבר בני המלוכה וכמו כן את תמיכתה של הוד מלכותה.", כך נמסר בהצהרה הרשמית מטעם הדובר של הארי ומייגן, שהוסיף כי מטעמי בטיחות לא יסופקו כרגע פרטים נוספים על לוח הזמנים של הדוכסים.


"סבתא שלי לא תסלח לנו על זה" (צילום: Getty Images)
"סבתא שלי לא תסלח לנו על זה"צילום: Getty Images

 

בזמן שהבריטים משוכנעים שזו עוד התנהגות "סנובית" או "מתנשאת" של הדוכסים, זאת לאחר שסירבו להגיע בקיץ האחרון לסקוטלנד ולבלות עם המלכה אליזבת, מהארמון הדגישו והבהירו כי ההחלטה של הדוכסים לבלות את חג המולד בנפרד התקבלה לגמרי בהבנה. "הדוכס והדוכסית נפגשים לעיתים קרובות עם המלכה אליזבת, זו הסיבה לכך שהם לא נסעו לסקוטלנד בקיץ והסיבה לכך שהמלכה תומכת בהחלטתם לבלות את הכריסמס עם אמה של מייגן".

 

מקור אלמוני מהארמון סיפר ל"דיילי מייל" כי המלכה אליזבת לא ידעה על כוונותיו של הארי עד יום שלישי האחרון, אז התקשר הנסיך והודיע לה כי הם לא יבלו איתם את החג. "המלכה לגמרי תומכת בהחלטה של הארי ומייגן ומבינה כי הם זקוקים לקצת הפוגה מאור הזרקורים וכך מייגן תוכל לבלות את חג המולד עם אמה, לאחר שנתיים שלא עשתה זאת".


זכרונות מהכריסמס שעבר (צילום: Gettyimages)
זכרונות מהכריסמס שעברצילום: Gettyimages

 

האדון פיל דמפייר, הכתב המלכותי לשעבר, התראיין ל-Mail Online, ואמר: "אם למייגן הייתה משפחה גדולה והיא הייתה רוצה לחגוג איתם מדי פעם, אפשר היה להבין את זה, גם וויליאם וקייט מבלים לעיתים עם המידלטונים. אבל מכיוון שמייגן נמצאת בקשר רק עם אמה, זה מאוד מדאיג. זה נראה כאילו הם פשוט לא רוצים לבלות את החג עם המלכה".

 

וכמובן שדמפייר לא היה היחיד שהביע את דעתו. "עבור המלכה אליזבת, שהמסורת הגדולה והחשובה ביותר עבורה היא לאחד את כולם בחג המולד, זה יהיה מאוד קשה ועצוב", כתב העיתונאי ריצ'ארד קאיי לאתר "דיילי מייל", והוסיף: "אפילו בזמנים קשים שהיו במשפחת המלוכה, עוד בתקופתה של הנסיכה דיאנה, כולם התעלו על עצמם לפחות פעם אחת בשנה, בחג המולד, ונפגשו מסביב לאותו שולחן. גם אחרי שדיאנה וצ'ארלס נפרדו, דיאנה המשיכה להגיע לכניסה בכל שנה".

 

קאיי לא הסתפק בזה וניסה לפרוט גם על מיתרי הרגש. "אתה מצפה מאנשים לכבד את סבא וסבתא שלך בגילם המתקדם. המלכה בת 93, לא מגיע לה שיתייחסו אליה יותר יפה?".

לוקחים סיכונים (צילום: Gettyimages)
לוקחים סיכוניםצילום: Gettyimages

 

"במידה והארי ומייגן היו בוחרים לבלות את חג המולד עם אביה של מרקל, תומס, זה היה מובן", אמר מקור מלכותי לאתר, והוסיף: "אבל מכיוון שהדוכסים בילו את חג ההודיה עם דוריה, זה נראה לא טוב". הארי ומייגן, ליבנו לגמרי איתכם. נמשיך לעדכן!


אל תשכחו לשלוח לנו גלויה (צילום: Gettyimages)
אל תשכחו לשלוח לנו גלויהצילום: Gettyimages


פעם, כשהן עוד ניסו להעמיד פנים (צילום: GettyImages)
פעם, כשהן עוד ניסו להעמיד פניםצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018