רכילות+

קרן פלס: "עליתי במשקל, אני יודעת את זה"

לקרן פלס נמאס שמעירים לה על המראה החיצוני שלה. הזמרת פנתה בשרשרת סטוריז אל הציבור והודיעה: "השמנה היא לא בהכרח קללה וגם להגיד לבנות רזות 'את רזה מדי', זה לא יפה. צאו לי מהמשקל בבקשה"

 

 

קרן פלס לא מעוניינת שתעירו לה על המשקל שלה - ויש לה משהו חשוב להגיד לאלה שחושבים שהמראה החיצוני של אחרים הוא עניינם. אמש (ב'), הזמרת פנתה לקהל עוקביה באמצעות רצף סטוריז, בעקבות הערות שקיבלה לאחרונה על עלייתה במשקל: "אני בסוף יום בתוך פיג'מה, אני רוצה להגיד לכם משהו... כשאישה עולה במשקל היא יודעת שהיא עלתה במשקל. זה שתבוא אלי כחבר טוב או כחברה טובה ותגיד או תגידי לה 'תקשיבי, את עלית במשקל'... אני?! לא שמתי לב, כי הרי אנחנו חיים עם עצמנו, אנחנו יודעים מתי אנחנו עולים במשקל".

 

פלס המשיכה: "'עלית במשקל' זו לא קללה, והשמנה היא לא בהכרח קללה, וגם להגיד לבנות רזות מדי 'את נראית לא טוב, את רזה מדי' זה גם לא יפה, וגם להגיד 'התבגרת' זה לא לעניין, וגם להגיד 'יש לך ציצי גדול' זה לא לעניין. כל הדברים האלה הם הטרדה. אני מבינה שאנשים מדברים על אחרים כי זה פשוט נורא מעניין לדבר על אחרים, אבל צאו לי מהמשקל בבקשה. עליתי במשקל, אני בהכרח יודעת את זה. אני מתלבשת כל בוקר ורואה את עצמי, אני מאוד אוהבת את עצמי לאחרונה. עברתי תקופות קשות בחיי כנערה עם אנורקסיה, עם בולימיה, אל תשאלו. הייתי מטומטמת ברמות, לחלוטין. עבר לי. אני כל כך אוהבת את עצמי ואני מרגישה סקסית, בא לי עלי. אז אנשים מתוקים, שבאמת באים בטוב וגם חברים שלי, הכל בסדר, טודו בום".

 

פלס כתבה על הווידאו בסטורי: "אין כמו ציטוט טוב של סטטיק לקינוח, האמת, אין כמו קינוח!", וחתמה במשפט "תנו לאכול בשקט".

 

הזמרת סיפרה בעבר לא פעם על הדיאטות שעשתה במהלך חייה, ואף הייתה בעבר הפרזנטורית של 'שומרי משקל', תפקיד שסיימה לאחר שהשילה ממשקלה לא מעט קילוגרמים.

אוהבים אותה בכל מידה. קרן פלס (צילום: ענת מוסברג)
אוהבים אותה בכל מידה. קרן פלסצילום: ענת מוסברג

 

רק אלוהים ישפוט אותה (צילום: אמיר מאירי)
רק אלוהים ישפוט אותהצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018