שובר שיאי מתיקות: נחשפה תמונת חג המולד של הארי, מייגן וארצ'י

הדוכסים מסאסקס סוף סוף חשפו את תמונת חג המולד הראשונה שלהם כמשפחה. וגם: המלכה אליזבת פרסמה את תמונת החג שלה, כשהיא יושבת ולצידה תמונות של כל בני המשפחה - מינוס הארי ומייגן

מתיקות שיא! הנסיך הארי, מייגן מרקל וארצ'י (צילום: Janina Gavankar)
מתיקות שיא! הנסיך הארי, מייגן מרקל וארצ'יצילום: Janina Gavankar

 

לרגע הזה חיכינו: תמונת חג המולד של הנסיך הארי ומייגן מרקל, יחד עם בנם הבכור ארצ'י (7 חודשים), הופצה ברשתות החברתיות. השניים, כהרגלם, בחרו ללכת על תמונה בשחור לבן, והשוס היה כשארצ'י הקטן מקדימה והם שניהם מחויכים ונראים מתמוגגים מאושר מאחוריו. נזלנו מהכיסא!

 

אמש (ב'), בזמן שישנתם, תמונת החג המסורתית של הדוכסים מסאסקס הופצה כאש בשדה קוצים ברשתות החברתיות, עוד לפני שהדוכסים עצמם פרסמו אותה בעמוד האינסטגרם הרשמי שלהם. התמונה נחשפה כשבוע אחרי תמונות החג של יתר בני המשפחה, בהם הדוכסים מקיימברידג', שהלכו השנה על תמונה משפחתית כשהם כולם רוכבים על אופנוע, אליו מחוברת סירה.

 

מגניבים! (צילום: Benjamin Wareing)
מגניבים!צילום: Benjamin Wareing

 

הארי ומייגן, כזכור, החליטו לבלות את החגים השנה יחד עם אמה של מייגן, הגברת דוריה רגלנד, בארצות הברית, החלטה שלפי הדיווחים העציבה את המלכה. בחירתם של הדוכסים מסאסקס לבלות את החגים הרחק מבני המלוכה ומאזרחי בריטניה בפרט, הגיעה אחרי תקופה לא פשוטה שעברו השניים, שכללה פרסום סרט תיעודי בכיכובם, שיצר מתחים רבים ביניהם לבין יתר בני המשפחה.

 

ואם חשבנו, לרגע, שהריחוק יעשה לבני המשפחה טוב - אז כנראה שפחות. חשבון האינסטגרם הרשמי של המלכה אליזבת פרסם את תמונת חג המולד המסורתית של הוד רוממותה, שנוהגת להצטלם ליד השולחן המפורסם בארמון בקינגהאם, עליו מונחות תמונותיהם של כל בני המשפחה, רק שהשנה החליטה המלכה לוותר על תמונתם של הנסיך הארי ומייגן מרקל, ואי אפשר להתעלם מכך. אווצ'!

 

לכבוד החג, בית המלוכה קיבל גם חדשות טובות - בעלה של אליזבת, הנסיך פיליפ, שוחרר הבוקר מבית החולים לאחר שאישפז את עצמו בסוף השבוע האחרון, מכיוון שחש ברע. נכון לעכשיו, לא נמסרו פרטים נוספים על מצבו.    

 

מינוס הארי ומייגן! (צילום: אינסטגרם )
מינוס הארי ומייגן!צילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018