רכילות+

סיה הפכה לאמא - ורוצה מעכשיו רק סטוצים

הזמרת סיפרה שאימצה לאחרונה ילד, והוסיפה גם שוויתרה על הרעיון של זוגיות ארוכת ימים, ושמעכשיו היא רק בעניין של סקס מזדמן, עדיף עם המפיק המוזיקלי דיפלו

 

אמא טרייה לילד מאומץ. סיה (צילום: Getty Images)
אמא טרייה לילד מאומץ. סיהצילום: Getty Images

 

הזמרת סיה חלקה בשורות מפתיעות ומשמחות בריאיון חדש – היא הפכה לאמא. הכוכבת בת ה-44 סיפרה שאימצה לאחרונה ילד, ועשתה זאת בדרך אגבית לחלוטין, תוך כדי שהיא מדברת על הרצון שלה בסקס מזדמן.

 

סיה סיפרה בריאיון למגזין -GQ על מערכת היחסים שלה עם המפיק המוזיקלי דיפלו, ועל כך שהיא מאוד נמשכת אליו: "רוב הקשר שלנו מתבזבז על ניסיונות לא לשכב יחד, כדי שלא נהרוס את מערכת היחסים המקצועית שלנו. הוא ממש לוהט", הודתה הזמרת. היא גם הוסיפה שלמרות הניסיונות, היא לא עמדה בפיתוי, ולאחרונה כתבה לו: "תקשיב, אתה אחד מחמשת האנשים שאני נמשכת אליהם מינית, ועכשיו שהחלטתי שאהיה רווקה לשארית חיי וגם אימצתי ילד, אין לי זמן למערכת יחסים. אם אתה מעוניין בסקס בלי מחויבות, דבר איתי". משפט אחד שטומן בחובו שלל גילויים מסעירים: סיה אימצה ילד, היא החליטה להיות רווקה לנצח, וגם ניסתה את מזלה עם דיפלו.

 

הזמרת לא מסרה פרטים נוספים על הילד שאימצה, ואולי יותר מעניין מכך – גם לא האם דיפלו נענה להצעתה.

 

קיבל הודעת "ער?" מסיה. דיפלו (צילום: Getty Images)
קיבל הודעת "ער?" מסיה. דיפלוצילום: Getty Images

 

בשנה שעברה סיה הודיעה שהיא רוצה לאמץ נער בן 16 בשם דסאני, שכיכב בסרט דוקומנטרי על בתי אומנה. היא אף צייצה לו: "אני רוצה לאמץ אותך! אנחנו רק מנסים לאתר אותך ולבדוק אם הבית שלי מוכן לכך. אבל אני רוצה שתדע שיהיה לך בית אצלי!". כאמור, לא ברור אם דסאני הוא אכן אותו אחד שסיה אימצה.

 

הרקדנית הצעירה מאדי זיגלר, שסיה לקחה תחת חסותה וכיכבה בכמה מהקליפים הידועים של הזמרת, סיפרה פעם על הקשר ביניהן, שמזכיר כזה של אמא ובת: "אני פחות או יותר כמו הבת שלה", סיפרה זיגלר בריאיון. "היא תמיד רצתה להלביש את הבת שלה, לשים אותה בבגדים מגניבים, וזה מתאים בצורה מושלמת".

סיה בקטן. עם מאדי זיגלר (צילום: Getty Images)
סיה בקטן. עם מאדי זיגלרצילום: Getty Images

 

הכוכבת, שידועה בכך שהיא מסתירה את פניה בזמן הופעות, התחתנה ב-2014 עם אריק אנדרס, יוצר סרטים דוקומנטריים, אך השניים התגרשו ב-2016. באותה השנה היא גם הופיעה בישראל (באחת מההופעות הפחות מלהיבות שידע פארק הירקון).

  

סיה והגרוש, אריק אנדרס  (gettyimages)
סיה והגרוש, אריק אנדרס gettyimages

לא הרשימה את הקהל הישראלי. סיה בפארק הירקון (צילום: ירון ברנר)
לא הרשימה את הקהל הישראלי. סיה בפארק הירקוןצילום: ירון ברנר

 

ברכות על ההורות! (צילום: Getty Images)
ברכות על ההורות!צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018