ריחו"ל

לא רק חברים: מת'יו פרי מאוהב בקורטני קוקס?

קורטני קוקס ומת'יו פרי גילמו את אחד הזוגות האייקוניים בטלוויזיה בסדרה "חברים", אבל עכשיו השמועות טוענות שעבור פרי זה לא היה רק משחק - ושהוא התאהב בקוקס במציאות. שמישהו יעדכן את ג'אניס!

מוניקה וצ'נדלר: גרסת המציאות? קורטני קוקס ומת'יו פרי (צילום: Getty Images)
מוניקה וצ'נדלר: גרסת המציאות? קורטני קוקס ומת'יו פריצילום: Getty Images

 

הנה טוויסט בעלילה שלא ראינו. במשך עשר שנים הם שיחקו חברים הכי טובים בסדרת הלהיט "חברים", ושש שנים מתוכן היו הזוג שהכי אהבנו לראות על המסך. אבל עכשיו מתברר שמאחורי הקלעים, הרגשות של מת'יו פרי לקורטני קוקס היו בהחלט אמיתיים.

 

מקורב לפרי, שגילם בסדרה את צ'נדלר, סיפר למגזין US Weekly שהשחקן התאהב בקוקס (שגילמה כמובן את מוניקה) בזמן הצילומים – ועד היום לא ממש הצליח לעבור הלאה. "מת'יו תמיד היה מאוהב בה", סיפר המקורב. "הוא לא הצליח להתגבר עליה".

 

מוטרדים, אחרי שפיבי העדיפה את רייצ'ל ורוס גנב לצ'נדלר בדיחה (צילום: Getty Images)
מוטרדים, אחרי שפיבי העדיפה את רייצ'ל ורוס גנב לצ'נדלר בדיחהצילום: Getty Images

 

כמו כל שחקני הסדרה, גם פרי (50) וקוקס (55) נשארו ביחסים קרובים מאז שהסדרה ירדה מהאוויר ב-2004. ב-2014 פרי אף התארח בסדרה "קוגר טאון" שבה כיכבה קוקס, ורק בשבוע שעבר הכוכבת פרסמה תמונה של שניהם באינסטגרם, שלצידה כתבה: "נחשו עם מי אכלתי צהריים היום? אני יודעת! האם אני יכולה להיות שמחה יותר?" (יש כמובן לקרוא את המשפט הזה בטון הנכון שבו מוניקה היתה אומרת את זה).

"I KNOW!"  (צילום: אינסטגרם)
"I KNOW!" צילום: אינסטגרם

 

אז האם יש סיכוי שהרומן בין צ'נדלר למוניקה יחצה את המסך אל החיים האמיתיים (באיחור של כמה שנים טובות)? זה כמובן היה מאוד משמח אותנו, אך לא היינו בונים על זה. קודם כל, גם אם הדברים נכונים – אם זה לא קרה עד עכשיו, כנראה שזה כבר לא יקרה, וזה לא שלא היו להם הזדמנויות. בנוסף, פרי אמנם רווק אך קוקס נמצאת בזוגיות עם הזמר הבריטי ג'וני מקדייד, איתו היא נמצאת כבר 6 שנים. השניים היו מאורסים, עד שהחליטו בצעד מעניין לבטל את האירוסים, אך להישאר בזוגיות.

 

לא ברור מה גרם למקורב הפטפטן להלשין לעולם דווקא עכשיו על רגשותיו של פרי, אבל המידע מגיע בסמוך לחדשות על כך שצוות הסדרה נמצא במגעים לאיחוד שהוגדר כ"לא מתוסרט", כלומר ככל הנראה לא פרק (או רק אפשר לחלום – עונת) איחוד, אלא פאנל שבו הם ידברו על הסדרה ויעלו זכרונות. פחות מרגש, אבל נסתפק במה שאפשר.

שמישהו יעדכן את ג'אניס! (צילום: Getty Images)
שמישהו יעדכן את ג'אניס!צילום: Getty Images

 

אולי זה יקרה גם במציאות? (צילום: Getty Images)
אולי זה יקרה גם במציאות?צילום: Getty Images

 

מחכים לאיחוד! (צילום: אינסטגרם)
מחכים לאיחוד!צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018