רכילות+

אתם בחרתם: תמיר סטיינמן הוא הגבר הסקסי לשנת 2019

תמיר סטיינמן, כתב החדשות בעל העיניים הכחולות והחיוך הכובש, נבחר על ידכם ברוב קולות מוחץ להיות הגבר הכי סקסי בישראל לשנת 2019. ומי הגיע למקום השני?

 

הגבר הסקסי לשנת 2019 - תמיר סטיינמן (צילום מסך)
הגבר הסקסי לשנת 2019 - תמיר סטיינמן

 

 

הימים האחרונים היו ימי מתח גובר ואי-ודאות במדינה. אנחנו כמובן לא מדברים על המצב הבטחוני ולא על נושא הרכבת הממשלה, אלא על השאלה הגדולה - מי יהיה "הגבר הסקסי לשנת 2019"?, וכעת הגיע הזמן לתת את התשובה לה כולם ציפו. היא אמנם לא הפתיעה אותנו יותר מדי, ועדיין מדובר באדם שמגיע מז'אנר אחר לגמרי ממה שאנחנו רגילים.

 

עם עשרות אלפי הצבעות, תגובות רבות, התרגשות גדולה ותקווה של כל אחד מהמועמדים, אנחנו שמחים להכריז על כתב "חדשות 12" תמיר סטיינמן כגבר הכי סקסי שלכם לשנת 2019, שזכה בפער גדול משאר המתמודדים, עם 23% מהקולות.

 

הכתב המסוקס רץ בין הקאסמים ושומר על רוח מרוממת בקרבם של תושבי הדרום, כשהוא מלא חן וכמובן סקסיות רבה, שבנות ובני ישראל, ממטולה עד אילת עם עצירה קטנה בשדרות, לא נשארו אדישים אליה. סטיינמן עקף בפער לא קטן את שגיא מוקי שקטף את המקום השני עם 13% מהקולות ואת ג'ובאני רוסו עם 12% מהקולות. הוא בהחלט שיחק אותה, ומגיע לו גם על העבודה הקשה בחזית.

 

כתב החדשות הצטרף לקוטפי התואר בשנים הקודמות בהם דודו פארוק (2018), אביב אלוש (2017), עידן רול (2016) ורון אלוף (2015). ברכות!

 

תגובתו של תמיר סטיינמן: "תודה רבה, מאחל לכולנו רק ימים שקטים".

כתבנו בדרום (צילום: פייסבוק)
כתבנו בדרוםצילום: פייסבוק

מאחל לכולנו ימים שקטים (צילום: פייסבוק)
מאחל לכולנו ימים שקטיםצילום: פייסבוק

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018