ריחו"ל

מטריד: הגולשים מודאגים מהקשר בין דרייק ובילי אייליש

הזמרת בילי אייליש בת ה-17 סיפרה שהיא נוהגת להתכתב עם הזמר דרייק, אשר מבוגר ממנה ב-16 שנים: "הוא הבחור הכי טוב שאי פעם הכרתי", אמרה. ידידות תמימה או מערכת יחסים מדאיגה?

מסתמסים להנאתם. בילי אייליש ודרייק (צילום: Getty Images)
מסתמסים להנאתם. בילי אייליש ודרייקצילום: Getty Images

 

האם ידידות בין נערה בת 17 וגבר בן 33 היא לגיטימית? הזמר דרייק עומד במרכזה של מיני שערורייה, לאחר שהזמרת בילי אייליש סיפרה כי היא נוהגת להתכתב עימו. הבעיה? הוא בן 33, היא רק בת 17. הזמרת הצעירה אף כינתה אותו "הבחור הטוב ביותר" שאי פעם דיברה איתו: "רק הסתמסנו", סיפרה, "אבל הוא ממש נחמד, והוא לא חייב להיות נחמד".

 

למרות שאייליש מספרת שמדובר בהודעות בלבד, היו גולשים שהביעו דאגה לגבי מהות היחסים בין השניים, עקב פער הגילאים ביניהם. אם היה מדובר במקרה הזה בלבד, יתכן והוא לא היה גורר תשומת לב רבה מדי, אבל רק לאחרונה סיפרה כוכבת הסדרה "דברים מוזרים", מילי בוב בראון בת ה-14, שגם היא נוהגת להתכתב עם הזמר, מה שהופך את כל העניין לצורם יותר. "למה גבר בן 33 מתכתב עם נערות מתחת לגיל 17?" כתב אחד הגולשים. אחר צייץ: "אני ממש לא רוצה לחכות 20 שנה עד שיעצרו את דרייק כמו שעשו לאר קלי. כמה זמן הוא יוכל להתחמק מהעובדה שהוא מטפח קטינות?".


אולי כדאי שתתחילי להסתמס עם בני גילך? (צילום: Getty Images)
אולי כדאי שתתחילי להסתמס עם בני גילך?צילום: Getty Images

 

גולשים אחרים דווקא לא מצאו שום דבר רע ביחסים האלו וציינו שמדובר בהתכתבויות בלבד, וכי אייליש אמרה בעצמה כמה דרייק נחמד.

 

בראון מצידה, אמרה על דרייק בראיון שנערך לאחר טקס האמי באוקטובר האחרון, כי "הוא פנטסטי. חבר טוב ומודל לחיקוי. הסתמסנו לא מזמן, והוא אמר לי: 'אני כל כך מתגעגע אלייך', ועניתי לו שאני יותר". השחקנית היא אף סיפרה שדרייק נותן לה עצות בנוגע לבנים.

 

לאחר שאנשים רבים ציינו את הבעייתיות שבדבר, בראון נחלצה להגנתו של ידידה הטוב וכתבה בכעס באינסטגרם שלה: "למה אתם צריכים להפוך ידידות נפלאה לכותרות? אתם מוזרים. יש לי מזל שיש אנשים בתעשייה שמוכנים לתת מזמנם כדי לעזור לי עם הקריירה, לייעץ ולכוון אותי". בראון המשיכה לנזוף בעוקביה: "בורכתי באנשים מדהימים בחיי. זה לא תפקידכם לבחור זאת עבורי. זה נחמד שיש אנשים שמבינים מה אני עושה. עכשיו תחזרו לדבר על בעיות אמיתיות בעולם במקום על החברויות שלי. אלוהים!"

 

בין כל הידידויות של דרייק עם כוכבות קטינות, שמו דווקא נקשר רומנטית עם מישהי חוקית, אך עדיין צעירה ממנו ביותר מעשור - קיילי ג'נר (22). מדורי הרכילות דיווחו לאחרונה שהשניים ניהלו מערכת יחסים צמודה וסודית.

 

מה דעתכם?

 

 

אל תגידו לה עם מי להתיידד. מילי בובי בראון (צילום: Getty Images)
אל תגידו לה עם מי להתיידד. מילי בובי בראוןצילום: Getty Images

כשאייליש נולדה, הוא היה בן 16 (צילום: Gettyimages)
כשאייליש נולדה, הוא היה בן 16צילום: Gettyimages

אין בחורים נחמדים בגילך?! (צילום: Gettyimages)
אין בחורים נחמדים בגילך?!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018