נוצצת: קייט מידלטון מלאה ביהלומים

בזמן שעל מייגן מרקל נאסר לענוד את התכשיטים של הנסיכה דיאנה, הדוכסית מקיימברידג' הגיעה לאירוע נוצץ בארמון בקינגהאם כשהיא מכוסה ביהלומים מכף רגל ועד ראש. רובם, אגב, של חמותה המנוחה

מחזירה אור. קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
מחזירה אור. קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, הגיעה אמש (ד') לארמון בקינגהאם לקבלת הפנים הדיפלומטית של המלכה, כשהיא מקושטת ביהלומים, מכף רגל ועד הכתר. זה לא סוד שמערכת היחסים בין מידלטון למלכה אליזבת נמצאת בשיאה, אחרי שנים ארוכות בהן הוד רוממותה טענה כי הדוכסית עצלנית, ונראה כי התגמול על התנהגותה המופתית של מידלטון מגיע בצורת תכשיטים. בניגוד לגיסתה, מייגן מרקל, שכזכור נאסר עליה לענוד את התכשיטים מהאוסף המלכותי, ואלה של הנסיכה דיאנה בפרט.

 

מידלטון הגיעה לאירוע בשמלת קטיפה שחורה של מעצב האופנה האנגלי, אלכסנדר מקווין. רגע לפני שתחפשו את השמלה באתרים, צר לנו לאכזב ולעדכן כי השמלה לא מיועדת למכירה. כמו כן, זה היה בלתי אפשרי להתעלם מהכתר של הדוכסית, שהיה שייך לנסיכה דיאנה. נזר המשלב בין פנינים ויהלומים מרהיבים, שנוצר בשנת 1914 בשביל המלכה מארי ועובר במשפחה המלכותית מאז.

 

עובדת בונוס: מדובר בכתר הכי נוצץ בכספת התכשיטים של הארמון.

 

הכתר שעבר בירושה. קייט מידלטון והנסיכה דיאנה (צילום: Gettyimages)
הכתר שעבר בירושה. קייט מידלטון והנסיכה דיאנהצילום: Gettyimages

 

וזה לא נגמר בזה. מידלטון ענדה לאירוע את שרשרת יהלומים של המלכה אליזבת, שהשאילה לדוכסית את התכשיט הנוצץ לטובת הערב היוקרתי. את השרשרת הנוצצת קיבלה המלכה אליזבת בנובמבר 1947, כשנישאה לנסיך פיליפ. אם זה לא מעיד על קרבה, מה כן?! מייגן, שיהיה לך בהצלחה.


מייגן יודעת?  (צילום: Gettyimages)
מייגן יודעת? צילום: Gettyimages

השקיעה בבחירת הכתר המלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
השקיעה בבחירת הכתר המלכה אליזבתצילום: Gettyimages

חייכי כאילו העדשה מכוונת אלייך. הדוכסית קמילה (צילום: Gettyimages)
חייכי כאילו העדשה מכוונת אלייך. הדוכסית קמילהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018