ריחו"ל

שמרו על זה בסוד: אנריקה איגלסיאס ואנה קורניקובה הורים בפעם השלישית

אנריקה איגלסיאס ואנה קורניקובה הביאו לעולם ילד שלישי, כך נודע בזכות אחיו של הכוכב, שסיפר על הלידה בריאיון. בני הזוג שמרו על ההיריון בסוד, כפי שעשו בזמן לידת התאומים בני השנתיים שלהם

הפתעה! יש להם עוד ילד! אנה קורניקובה ואנריקה איגלסיאס (Gettyimages)
הפתעה! יש להם עוד ילד! אנה קורניקובה ואנריקה איגלסיאסGettyimages


לאנה קורניקובה ואנריקה איגלסיאס נולד ילד נוסף, כך סיפר אמש (ב') אחיו של הזמר. שחקנית הטניס לשעבר בת ה-38 והזמר בן ה-44 הם כבר הורים לתאומים בני שנתיים, לוסי וניקולס.

 

כאמור, ההודעה על לידת התינוק לא הגיעה מההורים המאושרים, אלא דווקא מהדוד הנרגש. חוליו איגלסיאס ג'וניור התראיין לתוכנית רדיו בצ'ילה, וכשנשאל על השמועות המספרות על כך שעומד להיוולד לו אחיין, ענה איגלסיאס שזה כבר קרה. שדרן הרדיו שאל אם הוא מתכוון לתאומים בני השנתיים, ואיגלסיאס הבהיר שמדובר בעולל חדש. "התינוק כבר נולד?", שאל אותו השדרן, ואיגלסיאס הגיב בחיוב: "כן, לאחי יש עכשיו שלושה ילדים. הוא מאוד שמח". יחד עם זאת, הוא בכל זאת שמר על חשאיות כשנשאל על מין התינוק, על כך סירב להגיב: "זה סוד", ענה.

 

כאמור, בני הזוג מעולם לא הודיעו באופן רשמי על כך שהם מצפים לילד ודבר ההיריון נודע רק באמצעות שמועות, לאחר שקורניקובה צולמה בתמונות פפראצי עם בטן היריונית. החשאיות היא לא דבר חדש עבורם – בני הזוג נוהגים לשמור על פרטיותם וכמעט ולא מצטלמים יחד. גם היריונה הראשון של קורניקובה נשמר בסוד, והשניים הודיעו לראשונה על בואם של התאומים לעולם רק מספר ימים לאחר שנולדו.

 

רגע פסטורלי. אנריקה והתאומים (צילום: Getty Images)
רגע פסטורלי. אנריקה והתאומיםצילום: Getty Images

 

איגלסיאס וקורניקובה הפכו לזוג ב-2001, לאחר שנפגשו על סט צילומי הקליפ של איגלסיאס לשיר Escape, בו קורניקובה כיכבה. הזמר, שהופיע בארץ ב-2018, סיפר בעבר על התחושות שלו כאבא טרי: "זו הרגשה נהדרת. אני אחראי יותר, נוהג לאט יותר. אני חושב פעם שנייה לפני שאני עומד לעשות משהו מטופש. אני מקווה להיות אבא מגניב וקליל".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


אם תוכלו להצטלם קצת יותר יחד, נעריך זאת מאוד (Gettyimages)
אם תוכלו להצטלם קצת יותר יחד, נעריך זאת מאודGettyimages

ההורים בצעירותם (Gettyimages)
ההורים בצעירותםGettyimages

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018