רכילות+

בצל המחלה של אשתו: דידי הררי מתגייס למען ילדים חולי סרטן

בזמן שאשתו, מירית הררי, מתמודדת עם מחלת הסרטן, שדרן הרדיו הגיע לאירוע התרמה של עמותת "גדולים מהחיים" הפועלת למען ילדים חולי סרטן. "היה לי חשוב לעזוב הכל, כולל את המשפחה שלי, ולהגיע כדי לתת לילדים את התקווה לחיים"

אם אין שלג - נזייף פתיתים. הררי ודני רופ (צילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר)
אם אין שלג - נזייף פתיתים. הררי ודני רופצילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר

 

ביום שישי האחרון חברת SkiDeal ערכה את מסיבת פתיחת החורף באירוע מוזיקלי מושקע, שכל הכנסותיה היו לטובת עמותת "גדולים מהחיים", הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם.

 

שדרן הרדיו ומגיש הטלוויזיה, דידי הררי, לא הרשה לעצמו לפספס את המאורע החשוב והגיע כדי לתמוך בילדים. "הנושא הזה תמיד היה קרוב לליבי, אבל לצערי בשנה האחרונה אפילו יותר. אשתי, מירית, מתמודדת גם היא עם מחלת הסרטן. בשנה האחרונה אנחנו חיים את זה יום יום, את הטיפולים הקשים, המעברים בין המחלקות. לכן עזבתי הכל, כולל את המשפחה שלי, והגעתי כדי לתת לילדים המקסימים האלה את התקווה לחיים", אמר הררי ל-Pplus.

 

הוא הוסיף: "חשוב לי לומר לילדים שיש תקווה ויש המון אנשים שחושבים טוב, מתפללים לטוב ומחזקים את הילדים. ומי כמוני, שחי במחלקות האונקולוגיות בשנה האחרונה עם אשתי, יודע כמה חשובה התקווה והחיזוק הזה. מי שמכיר אותי יודע שבדרך כלל אני לא מגיע לאירועים מתוקשרים, בטח לא בערבי שישי, אבל במקרה הזה – זה היה חשוב לי מאוד".

 

התגייסו למען הילדים. שרון אילון ורונן (צילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר)
התגייסו למען הילדים. שרון אילון ורונןצילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר
 

מבין הכוכבים שהגיעו פגשנו את דני רופ, שרון אילון, מנהלת שיתופי פעולה בעמותה, קסניה טרנטול, כוכבת "חתונה ממבט ראשון", שרונה מרלין, ועוד. מי שהיו אחראים על החלק האומנותי של האירוע היו חברי להקת הניינטיז האהובה, "מוניקה סקס", שהרימו את הקהל על הרגליים. לקינוח עלה הדי ג'יי אלי מתנה, שהמשיך את החגיגה עד השעות הקטנות של הלילה.

לא מפספסת מסיבה טובה. קסניה טרנטול (צילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר)
לא מפספסת מסיבה טובה. קסניה טרנטולצילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר

 

ניפגש על ההר. שרונה מרלין (צילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר)
ניפגש על ההר. שרונה מרליןצילם עבור SkiDeal: יאיר גלזר

 

צילום: הדס ברזנר

צילום: הדס ברזנר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018