בצל הפרישה של הארי ומייגן: המלכה מביעה תמיכה בנסיך אנדרו

הנסיך אמנם פרש מחובותיו המלכותיים בעקבות פרשת ג'פרי אפשטיין, אבל השילוב עם עזיבתם של הדוכסים מסאסקס את הארמון, כנראה גרם למלכה להפגין משפחתיות יתרה

המלכה אליזבת והנסיך אנדרו באירוע פומבי נדיר (צילום: Gettyimages)
המלכה אליזבת והנסיך אנדרו באירוע פומבי נדירצילום: Gettyimages

 

רגע נדיר של תמיכה: המלכה אליזבת צולמה היום (א') עם בנה, הנסיך אנדרו, כשהם מגיעים לכנסיית סנדרינגהם. הנסיך בן ה-59 לא נראה באירועים פומביים מאז שביקש להשתחרר מחובותיו המלכותיים.

 

הנסיך הבריטי, המואשם כי היה שותף לפשעיו המיניים של איש העסקים הפדופיל ג'פרי אפשטיין, התראיין ל-BBC בנובמבר האחרון בריאיון הרסני לבית

המלוכה, שנחשב לתאונת דרכים מצולמת ובו הכחיש שקיים יחסי מין עם נערה בת 17 שהתלוננה כי אולצה לשכב איתו. אנדרו התייצב מול המצלמות אחרי חודשים ארוכים שבהם נמנע מלהגיב על הטענות נגדו, אבל הניסיון למזער את הנזק הסתיים באסון תקשורתי: הוא הואשם כי לא גילה אמפתיה לצעירות שנוצלו על-ידי אפשטיין בריאיון, וספג ביקורת גם על כך שהגן על ידידותו עם אפשטיין בטענה שהדבר איפשר לו לרקום קשרים כשהתכונן לכהן כנציג מיוחד לענייני סחר מטעם בריטניה.

 

מאז שפרש מחובותיו המלכותיים, אנדרו כאמור לא הגיע לאירועים פומביים ונראה בציבור לעיתים נדירות בלבד. אלא שעכשיו, אחרי שבית המלוכה הודיע כי מייגן מרקל והנסיך הארי יוותרו על תארי האצולה שלהם ויעזבו את הארמון, המלכה כנראה מבינה שעליה להפגין משפחתיות יתרה ולהראות תמיכה בבן הסורר. 

 

מתלווה לאמא ביום עבודה (צילום: Gettyimages)
מתלווה לאמא ביום עבודהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018