רכילות+

האחיות מלול: "לא קיבלו אותנו לעבודות בגלל 'היפה והחנון'"

האחיות מלול כיכבו בעונה הרביעית של הריאליטי הפופולרי, ונהנו מ-15 דקות התהילה עד תומן. אלא שרגע אחרי שהן הסתיימו, הודיה ומירב גילו שלא לוקחים אותן ברצינות, שלא מקבלים אותן לעבודות ושהחלום להיות זמרות לא מתממש. ריאליטי צ'ק, פרק 2

  

ריאליטי צ'ק האחיות מלול

ריאליטי צ'ק האחיות מלול

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"הרבה אנשים חושבים שאנחנו באמת סתומות שלא יודעת כלום מהחיים שלנו", אומרות האחיות הודיה ומירב מלול, התאומות הזהות שפרצו לחיינו בתכנית הריאליטי "היפה והחנון". "אבל זו התכנית, היית צריכה לבוא יפה וסתומה".

 

למי ששכח, נזכיר ש"היפה והחנון" מבוססת על הפורמט האמריקאי של התוכנית Beauty and the Geek, המפגישה בין קבוצת נשים יפות, לרוב בעלות תחומי ידע בסיסיים מאוד אך עם כישורים חברתיים גבוהים, וגברים שהם ההיפך הגמור - חנונים, בעלי מראה "יורמי", אינטלגנטים מאוד אך בעלי כישורים חברתיים נמוכים. הקבוצות מתחלקות לזוגות של גבר ואישה (במקרה של האחיות מלול, הן היו שתי נשים עם גבר אחד), שמתחרים במשימות שונות המנסות לשפר את היכולות של בני הזוג בתחומים בהם הם חלשים.

 

האחיות מלול השתתפו בעונה הרביעית והאחרונה של התוכנית, ובמהרה גנבו את ההצגה בזכות ה"פנינים" שלהן בסגנון: "איפה הדג מלוח יגור אם לא בים המלח?", כמו גם מעצם היותן תאומות זהות שמתלבשו זהה לחלוטין. השותף איליה קורובקו, "החנון" אליו צוותו בתחילה, פרש לטובת לימודים, והפרנטר הבא שלהם, הו צ'או צ'ונג הסיני, עזב גם הוא ללא הודעה מוקדמת - אך כל זה לא עצר אותן מלהגיע לגמר יחד עם שי קריינר.

 

אחיות או לא להיות. מירב והודיה מלול (צילום מסך)
אחיות או לא להיות. מירב והודיה מלולצילום מסך

 

השתיים אמנם לא ניצחו את העונה, אבל התנחמו בכך שהן כנראה הבנות הזכורות ביותר שיצאו מהתוכנית. לאחר שהתפרסמו, ההצעות לא איחרו להגיע והשתיים כיכבו בפרסומות, קיבלו קמפיינים, הגיעו להשקות ואפילו זכו לחיקוי "בארץ נהדרת" (שהן אהבו מאוד). האחיות ניסו את מזלן גם בתחום המוזיקה, ובשנת 2016 הוציאו קליפ פרובוקטיבי במיוחד לשיר "אני מקפיצה", אליו הצטלמו בבגדים מינימליים ומדבקות על הפטמות - מה שכנראה עזר להן לחצות את רף מיליון הצפיות ביוטיוב. לאחר מכן הן הוציאו שיר נוסף בשם "סוואג" שהצליח פחות, ושם סוף לקריירה המוזיקלית שלהן.

 

הן זוכרות בחיבה את ההשתתפות בתוכנית, אך מודות שהיא לא עשתה להן חיים קלים. האחיות מלול סיפרו לנו על המציאות הכלכלית הלא פשוטה שנקלעו אליה, על הקושי להתקבל למקומות עבודה בגלל התוכנית ועל הרצון העז להגשים את החלום הגדול להיות זמרות ומעצבות אופנה: "זה כתם. מצד אחד זה פתח לנו את הדלת, והיתה לנו חוויה מהממת וכיף והכל טוב ויפה, אבל מצד שני זה גם חסם אותנו, לא קיבלו אותנו לעבודות בגלל זה. אנחנו עובדות בכל עבודה אפשרית - מלצרות, משק בית. עושות הכל בשביל החלום, כדי לקום על הרגליים".

 

יצאו מהקשיים (צילום מסך)
יצאו מהקשייםצילום מסך
מתייחסים אליכן קצת כאל אובייקט מיני, גם עם כל הקטע של הקליפים אז רואים בכן אולי משהו שלא התכוונתן.

הודיה: "בחורה יכולה להתלבש ולהראות איך שבא לה ואיך שהיא רוצה, יכולה לרקוד איך שהיא רוצה, יכולה לעשות מה שהיא רוצה. נגיד את האיקסים על הפטמות, זה בא במהלך הקליפ ולקחנו, תפסנו ברזל כזה, כאילו הכי לוחמניות".

 

מירב: "אני אשים מה שאני רוצה, אני אתלבש איך שאני רוצה, לך אין את הזכות לדבר אליי מגעיל או לאנוס או להגיד לנו מה לעשות. גם קיבלנו הרבה תגובות מבחורות שאמרו לנו כל הכבוד וזה חיזק אותן. התגובות לכאן ולכאן, אני יכולה להתייחס לתגובות הרעות ולרדת מזה או שאני יכולה להתייחס לתגובות הטובות ולרדת מזה". צפו בווידאו שבראש הכתבה!


זוכרים אותן מהיפה והחנון? (צילום מסך)
זוכרים אותן מהיפה והחנון?צילום מסך

"בחורה יכולה להתלבש ולהיראות איך שבא לה" (צילום מסך)
"בחורה יכולה להתלבש ולהיראות איך שבא לה"צילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018