רכילות+

פליטי הריאליטי המפורסמים בישראל - איפה הם היום?

"ריאליטי צ'ק" - תוכנית חדשה של Pplus שחוזרת למפורסמים שזכו לתהילה בעזרת הריאליטי, עוד מראשית דרכה בטלוויזיה הישראלית. איך הם הגיעו לתוכנית, איך היא שינתה את חייהם, מה הם עושים היום והאם הם היו עושים את זה שוב? צפו בטיזר לפרק הראשון עם רודריגו גונזלס, כוכב "קחי אותי שרון"

 

ריאליטי צ'ק עם רודריגו גונזלס - טיזר

ריאליטי צ'ק עם רודריגו גונזלס - טיזר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בעשור האחרון, תוכניות הריאליטי הלכו והשתלטו על לוח השידורים בישראל (ובעולם). לאט לאט הפוקוס עבר משחקני טלוויזיה וכוכבי קולנוע, לאנשים "רגילים", כמוני וכמוך, שעד לפני דקה היו אנונימיים לחלוטין. חייהם השתנו תוך פריים אחד (או עונה אחת, לא צריך להיות קטנוניים) והם הפכו להיות שם מוכר בכל בית בישראל.

 

חלקם נעלמו אחרי 15 דקות התהילה, וחלקם עובדים בלשמר את עצמם באור הזרקורים, אבל יש כמה שמות שבין אם הם רוצים ובין אם לא, נצרבו בתודעה הלאומית שלנו גם 15 שנה אחרי שהופיעו על המרקע. אנשים עדיין מזהים אותם ברחוב, מבקשים מהם סלפי (פעם זה היה חתימה) ובעיקר, זוכרים אותם ואת התרומה שלהם להתפתחות הריאליטי בישראל.

 

כוכב הריאליטי הראשון בישראל. רודריגו גונזלס (צילום: אמיר מאירי)
כוכב הריאליטי הראשון בישראל. רודריגו גונזלסצילום: אמיר מאירי

"ריאליטי צ'ק", תוכנית חדשה של Pplus, יוצאת לבדוק איפה נמצאים היום השמות הכי גדולים של יוצאי הריאליטי בישראל. בתוכנית הראשונה התלווינו לרודריגו גונזלס, שפרץ לחיינו בתוכנית "קחי אותי שרון" שעלתה לאוויר בשנת 2003. הוא היה אז בחור בן 22 מצ'ילה, שבלט בין 15 גברים שהתחרו על ליבה של שרון איילון, אבל הפך בן רגע לסמל סקס בישראל ולאחד הגברים הכי לוהטים על המרקע.

 

לאורך השנים הוא תיחזק קריירה מרשימה בעולם הבידור, אך מלחמת לבנון השנייה שינתה הכל והפכה אותו בן לילה מכוכב נעורים, לחייל פוסט טראומטי שמנסה לברוח מהתהילה. "איך שחזרתי מלבנון השנייה הייתי בהופעה בערוץ הילדים, וזו אחת הטראומות הקשות ביותר שהיו לי בחיים. אני עוד עם ריח של גופות ושל דם בידיים וילדים קופצים עליי. זה היה אסון. ברחתי. התחלתי לבכות. קובי מחט תפס אותי, חיבק אותי. לא הייתי מסוגל לצאת מהבית שבוע שלם. הכל היה יחד", הוא מספר בריאיון מיוחד. צפו בטיזר שבתחילת הכתבה.

 

 

הכתבה המלאה תתפרסם מחר ב-Pplus


מתוך קחי אותי שרון (צילום מסך, קשת)
מתוך קחי אותי שרוןצילום מסך, קשת

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018