רכילות+

סוף סוף: אילנית לוי ואלירז שדה מצפים לילד משותף ראשון

אחרי שניסו להביא ילד לעולם במשך זמן רב, אנחנו סוף סוף יכולים לחשוף כי אילנית לוי נמצאת בחודשי היריון ראשונים. אנחנו לא בוכים, פשוט נכנס לנו אולטרסאונד לעין

מזל טוב חמודים! אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: דביר כחלון)
מזל טוב חמודים! אילנית לוי ואלירז שדהצילום: דביר כחלון

 

שנתיים וחצי אחרי החתונה של אילנית לוי (38) ואלירז שדה (37) ואחרי עשור של זוגיות, אנחנו כל כך שמחים לבשר לכם כי השניים מצפים לתינוק משותף ראשון. קולולו! הבוקר (ו'), העלתה לוי תמונה לרשתות ובה חשפה - בדרך לא שגרתית - כי המשפחה שלהם עומדת להתרחב.

 

לוי נמצאת בחודשי היריון ראשונים וצפויה ללדת בהמשך השנה את ילדה השלישי, אחרי ליאם (17) ואלין (15). יש לציין כי מדובר בהיריון לא פשוט, שהיא ושדה חיכו לו הרבה מאוד זמן ולכן גם לא מיהרו לאשר את קיומו. בכל מקרה, אנחנו מאושרים עבור השניים ומאחלים ללוי לצאת בידיים מלאות מבית החולים.

 

איך אנחנו שמחים בשבילכם (צילום: אינסטגרם)
איך אנחנו שמחים בשבילכםצילום: אינסטגרם

 

למרבה האירוניה, הבשורה על ההיריון מגיעה בימים בהם שדה נמצא עם האקס המיתולוגי של לוי, בעלה לשעבר ואבי ילדיה אייל גולן במרוקו, שם השניים מצטלמים לתוכנית הריאליטי "גולסטאר". נזכיר כי אשתו של גולן, דניאל גרינברג, בהיריון גם היא עם בן שני משותף אחרי מיאל. חלום שלנו להיות זבוב על הקיר במיטת בית החולים של שתיהן.

 

סיפרת לו כבר? אלירז שדה ואייל גולן (צילום: אמיר מאירי)
סיפרת לו כבר? אלירז שדה ואייל גולןצילום: אמיר מאירי

 

כזכור, לוי ושדה עמדו מתחת לחופה בדצמבר 2018, אחרי מערכת יחסים שנמשכה שבע שנים וחצי וכללה פרידה מדוברת מאוד. למרבה השמחה, השניים הבינו מהר מאוד שמדובר באהבת אמת ואחרי שאלירז כרע על ברך אחת, הם נישאו כדת וכדין מול 600 מוזמנים.

   

תגידי את האמת, את ודניאל תיאמתן את הכניסה להיריון? (צילום: אמיר מאירי)
תגידי את האמת, את ודניאל תיאמתן את הכניסה להיריון?צילום: אמיר מאירי
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018