רכילות+

בצל פרשת המיסים: בר רפאלי ילדה בן

מזל טוב לבר רפאלי ועדי עזרא שהביאו לעולם בן קטן אחרי שתי בנות, ליב ואל. העולל החדש מצטרף בעיתוי נוח במיוחד: משפחת רפאלי מככבת בימים אלו בכותרות בעקבות ניסיונן של ציפי ובר לנהל מו"מ עם הפרקליטות שיכלול את סיום ההליכים הפליליים והאזרחיים נגדן. וגם - פפראצי של האב הטרי ליד בית החולים

רגע לפני הלידה. בר רפאלי ועדי עזרא (צילום: אמיר מאירי)
רגע לפני הלידה. בר רפאלי ועדי עזראצילום: אמיר מאירי

 

קצת יותר משנתיים אחרי לידת בתם השנייה, בר רפאלי ובעלה, עדי עזרא, הביאו לעולם הבוקר (ג') גם בן קטן בבית החולים "ליס" באיכילוב. העולל החדש יצטרף לשתי אחיותיו, ליב ואל, ואין לנו ספק שהוא יירש את הגנים המשובחים של משפחת רפאלי (לא שאנחנו רומזים שמשפחת עזרא פחות אטרקטיבית, עדי פשוט לא עשה קריירה בדוגמנות).

 

כזכור, רפאלי בישרה על הריונה בחשבון האינסטגרם שלה בקיץ האחרון בדרך מקורית - בעזרת אסי עזר שבישר את החדשות לאומה בסרטון משעשע.

 

 

בימים האחרונים שמה של רפאלי חזר לכותרות לאחר שפורסם כי במסגרת המו"מ בין משפחת רפאלי לפרקליטות, עלתה האפשרות שציפי רפאלי תיקח אחריות על המעשים הפליליים המיוחסים לבתה ותרצה עונש של שנה וחצי מאסר, בניסיון לחסוך מבר הליכה לכלא.

 

עם סבתא ציפי (צילום: אמיר מאירי)
עם סבתא ציפיצילום: אמיר מאירי

מעבר לכך שאנחנו משתוקקים לראות את הרך הילוד (מה שכנראה לא יקרה בקרוב כי רפאלי ועזרא מקפידים לא לחשוף את ילדיהם לציבור), נשמח לא פחות לדעת מה שמו בישראל.

 

בר, מזל טוב!

"תודה ענקית לד"ר רונית אלמוג שליוותה אותי בכל הלידות, למיילדת בינת ששון המקסימה ולכל צוות בית החולים ליס שבו ילדתי היום זו הפעם השלישית".

 

וכמובן שאי אפשר בלי פפראצי טרי טרי של האב המאושר בכניסה לבית החולים:

 

עדי עזרא בא לבקר את בר בבית החולים (צילום: מוטי לבטון)
עדי עזרא בא לבקר את בר בבית החוליםצילום: מוטי לבטון

חושב על כל הלילות ללא השינה שצפויים לו. עזרא (צילום: מוטי לבטון)
חושב על כל הלילות ללא השינה שצפויים לו. עזראצילום: מוטי לבטון

לא הבאת פרחים? שוקולד? כלום? (צילום: מוטי לבטון)
לא הבאת פרחים? שוקולד? כלום?צילום: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018