ותודה לאבא: הנסיכה ביאטריס ביטלה את מסיבת האירוסים שלה

הממלכה הבריטית עדיין סוערת לאחר חשיפת הקשר של הנסיך אנדרו עם עבריין המין ג'פרי אפשטיין. כתוצאה, בתו נאלצה לבטל את מסיבת האירוסים, וגם החתונה עתידה לסבול מהשלכות מעשיו

יחגגו בפעם אחרת. הנסיכה ביאטריס וארוסה, אדוארדו מאפלי (צילום: Gettyimages)
יחגגו בפעם אחרת. הנסיכה ביאטריס וארוסה, אדוארדו מאפליצילום: Gettyimages

 

הדבר האחרון שכלה רוצה לעסוק בו לקראת יום חתונתה, הוא האשמות וסקנדלים שבהם מעורבים בני משפחתה. לרוע מזלה של הנסיכה ביאטריס, זה בדיוק מה שקורה לה בימים אלו, הודות למעלליו של אביה, הנסיך אנדרו.

 

כזכור, לאחר שהמיליארדר ג'פרי אפשטיין הואשם בעבירות מין, נודע שהנסיך אנדרו היה חבר קרוב שלו וחגג איתו במסיבות לפני קצת יותר מעשור. לפי הדיווחים, הנסיך שמר עם אפשטיין (שהתאבד לאחרונה בתא הכלא שלו) על קשר קרוב גם לאחר שהוגשו נגדו האישומים. העניין כמובן עורר הדים בממלכה והטיל כתם גדול על המשפחה המלכותית. אנדרו ניסה בתחילה להכחיש שהשניים היו חברים טובים, אך תמונות שדלפו מאותן מסיבות הוכיחו שהוא אכן נכח בהן. בתגובה, הודיע הנסיך לאחרונה שהוא לוקח פסק זמן ממחויבויותיו המלכותיות.

 

כעת כצפוי, נראה שביאטריס היא זו שתסבול הכי הרבה ממעשיו של אביה. לפי דיווחים מהממלכה, הנסיכה החליטה לבטל את מסיבת האירוסים שלה, מחשש שהעיתונות וצלמי הפפראצי יגיעו במטרה לחפש את האב הסורר, ויהרסו את האירוע.

 

היית במסיבות טובות לאחרונה? הנסיך אנדרו (צילום: Gettyimages)
היית במסיבות טובות לאחרונה? הנסיך אנדרוצילום: Gettyimages

 

המסיבה היתה אמורה להתקיים בשבוע הבא, יום ד' ה-18.12, במסעדה יוקרתית בלונדון. ביאטריס וארוסה, אדוארדו מאפלי, החליטו שלא לקחת סיכון, והודיעו למסעדה שהם נאלצים לבטל. כרגע לא ידוע אם בני הזוג יקיימו את המסיבה במועד אחר והיכן. סביר להניח שבמידה ויקבעו תאריך ומקום חדש – ישתפו את הפרטים מראש עם כמה שפחות אנשים.

 

ביאטריס ובן זוגה התארסו בספטמבר האחרון. ההזמנות למקורבים כבר נשלחו, והאירוע צפוי להיערך בחודשים הקרובים, אך תאריכו המדויק נשמר בסוד. לצערה של ביאטריס, החגיגה שהיא כנראה חלמה עליה ביום בו התארסה, לא תצא לפועל בדרך שבה היא קיוותה לערוך אותה.

אולי עדיף לבקש מאבא שישאר בבית (MEGA)
אולי עדיף לבקש מאבא שישאר בביתMEGA

 

העובדה שאנדרו החליט לעזוב לזמן הקרוב את עיסוקיו המלכותיים עלולה לפגוע בחתונה עצמה, שכן, אם הוא כבר לא מכהן כבן מלכות, בתו לא תוכל לערוך חתונה פומבית (כזו שממומנת בחלקה על ידי הציבור), כפי שנוהגים לעשות בני הממלכה. בנוסף – למרות שמעלליו של אביה הם כמובן לא אשמתה, יתכן והסובבים אותה יאלצו להסביר לביאטריס שלא חכם לערוך אירוע גדול וראוותני בימים בהם הסקנדל עדיין טרי, ועלול לגרום לתגובות שליליות בקרב תושבי הממלכה, הכועסים גם כך.

אבות אכלו בוסר, שיני בנות תקהינה (צילום: אינסטגרם)
אבות אכלו בוסר, שיני בנות תקהינהצילום: אינסטגרם

שיהיה במזל ושיעבור בשלום! (צילום: אינסטגרם)
שיהיה במזל ושיעבור בשלום!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018