"כף רגלה של מייגן לא תדרוך בבריטניה עד שהיא תקבל את מה שהיא רוצה"

חברים, בני משפחה וידידים של הדוכסית מסאסקס התראיינו לאתר ה"דיילי מייל" על ההחלטה שזעזעה את בריטניה. להגיד לכם שהם היו מופתעים? תקראו ותשפטו בעצמכם

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"אין צורך שתגידי לי, אני לא רוצה לשמוע", אמרה מייגן מרקל לחברתה לשעבר, היועצת העסקית ג'ינה נלת'ורפ קראון, כשזו ניסתה לדבר איתה על הנישואים לנסיך הארי. "זו תקופה חיובית בחיי", אמרה ולא רצתה לשמוע על העתיד ומה שהוא צופן. "אנחנו הולכים לשנות את העולם", הוסיפה. 

 

הדברים נאמרו לפני כמה שנים, כשמרקל ונלת'ורפ קראון עוד היו בקשר, אבל כעת, לאחר שהעולם כולו הזדעזע בעקבות החלטתם של הנסיך הארי ואשתו לקחת צעד אחורה מחובותיהם המלכותיים, הם מקבלים משמעות נוספת. בטור מיוחד ל"דיילי מייל", כותבת היועצת העסקית על היכרותה עם הדוכסית מסאסקס, בימים בהם הייתה עוד שחקנית. היא מספרת כיצד נשבתה בקסמה, איזו אישה חזקה ומרשימה היא ויותר מכל, עד כמה היא מוכוונת מטרה. "אני בטוחה שההשפעה שלה על הארי גרמה לו ליסוג ממשפחתו. אני לא רומזת שאין לו כוח רצון, אך הוא אמר זאת בעצמו: 'מה שמייגן רוצה, מייגן מקבלת'".

 

גם עיתונאי ה"דיילי מייל", דיוויד ג'ונס, לא הצליח להשלים עם הצעד הדרמטי של הנסיך הארי ומייגן מרקל, שהודיעו כי בכוונתם לוותר על על מעמדם המלכותי, ויצא לחקור בניסיון להבין קצת יותר טוב מי זו מייגן ואיך היא פועלת. לשם כך, הוא ראיין כמה מחבריה הטובים ביותר של הדוכסית.

 

"אל תיתן לזה חמש דקות – אם אתה לא מוכן לתת לזה חמש שנים", הייתה המנטרה הקבועה של מרקל, אותה היא פיזרה לכל עבר, וכמה מצער לדעת שהפעם היא לא הצליחה לעמוד בזה. "העובדה שלקח למייגן פחות משנתיים להחליט שהיא לא יכולה להסתגל לחובות המלכותיים זעזעה את הציבור הבריטי", כתב ג'ונס אך הבהיר כי מי שמכיר את הדוכסית לא באמת היה מופתע. "לאחר שיחות ארוכות עם חבריה הוותיקים ביותר של מייגן, סבתה וקרובי משפחה של בעלה לשעבר, טרבור אנגלסון, אני לא באמת מופתע מכך שהדוכסית החליטה לחתוך ולברוח'".

 

רוב החברים התראיינו לעיתונאי בלי להיחשף. "ראיתי את זה בא, זה היה עניין של זמן", סיפר חבר ותיק של הדוכסית, והוסיף: "עם מייגן זה תמיד היה צריך להיות לפי הדרך שלה, היא תמיד הייתה במרכז הענייניים, בלי שום קשר לנסיך הארי, היא רצתה להיות באור הזרקורים – אבל רק בדרך שלה. עכשיו היא תוכל לפעול לפי החוקים שלה, וזה מושלם עבורה".

 

החבר הוותיק הוסיף כי למייגן תמיד הייתה נטייה לברוח, לחזור למקום שבו הכי נוח לה. "מייגן מאז ומתמיד אהבה לברוח ברגע שהדברים החלו להסתבך, להיות קשים יותר. אני משוכנע שכל מה שהיא רצתה זה רק לחזור למעגל החברים הקרוב שלה בקנדה. הסיבה לכך שהיא הצליחה לחמוק לשם שוב, כל כך מהר, זה בגלל שהתוכנית הזו תוכננה כבר במשך כמה חודשים. זו לא סתם בריחה – זו אסטרטגיה ארוכת שנים".

 

כשנשאל מדוע לדעתו השאירה מייגן את ארצ'י בקנדה, ענה: "היה לה הרבה יותר קל לנסוע ללונדון ולעשות את המהלך הזה בלי ארצ'י. אני מאמין שמייגן עדיין זוכרת איך זה להיות בת להורים גרושים לכן ניתן להסיק כי ההתנהגות שלה מגיעה משם, מהזיכרונות שלה כילדה. אני לא חושב שהיא הייתה מודעת לחלוטין לגודל ועוצמת המתקפה שתהיה עליה – אבל אני באמת לא חושב שאכפת לה כרגע".

 

החבר של מרקל, שאם תשאלו אותנו – כנראה כבר לא יוזמן לימי ההולדת של הדוכסית, הוסיף והבהיר כי "כף רגלה של מייגן לא תדרוך בבריטניה שוב, בטח שלא תגור שם, עד שהיא לא תקבל מה שהיא חושבת שהיא שווה".

  

נטייה לברוח. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
נטייה לברוח. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

ג'ונס לא עצר שם והמשיך לראיין מקורבים נוספים למרקל, כשאחד מהם נזכר באובססיה שהייתה לדוכסית כלפי בית המלוכה – וכלפי הנסיכה דיאנה בפרט. "היא פשוט התאהבה בנסיכה דיאנה. היא קראה ספרים, צפתה בסרטונים ואמרה תמיד שהיא רוצה להיות בדיוק כמוה, היא אפילו התכוונת לחקות אותה ולהגיש אוכל לאנשים חסרי בית".לדבריו, האובססיה של מייגן עלתה שלב בשנת 1996, אז טסה לטייל בלונדון וכאחרונת הגרופים – עמדה והצטלמה לרקע הארמון.

 

"השאיפה הגדולה ביותר של מייגן הייתה להיות הנסיכה דיאנה, גרסה 2.0", סיפרה חברתה לכיסא הלימודים של הדוכסית, נינאקי פרידי. אבל חברה נוספת התערבה ואמרה שזה כנראה לא הסתדר כפי שרצתה. "אגדת הנסיכה האידאלית שלה לא יצאה לפועל בדיוק כפי שמייגן חלמה. היא חשבה שהיא תצליח לשלוט בזה – אך היא חשה מוגבלת על ידי חוקי המלוכה. היא נותקה מהערוצים הרגילים שלה – הבלוג, הטוויטר והאינסטגרם, מה שהקשה עליה להביע את דעותיה כפי שהייתה רוצה".

 

החברה הוסיפה ואמרה כי "לפי איך שאני מכירה את מייגן, בזכות הדממה והשקט היא הצליחה לשכנע את הנסיך הארי לבחור צד. היא גרמה לו ולכולם לחשוב שהיא מוכנה לשחק את המשחק ולמלא אחר חוקי המלוכה אבל מייגן לא כזו, היא לא נושכת שפתיים ומתאפקת".

"המשחק שלך - החוקים שלי". הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
"המשחק שלך - החוקים שלי". הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

עוד מישהי שמכירה את מייגן מאוד מקרוב היא סוניה ארדקאני, אמה של החברה הטובה ביותר שהייתה למייגן בתקופת בית הספר, סוזי ארדקאני. "במהלך גיל ההתבגרות, כשאביה, תומס, עבד שעות ארוכות כמהל תאורה על סטים בהוליווד ואמה, דוריה, עבדה לעיתים קרובות הרחק מלוס אנג'לס, מייגן שהתה אצלי זמן רב", סיפרה סוניה, והמשיכה: "מייגן תמיד רצתה להיות נסיכה, ואני מודה שיש בי משהו שקצת מופתע מהצעד האחרון שנקטה אבל אני מכירה את מייגן, אני יודעת עד כמה היא עצמאית והיא אוהבת לעשות דברים בדרך שלה – ואני מניחה שהמלכה לא אפשרה לה".

 

סוניה הוסיפה והתייחסה לכל תשומת הלב שמרקל קיבלה, ואמרה: "היא אולי הייתה שחקנית בעברה אבל שום דבר מזה לא יכול היה להכין אותה למתקפה שהיא עברה. נראה שהחיים שלה ושל הארי מאוד אומללים, הם לנצח יזכרו את מה שקרה לדיאנה".

 

אווה בורוז, שהייתה נשואה לסבא רבא של מרקל מצד אמה, אלווין ראגלנד, אמרה שכסבתא היא מבינה מבינה את הצורך של מייגן להיות קרובה יותר לאמה, במיוחד אחרי שילדה את ארצ'י, אך הוסיפה כי מייגן היא לא "האשמה" היחידה. "קשה לי להאמין שמגי (שם חיבה) קיבלה את ההחלטה הזו בעצמה. סביר להניח שלאור ההיסטוריה של הארי – בכל הנוגע לסיפור של אמו, ייתכן שגם הוא התעייף. אני חושבת שזו הייתה אסטרטגיית יציאה משותפת".

 

מייגן מרקל הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
מייגן מרקל הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

ונסיים עם בני משפחתו של בעלה לשעבר של מרקל, שכמובן שהחדשות המרעישות בדבר החלטתם של הארי ומייגן הגיעו גם אליהם. "מייגן מאוד דעתנית, היא לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות", סיפר מיקי מיילס פלטון, דודו של אנגלסון, והוסיף: "היא ידעה בדיוק למה היא נכנסת שנישאה להארי. אבל לא שמחנו לשמוע על כך, זה לא הסגנון שלנו".  

 

עם האקס. מרקל וטבור אנגלסון (צילום: Splashnews)
עם האקס. מרקל וטבור אנגלסוןצילום: Splashnews

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018