האם מייגן מוכנה לכך שקייט תהיה מלכה?

מקור מלכותי מבקינגהאם דיבר על היום שבו הנסיך וויליאם יהפוך להיות מלך אנגליה ואילו קייט מידלטון, אשתו, תהפוך להיות "מלכה רעיה" – מה שצפוי להכפיל את הדרמות המתחוללות בין מייגן מרקל לגיסתה

מייגן מרקל קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
מייגן מרקל קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

אין ספק שזו הייתה שנה קשה מאוד עבור מייגן מרקל, AKA הדוכסית מסאסקס ומי שמצליחה לעצבן את הבריטים לעיתים קרובות. נראה כי לא משנה עד כמה היא תנסה – כל צעד של הדוכסית הופך לכותרת היומית וכל שערורייה כזו גורמת צער למלכה. אבל האם מפה המצב יכול להתדרדר? וול, מסתבר שכן.

 

זה לא סוד שמתישהו, בשנים הקרובות (אם תרצה המלכה), הכתר הנחשק יעבור לנסיך וויליאם, שיוכתר להיות מלך אנגליה, מה שבאופן אוטומטי יזכה את קייט מידלטון, AKA הגיסה האויבת, לטייטל "מלכה רעיה". והאם מרקל מוכנה לסיטואציה הזו? אם נאמין לגורמים מלכותיים התשובה היא כן. כאילו, בערך.

מייגן מרקל קייט מידלטון (צילום: GettyImages)
מייגן מרקל קייט מידלטוןצילום: GettyImages

 

"מייגן מודעת לכך שמנסים לסכסך בינה ובין קייט, והיא מוצאת את המצב הזה מאתגר", סיפר מקור אלמוני מהארמון, ואילו חבר טוב של הדוכסית הוסיף קצת מידע משלו, ואמר כי "מייגן 'לא מתאימה לתבנית' בזמן שקייט מאוד 'מטופחת' בגלל שהיא עתידה להיות אשתו של המלך, המלכה העתידית". כך פורסם ב"דיילי מייל".

 

עוד הוסיף החבר של מרקל והסביר כי "מייגן כבר הייתה 'אישיות מעוצבת לחלוטין' כשהצטרפה למשפחת המלוכה, ואילו קייט הייתה סטודנטית צעירה וחסרת ניסיון כשפגשה את הנסיך וויליאם, כשלמדו באוניברסיטת סנט אנדרוז".

הנסיך וויליאם הנסיך הארי מייגן מרקל קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
הנסיך וויליאם הנסיך הארי מייגן מרקל קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

המקור והחבר הוסיפו ואמרו כי גם קייט וגם מייגן מתמקדות במשפחות שלהן ולא בלהילחם אחת בשנייה. "מייגן מודעת לכך שקייט תהיה המלכה. התפקידים שלהן מאוד ברורים", סיפר מקורב נוסף של מרקל למגזין People. אין ספק שאנחנו סקרנים לגלות את זה יעבוד.

הנסיך וויליאם הנסיך הארי מייגן מרקל קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
הנסיך וויליאם הנסיך הארי מייגן מרקל קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018