בחדרי חדרים: מה באמת קורה בחיי הנישואים של וויליאם וקייט

שמועות על רומן, ניתוק קשר עם החברה הכי טובה, ניסיון להפגין חיבה ומה יקרה אחרי שיקבלו את המלוכה. כלפי חוץ הדוכסים מקיימברידג' משדרים זוגיות למופת אבל איך הם מתמודדים עם כל המשברים, והאם זה משפיע על היחסים?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הנסיך וויליאם (37) וקייט מידלטון (37) נישאו בשנת 2011 ומאז ומתמיד הקפידו להציג זוגיות מעוררת קנאה, כזו שמלאה בחיוכים, כבוד ופרגון הדדי. באפריל 2019 המגדל הפוטוגני שבנו התמוטט, שמועות סביב רומן בין הנסיך לבין חברתה הטובה של הדוכסית, הגברת רוז הנבורי, הציפו את אתרי הרכילות בעולם - ונראה כי למרות ניסיונותיהם הבלתי פוסקים לשדר מאז עסקים כרגיל - רגעים קטנים ואותנטיים חשפו כי למרות הגלאם והזוהר - כנראה שמה שקורה בחדרי חדרים רחוק שנות אור ממה שהם מציגים.

 

בחודש דצמבר האחרון הדוכסים מקיימברידג' הצטרפו למומחית האפייה, מרי ברי, לטובת ספיישל לחג המולד שצולם ושודר ב-BBC. במהלך הריאיון עם השניים, הנסיך וויליאם הניח את ידו על כתפה של מידלטון, שלרגע שכחה את המשחק למצלמות והעיפה את ידו בניעור גס ומביך. אז נכון, כל זה קרה תוך כדי שהשניים הקפידו לא להסיר את החיוך - אבל הנזק התדמיתי בהחלט נעשה, מה שגרם לנו לצאת ולעשות סקירה נרחבת של מערכת היחסים המלכותית - וכמובן לנסות לחקור מה קורה ביניהם, בחדרי חדרים.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
אבל רגע לפני, בואו ניזכר בקטע הניעור המביך:

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

קצת רקע, לפני שעוברים לדברים הצהובים:

כך הכל התחיל. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
כך הכל התחיל. הנסיך וויליאם וקייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

בשנת 2001, כשהיו סטודנטים צעירים ויפים באוניברסיטת "סנט אנדרוז", החל הרומן המלכותי (והקצת מתיש, אם נודה באמת) בין וויליאם לקייט. השניים החלו את דרכם המשותפת כחברים טובים ולקח להם כשנתיים עד שהחליטו לקחת את מערכת היחסים ביניהם צעד אחד קדימה, אך בשנת 2003 זה קרה, השניים החלו לצאת יחד באופן רשמי. תחילה הקשר היה נוצץ ומדהים, אך בשנת 2007 הדוכסים החליטו להפריד כוחות. הסיבה לפרידה: אלמונית בשם ג'קה קרייג, שמצאה חן בעניו של הנסיך ההולל. לשמחתנו, הפרידה החזיקה חודשים בודדים בלבד ומהר מאוד השניים חזרו אחד לזרועות השנייה.

 

בנובמבר 2010, ואחרי שמידלטון הצליחה להוציא את המלכה אליזבת מדעתה - מהסיבה שהיא "ישבה וחיכתה לרגע שוויליאם ישלוף טבעת ולא מצאה לעצמה עבודה ראויה", כך סיפר מקור מהארמון ל"דיילי מייל", הנסיך וויליאם כרע ברך והציע נישואים לקייט. חמישה חודשים לאחר מכן, באפריל 2011, וויליאם וקייט נישאו במנזר וסטמינסטר וטקס החתונה שודר בשידור חי. אגב, השמועה מספרת כי מעל 2 מיליארד איש צפו בטקס ברחבי העולם. 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לא התנשקו מאז 2011! הדוכסים ביום חתונתם (צילום: Gettyimages)
לא התנשקו מאז 2011! הדוכסים ביום חתונתםצילום: Gettyimages

 

לנסיך וויליאם וקייט מידלטון שלושה ילדים משותפים, הנסיך ג'ורג' (6), הנסיכה שרלוט (4) והנסיך לואי (שנה), וכנראה שזה לא ייעצר פה. לא פעם רמזה מידלטון כי היא רוצה ומתכננת להביא לעולם גם נסיך רביעי. ולמען הסר ספק, אנחנו בהחלט מקווים שזה יקרה.

 

הרכב משפחתי מלא (צילום: Benjamin Wareing)
הרכב משפחתי מלאצילום: Benjamin Wareing

 

אז אחרי שסיפקנו רקע ואת כל הפרטים השטחיים, הגיע הזמן להיכנס פנימה ולבדוק מה קורה מאחורי הקלעים. באפריל 2019 פרסם מגזין In Touch (גילוי נאות - אחד המגזינים הכי לא אמינים שקיימים בעולם) כי הנסיך וויליאם בוגד בקייט ומנהל רומן סוער עם לא אחרת מאשר החברה הכי טובה של הדוכסית, הגברת רוז הנבורי, דוגמנית לשעבר שנשואה כיום לבמאי הקולנוע דיוויד רוקסאוויג', יחד יש להם שלושה ילדים, אלכסנדר, אוליבר ואליס.

 

הנבורי ובעלה היו חלק מקבוצת החברים של מידלטון, שזכתה לכינוי Turnip Toffs, משם ביקשה הדוכסית להוציא ולסלק את הנבורי ורוקסאוויג', מה שהעלה משמעותית את עניין השמועות. מקורב לזוג המלכותי אישר כי הנבורי אכן הייתה חברה טובה של מידלטון והוסיף שאיש לא יודע את הסיבה האמיתית לניתוק הקשר אך השמועה היא כי הקנאה בהחלט מעורבת בעניין. "קייט מאוד מקנאה ברוז, נאמר לה שבעבר היו לוויליאם רגשות כלפיה והוא אפילו הגדיר אותה בתור 'הבחורה שהוא פספס', מה שגרם לקייט לאסור עליו להיפגש או לשוחח איתה".

 

מארמון בקינגהאם לא יצאה שום התייחסות לרומן אך הכתב לענייני מלוכה של ה"דיילי מייל" התייחס לשמועות, ואמר כי "גם הנסיך וויליאם וגם הגברת רוז הנבורי שקלו הליכים משפטיים אך לבסוף החליטו לוותר על כך ולהתעלם מהפרשה. מדובר בשמועות מזיקות ושקריות". כמו כן, אחד מעורכי הדין של ארמון המלוכה החליט להתייחס לעניין, ואמר: "בנוסף לכך שמדובר בשמועות שקריות ופוגעניות במיוחד, פרסום ספקולציות על חייו הפרטיים של הנסיך וויליאם מהווה גם הפרת פרטיות בהתאם לסעיף 8 של האמנה האירופאית לזכויות האדם", כך פורסם במגזין Cosmopolitan.

 

פעם חברים, היום אסור להם לדבר. קייט, וויליאם ורוז (צילום: gettyimages)
פעם חברים, היום אסור להם לדבר. קייט, וויליאם ורוזצילום: gettyimages

 

"השמועות המכוערות בהחלט פגעו בקייט", סיפר מקורב למשפחת מידלטון למגזין Us Weekly, והוסיף: "היא שונאת את המחשבה שיגיע היום בו ילדיה יוכלו לקרוא את הדברים האלה וייחשפו לכל השמועות המרושעות , אבל זה בהחלט אילץ אותה ואת וויליאם לשבת ולבחון מחדש את מערכת היחסים שלהם, והם הבינו שהם צריכים לעשות זאת לעיתים קרובות יותר".

 

המקורב הרכלן אמר כי גם וויליאם וקייט, בדיוק כמו כל זוג נשוי אחר, חווים קשיים, הסביר שזה הגיוני אחרי כל כך הרבה שנות נישואים והדגיש כי למרות הכל הם מאוד אוהבים אחד את השנייה. "וויליאם וקייט נחושים לעבור את המשבר הזה. הם עושים כל מה שצריך כדי לחזק את הנישואים שלהם ולשקם את הקשר".

 

בימי הבסטיז. מידלטון והנבורי (צילום: gettyimages)
בימי הבסטיז. מידלטון והנבוריצילום: gettyimages

 

שעות בודדות לאחר שהאינטרנט הוצף בגיפים של קייט מידלטון מעיפה את ידו של הנסיך וויליאם, מקורבים לזוג המלכותי מיהרו להתראיין לכל אתר אפשרי, להרגיע ולהבהיר כי הכל בסדר בין השניים. "הם דואגים אחר לשנייה אבל בדרכים שונות. יש כאלה שיגידו שיש להם נישואים מיושנים אבל נראה שזה עובד להם", אמר המקורב, והמשיך: "הם נהדרים יחד, כזוג. וויליאם נושא את הנאומים הגדולים והחשובים אבל קייט נמצאת שם כדי לשאול את כל השאלות הנכונות, הדברים הרבה יותר פשוטים כשהם יחד".

 

אם לא הספיקה סצינת העפת היד המפורסמת, לארוחת חג המולד המלכותית אצל המלכה אליזבת הגיעו הדוכסים בנפרד. וויליאם הגיע ברכב אחד עם הנסיך ג'ורג' ואילו מידלטון ברכב אחר, עם הנסיכה שרלוט והנסיך לואי. מקורבים לזוג המלכותי סיפרו כי הסיבה לכך היא שוויליאם היה צריך להגיע חצי שעה קודם. להגיד לכם שקנינו את זה? פחות.

 

דוכסים שהם חידה (צילום: Gettyimages)
דוכסים שהם חידהצילום: Gettyimages

 

נזכיר כי חוקי הארמון אוסרים על הפגנת חיבה בציבור, ובניגוד לנסיך הארי ומייגן מרקל, שנדיר למצוא תמונה שלהם כשהם אינם אוחזים ידיים או מניחים ראש אחד על השנייה, וויליאם וקייט נשמעים לחוקי הארמון, ספק בגלל מצבם הזוגי - ספק בגלל שהנסיך וויליאם הוא הבא בתור לכתר. אבל מכיוון שאנחנו יסודיים, אספנו עבורכם אוסף תמונות מלאות חיבה מהשנים שלהם יחד. וכשאנחנו אומרים אוסף, אנחנו מתכוונים לשתי תמונות, זה הכל.

 

השנה 2011 והדוכסים החזיקו ידיים  (צילום: Gettyimages)
השנה 2011 והדוכסים החזיקו ידיים צילום: Gettyimages

נשיקה על הלחי זה וואו! (צילום: Gettyimages)
נשיקה על הלחי זה וואו!צילום: Gettyimages

 

ומה קורה בחדרי חדרים? זה לא סוד שהמלכה אליזבת והנסיך פיליפ ישנים בשני חדרי שינה נפרדים. אז נכון, לחדרים יש דלת משותפה, אך נדירות הפעמים שהשניים העבירו יחד לילה שלם. עניין חדרי השינה הנפרדים הוא די שגרתי אצל בני המלוכה, אך תשמחו לגלות שהנסיך וויליאם וקייט אינם חלק מהמסורת הכה מוזרה הזו. "הדוכס והדוכסית שברו מסורת ארוכה והם ישנים יחד באותו חדר שינה", כך פורסם בעיתון The publication, ואילו ב"דיילי מייל" פורסם בשנת 2013 כי הדוכסים השקיעו הון במיטה שלהם, שנחשבת לבריאותית ונוחה במיוחד.

 

אגב, למקרה שלבכם חפץ במיטה מלכותית שכזו, נעדכן כי מדובר בדגם Natural Choice 4500. המיטה כולה עשויה מקשמיר, משי, כותנה וצמר יוקרתי, ויש אפילו התייחסות של אחד מצאצאי מייסדי חברת המיטות. "מדובר בהזמנה לא שגרתית, המיטה כולה הותאמה אישית לצרכי הדוכסים". אגב, למרות שהשניים ישנים באותה מיטה, מסתבר שלוויליאם וקייט יש שני חדרי רחצה נפרדים. שזה לא באמת מעורר דאגה - רק קנאה.

 

"כל הדיבורים האלה עשו לי חשק לשנ"צ" (צילום: Gettyimages)
"כל הדיבורים האלה עשו לי חשק לשנ"צ"צילום: Gettyimages

 

ומה צופן להם העתיד? בכל זאת, זה עניין של זמן עד שהנסיך וויליאם יהפוך למלך, ומומחים מעבר לים מספרים כיצד זה עשוי להשפיע על הקשר הזוגי. "לוויליאם וקייט יש חוקים הרבה יותר נוקשים לגבי ההתנהגות שלהם בציבור, בניגוד לאחיו הקטן של וויליאם, הנסיך הארי ואשתו מייגן", הסביר מומחה לענייני מלוכה לאתר cheat sheet, והוסיף כי כרגע וויליאם הוא השני בתור לכתר, מה שמאפשר לו ולקייט לגדל את ילדיהם כפי שהיו רוצים, להעניק להם חום ואהבה, בניגוד למלכה אליזבת, שנאלצה להקים משפחה תוך כדי היותה מלכה.

 

"כשהנסיך וויליאם יהפוך למלך וקייט תהיה המלכה, הם ייאלצו להתמקד יותר במלוכה ופחות בחיי המשפחה", הסביר המומחה והדגיש כי הוא משוכנע שהשניים ימצאו את הזמן לבלות אחד עם השנייה וכמובן שעם ילדיהם, אך העבודה תהיה בראש סדר העדיפויות שלהם. "וויליאם וקייט צריכים להיות אסירי תודה על כך שיש להם את הזמן הזה, לבלות יחד כמשפחה, והם צריכים לנצל זאת כל עוד אפשר".

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בקרוב מלך ומלכה! (צילום: Gettyimages)
בקרוב מלך ומלכה!צילום: Gettyimages

 

מתעדים כל רגע משפחתי

מתעדים כל רגע משפחתי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
מלכותיים ויפים (צילום: AP)
מלכותיים ויפיםצילום: AP

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018