רכילות+

טל רמון: "הבנתי שאני נמשך לגברים, שמערכת יחסים עם גבר רלוונטית עבורי"

טל רמון עבר לא מעט טרגדיות בחייו, לאחר שאיבד את אביו, האסטרונאוט אילן רמון, אחיו אסף ובשנה שעברה גם את אמו רונה. עכשיו הוא מספר בראיון למוסף "7 לילות" על ההתמודדות עם האבל, הקריירה המוזיקלית ומערכת היחסים שניהל עם גבר

 

הפך את הכאב למוזיקה. טל רמון (צילום: גבריאל בהרליה)
הפך את הכאב למוזיקה. טל רמוןצילום: גבריאל בהרליה

 

טל רמון חווה יותר מדי טרגדיות בשביל בחור בן 29. הוא איבד את אביו, האסטרונאוט אילן רמון, כשהיה נער. אחיו הבכור, אסף, נהרג בתאונת אימונים של חיל האוויר לפני כעשור ‑ ובשנה שעברה נפטרה גם אמו, אשת החינוך רונה.

 

אבל רמון, היום מוזיקאי עולה, לא נותן לאבל לעצור אותו. בראיון למוסף "7 לילות" שיפורסם בשישי הוא מספר כיצד המוזיקה סייעה לו להתמודד עם סיפורו האישי המורכב, וחושף כי ניהל מערכת יחסים ארוכה עם גבר. "הוא גרם לי להבין שאני נמשך גם לגברים, שמערכת יחסים עם גבר היא גם רלוונטית עבורי. אני מאמין שמשיכה היא באנרגיה של הבן אדם, באופי ובתקשורת הבין־אישית ובכימיה בין אנשים", הוא אומר.

 

לדבריו, המשפחה תמכה מהרגע הראשון, במיוחד אמו, רונה. "ברגע שהבנתי שזה אמיתי, ולקח לי זמן להבין, ידעתי שיש לי תהליך של לספר למשפחה ולאנשים שקרובים אליי, לחברים, שאני בזוגיות עם גבר", סיפר רמון. "אמא קיבלה את זה מאוד בהבנה. הדבר הראשון שהיא אמרה זה, 'אתה בטוח?'. אני אמרתי שאני הולך לתת לזה צ'אנס ושזה מרגיש לי נכון, ומשם היא פשוט הייתה הכי תומכת. הדבר שהכי היה לה חשוב לומר בסוף השיחה כשסיפרתי לה היה 'אבל אני רוצה נכדים, כן? שלא תתבלבל'. כשדיברתי איתה ממש לקראת הפרידה שלי מבן הזוג, אני והיא גם קבענו ללכת לעשות מין צעד, ביחד. דיברתי איתה על לבוא איתי למצעד הגאווה".

 

" מרגיש געגוע יומיומי וכל הזמן חושב עליהם". (צילום: מוטי קמחי)
" מרגיש געגוע יומיומי וכל הזמן חושב עליהם".צילום: מוטי קמחי

 

עד כמה ההורים שלך ואחיך עדיין נוכחים בחייך?"אני מרגיש געגוע יומיומי וכל הזמן חושב עליהם. או שנכון לומר שהם מופיעים כל הזמן במחשבות שלי. אובדן זה משהו שמעצב אותך, אתה חייב להרים את עצמך מחדש. ההתמודדות הזאת עם העצב והגעגוע הפכה אותי לאדם יותר רגיש. מגיל 12 אני מתמודד עם האובדן של אבא שלי וככה זה המשיך. והאובדן הזה מוכר בציבור על ידי מדינה שלמה".

 

רמון החל את דרכו כמוזיקאי בגיל 13, כשקיבל קלידים מחבר אסטרונאוט של אביו, וכעבור זמן קצר כבר החל לכתוב את שיריו – רבים מהם מהווים התמודדות עם סיפורו. "אני יכול להרגיש בהופעות כמה אנשים מחוברים לטקסטים וחווים דברים בתוך השירים", הוא אומר. "התגובות מאוד מחממות את הלב ומבחינתי זה נותן משמעות ענקית.

 

הראיון המלא יפורסם ביום שישי ב"7 לילות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018