רכילות+

במקום טירונות - תאילנד: נועה קירל טסה לחופשה

24 שעות לאחר שהתייצבה בבקו"ם, עלתה על מדים ונפרדה מהמשפחה, מתברר כי כוכבת הנוער תבלה את השבועיים הקרובים בחופי תאילנד לצד בן הזוג, יונתן מרגי

על מדים. נועה קירל (צילום: צוות מתגייסים מיטב)
על מדים. נועה קירלצילום: צוות מתגייסים מיטב

פסטיבל "נועה קירל מתגייסת" התקיים אתמול (א') בכל האתרים בישראל (וגם אצלנו כמובן), ששמחו לסקר את כוכבת הנוער שהצהירה קבל עם ומצלמות כי היא מוכנה לעצור לרגע את הקריירה המצליחה ולהתגייס לצה"ל.

 

אלא שאחרי שכלי התקשורת עזבו את הבקו"ם, קירל עלתה על האוטובוס ואפילו קיבלנו תמונה שלה עם מדים אחרי שרשרת החיול, מסתבר כי הזמרת חזרה אמש לביתה, ארזה מזוודה ולא קיטבג והיא באמת נפרדה מהמשפחה - אבל למען טיול עם הבויפרנד בתאילנד.

 

קירל הצעירה שאמורה להתחיל טירונות במחנה 80 רק בעוד שבועיים, תטוס מחר, לאחר גמר "הכוכב הבא" בו היא אמורה להופיע, לחופשה של כמעט שבועיים בחופיה השמשיים של תאילנד, עם יונתן מרגי.

 

רוברטו, עכשיו הזמן לעשות טיול לפני צבא?

"הכל מתואם עם צה"ל".

 

מטעם שיר פינטו, מנהל יחסי הציבור של נועה קירל, נמסר בתגובה: "נועה קירל התיצבה ליום הגיוס לפי מה שנקבע על פי צה"ל ביום ראשון האחרון. קירל יוצאת לתקופה של דחיית שירות עד תחילת הטירונות בתאריך ה-17 בפברואר במהלכה בחרה לשהות בחו"ל. נועה התגייסה למסלול הטאלנט, שם תקבל יחס שווה כמו כל החיילים ותפעל עפ"י הנחיות המפקדים. עם זאת, לאור הרגישות הקיימת, צה"ל העניק לה מעטפת פרטנית והתחשב רבות, ועל כן נועה מודה לצה"ל וגאה מאוד לשרת את המדינה ולשמש דוגמה אישית למאות אלפי המלש"בים".

 

מטעם דובר צה"ל נמסר: "לאחר גיוסה, החיילת יצאה לתקופה של דחיית שירות עד תחילת הטירונות בתאריך ה-17 בפברואר. במקרה הנ"ל, מפאת עומסים ביום גיוסה המקורי ובכדי לשמור על הסדר, נקבע יום גיוסה במועד מוקדם יותר, שלאחריו נדרשת המתנה קצרה עד מועד פתיחת הטירונות כפי שקורה לעיתים. החיילת עתידה להתגייס למסלול הטאלנט, שם תקבל יחס שווה כמו כל החיילים ותפעל עפ"י הנחיות המפקדים".


אין מה להתגעגע, אתם נפגשים עוד כמה שעות. קירל ויונתן מרגי
אין מה להתגעגע, אתם נפגשים עוד כמה שעות. קירל ויונתן מרגי

הולכים לאכול קצת פאד תאי על החוף? (צילום: אביב חופי)
הולכים לאכול קצת פאד תאי על החוף?צילום: אביב חופי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018