ריחו"ל

מדיקפריו ועד אנג'לינה: מי המתנשקים הגרועים של הוליווד?

המסורת הידועה אומרת שבתחילת השנה החדשה, נהוג לחלוק נשיקה - ולכבוד 2020, יצאנו לבדוק מי הסלבס בהוליווד שידועים בתור מנשקים מצטיינים - ומאלו עדיף שתתרחקו, אתם יודעים, במידה ותתקלו בהם

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הלילה של ה-31 בדצמבר מסמל דברים רבים, כמו סיום שנה אזרחית אחת ותחילתה של חדשה – אבל בעיקר את אותו רגע שבו לפחות חלקנו מבינים ששוב לא יהיה לנו את מי לנשק בחצות, ולכן ניאלץ לעמוד בצד ולהסתכל במירמור על כל המתנשקים תוך כדי חיוכים והעמדת פנים שסך הכל טוב לנו לבד עם השמפניה ביד.

 

לכבוד חילוף השנה, העשור ונשיקת חצות שאולי ואולי לא נזכה לה הלילה (ג') - היי, יש עוד כמה שעות עד לרגע הגורלי, עוד לא מאוחר למצוא פרטנר/ית - יצאנו אל מחוזות הוליווד, מקום שמביא המון רומנטיקה אל המסך הגדול, אבל כידוע – רובו הגדול מזויף לחלוטין. ברי המזל מבין השחקנים יצוותו לפרטנר שיודע את העבודה, כלומר – מנשק היטב. אחרים, יאלצו לסבול טייק אחר טייק של סבל בנשיקות פחות מלהיבות.

 

אז מי הסלבס שידועים בתור מנשקים טובים, ומי אלו ששחקני הוליווד צריכים להיזהר מהם? מזהירים מראש, כמה מהסיפורים כאן יהרסו לכם את הפנטזיות. אבל בואו נתחיל עם החיובי - עם המנשקים הטובים!

 

הזמן להתנשק! (צילום: Getty Images)
הזמן להתנשק!צילום: Getty Images

 

  

 

2020 מוצלחת ונשיקות מעולות לכולם! (צילום: Gettyimages)
2020 מוצלחת ונשיקות מעולות לכולם!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018