רכילות+

עזרה לחולות סרטן או יח"צ פיקטיבי: הפאדיחה של מיכל הקטנה ומיקי מוכתר

מיכל הקטנה ומיקי מוכתר התגייסו למען עידוד תרומות שיער עבור חולות סרטן, והגיעו להסתפר ולתרום את שיערן. מה רבה הייתה ההפתעה, כשהתברר שהשיער שהחזיקו בתמונות לא היה שלהן וכי הן לא קצצו ממנו מאומה

 

צמה חומה, שיער שחור. מיכל הקטנה ומיקי מוכתר (צילום: יח"צ)
צמה חומה, שיער שחור. מיכל הקטנה ומיקי מוכתרצילום: יח"צ

 

בשבוע שעבר הוזמנו לסקר אירוע מיוחד ומרגש מאוד, אירוע "קמפיין צמה של עוצמה" לעידוד תרומות שיער עבור נשים, צעירות וילדות חולות סרטן, בהשתתפותן של אורטל עמר וכוכבות הילדים מיקי מוכתר ומיכל (הקטנה) ויצמן.

 

אתמול (ב') בשעות הצהריים, עמר, ויצמן ומוכתר אכן הגיעו לאירוע, הצטלמו עם הקארה החדשה והצמות הגזורות, ונראו נרגשות במיוחד. לעמר בהחלט הייתה סיבה להתרגש, כי עשתה מעשה מופלא ואצילי כשתרמה את שיערה לטובת פאות לחולות סרטן - אך היום מתברר שהיא גם היחידה מבין השלוש שאכן תרמה. חדי האבחנה ישימו לב שבתמונות המחוייכות של מיקי ומיכל עם הצמות בידיהן, אין באמת קארה מתנפנף ברוח או לוק אופנתי חדש, אלא שיער שנראה דחוס בחלקה האחורי של החולצה. בנוסף, צבע הצמות די שונה מגוון השיער של השתיים. ככל הנראה, בסוף האירוע, גם מיכל הקטנה וגם מיקי חזרו הביתה עם שיערן הארוך והשלם, בתקווה שאיש לא ישים לב לכך שהן לא קצצו ממנו מאומה.

 

המטרה אולי הייתה טובה, אך הדרך אליה עקומה מאוד. ילדות חולות סרטן, שחלקן בוודאי מעריצות את השתיים, כנראה יתאכזבו מהגילוי הלא נעים הזה, וכך גם אנחנו, כמי שמסקרים את האירועים הללו ואת הנשים המפורסמות האלה כדרך קבע. משרד יחסי הציבור שהזמין את הסיקור לאירוע והעביר תמונות לכלי התקשורת ידע כמובן על התרמית הקטנה הזאת, והיה חלק ממנה. אז מסתבר שכל האמצעים כשרים כשמדובר ביחסי ציבור.

 

תגובתן של מיכל הקטנה ומיקי מוכתר: הנושא מאוד חשוב וקרוב לליבנו, ברגע שפנו אלינו מעמותת ״זכרון מנחם״, נתנו את הסכמתנו לתרום מהשיער שלנו. הגענו לאירוע ההשקה של הקמפיין במטרה להעלות את המודעות לנושא, אולם את גזירת השיער נבצע רק לאחר סיום סבב ההופעות של ההצגה ״מותק גיבורי החלומות״, ביום שלישי הקרוב, 14/1. אנו מזמינות את הציבור לבוא ולתרום שיער למען המטרה החשובה הזו.

 

ממשרד יחסי הציבור שטרן אריאלי סער נמסר: אין תגובה.

 

הכל בכאילו? (צילום: יח"צ)
הכל בכאילו?צילום: יח"צ

סיפור לא יפה בכלל (צילום: יח"צ)
סיפור לא יפה בכללצילום: יח"צ

הפעם התאכזבנו (צילום: יח"צ)
הפעם התאכזבנוצילום: יח"צ

 

צדיקה בסדום. אורטל עמר (צילום: יח"צ)
צדיקה בסדום. אורטל עמרצילום: יח"צ

מהמם לה הקארה (צילום: יח"צ)
מהמם לה הקארהצילום: יח"צ

   

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018