פפראצי

בצל המשבר: בן זיני וטיילור מלכוב מתקרבים

כוכבי הילדים, וכמו כן אחד הזוגות הדביקים ביותר שידעה הביצה, נתפסו בעדשת הפפראצי כשהם יוצאים מביתו של זיני, כשהם מחוייכים ומנסים לשדר עסקים כרגיל, בצל השמועות על משבר ביחסים

בצל המשבר. טיילור מלכוב (צילום: מוטי לבטון )
בצל המשבר. טיילור מלכובצילום: מוטי לבטון

 

בשבוע שעבר התבשרנו על משבר ביחסים בין צמד כוכבי הנוער,  בן זיני וטיילור מלכוב, כזה שהצליח להרעיד את הביצה כולה. השניים אמנם פרסמו הכחשות על הפרידה בכל מדיה אפשרית - אך הודו שהם חווים בעיות בזוגיות. ביום חמישי האחרון נתקלנו בהם, כשהם יוצאים מביתו של זיני בצפון תל אביב והולכים לעבר המונית שחיכתה להם מחוץ לבית. השניים שמרו על פנים מחוייכות וניסו לשדר עסקים כרגיל.

 

"בחיים האמיתיים אתה רוצה להיות מאושר", מתייחס זיני לרמיזות בתעשייה. "כסף והצלחה לא חשובים יותר מהאושר שלך, ואם אתה נותן לקריירה לפגוע באושר שלך אז זה לא שווה כלום. אם יגיע הרגע שאני אבין שהעסק בא לפני הזוגיות, אני אהיה הראשון שיבוא וירים את הכפפה ויגיד פוס. במצב כזה הזוגיות באמת תסתיים".

היוש (צילום: מוטי לבטון )
היושצילום: מוטי לבטון

 

כמו כן, בסוף השבוע האחרון פורסם במוסף "24 שעות" של "ידיעות אחרונות" ריאיון של השניים, בו הם סיפרו  על המשבר שהם חווים. בנוסף, הריאיון התקיים בשיחת ועידה, בה הודתה מלכוב כי השניים לוקחים פסק זמן זה מזו.

 

"לפני הטיסה ללונדון לקחנו מרחק אחד מהשנייה, רצינו להירגע, לקחת את הזמן שלנו קצת לבד, כמו שקורה להרבה זוגות. בסוף השבוע שלפני הטיסה ללונדון ישנתי אצל אימא שלי, ככה שלא הייתי עם בן כמה ימים רצופים. לא הצטלמנו גם במשך כמה ימים, ובגלל שאנחנו כל הזמן מעלים תמונות ביחד והחיים שלנו חשופים ברשת לכולם, קשה להסתיר". נמשיך לעקוב ולקוות לטוב.

מאחים את הקרעים. בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: מוטי לבטון )
מאחים את הקרעים. בן זיני וטיילור מלכובצילום: מוטי לבטון

האוהבים הצעירים (צילום: מוטי לבטון )
האוהבים הצעיריםצילום: מוטי לבטון

זה בזכותנו? (צילום: מוטי לבטון )
זה בזכותנו?צילום: מוטי לבטון

לא יכולה להוריד את החיוך (צילום: מוטי לבטון )
לא יכולה להוריד את החיוךצילום: מוטי לבטון

והגב החשוף מה איתו? (צילום: מוטי לבטון )
והגב החשוף מה איתו?צילום: מוטי לבטון

רק בשמחות (צילום: מוטי לבטון )
רק בשמחותצילום: מוטי לבטון

 

צילם ועשה טיק טוק עם השניים: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018