עצומה חדשה דורשת: לשלול מהארי ומייגן את התואר "דוכסים"

תושבי עיירת ברייטון הגישו למועצה המקומית עצומה, שצברה אלפי חתימות, בדרישה לשלול מהנסיך הארי וממייגן מרקל את תארי האצולה: "התארים שלהם - סמל לדיכוי הציבור הרחב על ידי האליטה העשירה"


מקווים שלא נעלבתם. הארי ומייגן (צילום: Getty Images)
מקווים שלא נעלבתם. הארי ומייגןצילום: Getty Images

 

אם לרגע חשבנו שחופשת החגים של הנסיך הארי ומייגן מרקל תעזור להרגיע את העניינים, התבדינו. פרסומים חדשים באתרים מעבר לים חושפים כי תושבי עיירת ברייטון שבאנגליה פירסמו עצומה חדשה הקוראת לשלול מהארי ומייגן את התואר "דוכסים".

 

"אנו, תושבי ברייטון והוב (Hove) החתומים מטה, עתרנו לקונסוליה של ברייטון במטרה לעצור את השימוש של הארי ומייגן בתארים 'הדוכס והדוכסית' מכיוון שהם שגויים מבחינה מוסרית ואינם מכבדים את מחוז מזרח סאסקס", נכתב בעצומה, וזה לא הכל: "כתושבי ברייטון אנו קוראים למועצה לא להתייחס לאנשים האלה בתארים האלה, שלדעתנו אינם דמוקרטיים ומהווים סמל לדיכוי הציבור הרחב על ידי האליטה העשירה. מועצת ברייטון לא תזמין או תשעשע את האנשים האלה ולא תספק להם אירוח או נימוסים שונים מעבר לזה של תושב רגיל". אווצ'.

 

"דוכסים" עד להודעה חדשה. הארי ומייגן
"דוכסים" עד להודעה חדשה. הארי ומייגן

 

את העצומה הוציא לפועל אדון בשם צ'ארלס רוס, בן 54, שטען כי בנוסף, המועצה צריכה לנקוט עמדה משלה: "העתירה נועדה לקבוע תקדים ולוודא שמועצת ברייטון והוב לא יספקו אירוח רשמי לבעלי תארים מלכותיים או אריסטוקרטיות מכיוון שתארים אלה הושגו באופן שרירותי ולא הוגן". העצומה, למקרה שתהיתם, זכתה לאלפי חתימות והמועצה המקומית אמורה להתכנס בימים הקרובים כדי לדון בנושא.

 

מייגן והארי מפתיעים את השכנים בווינדזור

מייגן והארי מפתיעים את השכנים בווינדזור

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כמובן שהיו גם כאלה שקמו להגנתם של הדוכסים מסאסקס, וחובשי הכתר בכלל: "עצומה כזו מראה על זלזול ובוז מוחלט כלפי הכתר", אמר תומס מייס-ארצ'ר מילס, מייסד האגודה למונרכיסטים הבריטי, והוסיף: "זהו חוסר כבוד מוחלט כלפי הכתר וכלפי משפחת המלוכה, המנהלת אלפי התקשרויות בשנה מטעם האומה, בזכות הוד מלכותה". הארי ומייגן, קבלו טיפ קטן מאיתנו - תישארו בארצות הברית. נראה שהמצב בבריטניה רק הולך ומתחמם.

 

מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018