רכילות+

מדידי הררי ועד גל גדות: הזוגות הכי יציבים בביצה

דידי לא התעורר לדייט הראשון עם מירית מרוב התרגשות, גורי והילה יחד מאז התיכון וגילה אלמגור ויעקב אגמון מחדשים נדרים כל עשור. לכבוד הוולנטיינ'ס דיי אספנו עבורכם את הזוגות האוהבים והיציבים בביצה. טפו, בלי עין רעה

אהבה באוויר! (צילום: ענת מוסברג, אינסטגרם)
אהבה באוויר!צילום: ענת מוסברג, אינסטגרם

 

מלי לוי ושמעון גרשון - 16 שנה

בלי עין הרע! שמעון גרשון ומלי לוי (צילום: ענת מוסברג)
בלי עין הרע! שמעון גרשון ומלי לויצילום: ענת מוסברג

 

הם הכירו בתחילת שנות ה-90, נישאו בשנת 2003 וחתומים על אחד הלהיטים המושמעים והקליטים ביותר של אותה שנה "שמיים כחולים". מלי לוי, שמאז אותו להיט הפכה גם לשחקנית מצליחה ומוערכת, ושמעון גרשון, אחד מכדורגלני העבר הבולטים בארץ, הם דוגמה ומופת לזוגיות יציבה, פוטוגנית ואוהבת, פלוס שלושה ילדים משותפים – נעם, היאלי ודניאל.

 

"שמעון הוא מי שמכיר אותי הכי טוב. אני חוזרת הביתה מיום עבודה, הוא רואה את הפרצוף שלי וכבר יודע הכול. הוא פרטנר נהדר ושותף מלא. אם יש לי פרויקט שגובה ממני הרבה שעות, שמעון אחראי על כל דבר בבית", סיפרה לוי בריאיון לשער "פנאי פלוס" במרץ 2019, והכריזה שהיא כלום בלעדיו. בחודש דצמבר האחרון התקיים אירוע בר המצווה לנועם, בנם הבכור של השניים, בנוכחות 200 חברים קרובים ובני משפחה ובשלב הברכות והדלקת הנרות – לא נותרה עין אחת יבשה.

 

סוד הקסם: היכרות אמיתית ועמוקה, שלא מצריכה מילים והסברים.

 

גל גדות וירון ורסנו - 14 שנה

נוצצים מאהבה. גל גדות וירון ורסנו (צילום: Getty Images)
נוצצים מאהבה. גל גדות וירון ורסנוצילום: Getty Images

 

אנחנו די משוכנעים שירון ורסנו, שנשא לאישה את גל גדות, מלכת היופי לשנת 2004, לא תיאר לעצמו שבהמשך הוא יהיה בעלה של הוונדר וומן הבינלאומית. ב-2008, אחרי שנה וחצי של זוגיות צמודה, ורסנו, איש נדל"ן מצליח, כרע ברך והציע נישואים לגדות - שהייתה אז בת 23 בלבד ובתחילת הקריירה שלה. השניים נישאו באותה שנה והיום הם ביחד כבר 14 שנה (מתוכן 12 שנות נישואים).

 

בנובמבר 2011 ילדה גדות את בתם הבכורה, אלמה, ושש שנים לאחר מכן, ילדה את בתם השנייה, מאיה. בשנת 2019 ורסנו וגדות השיקו חברת הפקות חדשה, Pilot Wave. הפרויקט הראשון שלהם עתיד להיות סרט על אירנה סנדלר, אחות קתולית שפעלה במהלך מלחמת העולם השנייה והצילה ילדים מגטו ורשה. גדות, אגב, תככב בתפקיד הראשי.

 

סוד הקסם: העשייה המשותפת והעובדה שוורסנו הולך בעקבות גדות לכל עיר שרק תבחר בעולם – תמיכה לא מובנת מאליה בכלל.

 

יונה אליאן וששי קשת - 48 שנים

לא נפרדים! ששי קשת ויונה אליאן (צילום: אביב חופי)
לא נפרדים! ששי קשת ויונה אליאןצילום: אביב חופי
 

 

עוד אחד מהזוגות הוותיקים והיציבים שלנו בארץ, בלי עין הרע, הם ששי קשת ויונה אליאן. השניים הכירו בשנת 1972, בצילומים של הסרט "נורית", ונישאו שנה לאחר מכן, בשנת 1973 והביאו לעולם שני ילדים משותפים, אריאל ומאי. היום הם נשואים כבר 47 שנה. בריאיון ל"שבעה ימים" ב-2017, שנערך לכבוד השקת המופע המשותף שלהם "עדיין נשואים?", שיתפו השניים מספר סודות לזוגיות יציבה. קשת אמר בין השאר: "כשהתחתנו, לא האמנתי שנישאר כל כך הרבה שנים ביחד. מי חשב ככה רחוק. חיינו את היום", ואליאן הוסיפה: "אם אתה יודע שתישאר עם אותו אדם 70-50 שנה זה מאוד מפחיד. בדיעבד, העצה הכי טובה היא 'אל תיקח את בן הזוג שלך כמובן מאליו'. ששי אומר שלתחזק חיי נישואים זה כמו לתחזק מדורה, לשים עוד ועוד מקלות, לשמור על האש".

 

ביולי 2019 אליאן אושפזה בבית החולים לאחר שחלתה במחלת הנשיקה. קשת היה צמוד אליה לאורך כל ההחלמה ואף דאג לעדכן את החוששים מסביב. "אני יכול להרגיע את כולם", אמר בזמנו ל־ynet: "יונה בסדר, מטופלת נפלא, מרגישה טוב ומקווים שתצא במהרה הביתה". אליאן אכן השתחררה הביתה וממשיכה לככב על המסך בסלון הביתי של כולנו בכל ערב שישי, יחד עם בעלה הטלוויזיוני יהורם גאון, בסדרה "סברי מרנן".

 

סוד הקסם: חברות, עשייה יחד ולחוד ושמירה על הלהבה – השילוש הקדוש של הזוגיות.

 

 

יעל בר זוהר וגיא זוארץ - 17 שנה

הכי פאוור קאפל! גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר  (צילום: ענת מוסברג)
הכי פאוור קאפל! גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר צילום: ענת מוסברג

הם אומנם צעירים באופן יחסי (בר זוהר חגגה לאחרונה 40 וזו־ארץ בן 46), אבל סיפור האהבה שלהם הוא אחד מהיציבים בביצה הישראלית. יעל בר זוהר וגיא זוארץ נפגשו לראשונה בזירה המקצועית על סט הצילומים של הסדרה "רמת אביב ג'", ששודרה בסוף שנות ה-90 ובהמשך כיכבו יחד במחזמר "מרי לו" – והרומן החל במסיבה שציינה את ההופעה ה־200 של המחזמר.

 

ביוני 2005 ואחרי שנתיים של זוגיות זו־ארץ כרע ברך והציע נישואים לבר זוהר, יעלי, בשבילכם, שברזומה הרומנטי שלה שני אקסים מפורסמים – יהודה לוי וגיל ססובר. השניים נישאו באותה השנה ובהמשך הביאו יחד לעולם שלושה ילדים – שני בנים ובת – ובחישוב מהיר הם יחד כבר 17 שנה ומתוכן נשואים 15 שנה.

 

בשנת 2018 הצטלמו השניים לשער מגזין "פנאי פלוס" וחשפו את הסוד הגדול לנאמנות בזוגיות. "במקום לבגוד אחד בשנייה אנחנו משחקים יחד", הכריזו – ובגדול הצליחו לשכנע אותנו. בחודש ינואר האחרון כיכב זוארץ שוב על שער המגזין, הפעם, לבד, וחשף כי הוא ובר זוהר רבים על הכול. ואולי אנחנו לא מומחים גדולים לזוגיות, אבל תמיד האמנו בפיוס שאחרי המריבה. "יעל היא החברה הכי טובה שלי. כשהייתי מסתכל עליה בצעירותי, עוד לפני שהיינו ביחד, היא נראתה לי הכי פתוחה ומשוחררת", סיפר באותו ריאיון, "כשהתחלנו לצאת אני הייתי מאוד קמצן, חסכן ברגשות מהפחד שלי להיפגע, כי חטפתי בעבר. היא פשוט לימדה אותי מה זה רגש שיוצא כמו מבול. יש לה יכולת להעניק אהבה ואכפתיות וחום, וזה מידבק". סלחו לנו, הלכנו לנגב את השלולית שהפכנו להיות.

 

סוד הקסם: לא קיים זוג יותר מפרגן מהשניים האלה, גם כשזוארץ פוקד איים נידחים בעולם ובר זוהר נשארת בארץ, עם שלושה ילדים וגעגועים.

 

צילום: ליהי קרופניק

צילום: ליהי קרופניק

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

גל אוחובסקי ואיתן פוקס - 32 שנה

חמודים כאלה. גל אוחובסקי ואיתן פוקס (צילום: ענת מוסברג)
חמודים כאלה. גל אוחובסקי ואיתן פוקסצילום: ענת מוסברג

הם חתומים על כמה נכסי תרבות מקומיים – מהסדרה "פלורנטין" ועד הסרטים "יוסי וג'אגר" ו"הבועה" – אך הפעילות הענפה הזו מאחורי המצלמה ממש לא אומרת שהם אוהבים להיות בפרונט. גל אוחובסקי ואיתן פוקס לא ממהרים להבליט את הזוגיות שלהם מול המצלמות – הם עברו לגור יחד בשנת 1988, כשאוחובסקי היה בן 30 בלבד, וב-2010 נרשם משבר קל ביחסים – ובסך הכול הם מנהלים מערכת יחסים יציבה מתחת לרדאר כבר 32 שנה.

 

בריאיון לתוכנית "אנשים" לפני יותר משנה, סיפר אוחובסקי: "ממש בתחילת הקשר, אני נסעתי לחוץ לארץ לאיזה חודש וכשחזרתי הוא בא לישון אצלי ולא הלך יותר", וחשף גם איך שורדים כל כך הרבה שנים ביחד: "לכל אדם יש לפחות עשרה דברים אצל בן/בת זוגו שהוא מוכן לרצוח אותו עליהם, זה גיהינום. אבל גם החיים לבד הם גיהינום, ואתה צריך באיזשהו שלב להחליט מה הגיהינום החביב עליך – ואני מעדיף את הזוגי".

 

סוד הקסם: יצירתיות ואהבה זה שילוב שיכול להוליד זוגיות נפלאה.

 

עדן הראל ועודד מנשה - 15 שנה

הזוג המפתיע! עדן הראל ועודד מנשה (צילום: אסף לב)
הזוג המפתיע! עדן הראל ועודד מנשהצילום: אסף לב

 

26 שנה אחורה, וגם היום, כשאנחנו שומעים את השם "עדן הראל" אנחנו מייד נזכרים במנחת MTV הישראלית והמגניבה בתבל. אבל הרבה דברים השתנו מאז, ולעודד מנשה, מי שהיה הגיק הגדול של עולם הטלוויזיה, יש חלק עיקרי בכך. בשנת 2005 החלו לצוץ שמועות בדבר רומן חדש ומסעיר בין מנשה להראל, שמועות שאיש לא הצליח לעכל. מנשה החליט לנקוט עמדה והזמין את הראל להצטרף אליו לטקס פרסי מסך הזהב. השניים הגישו פרס יחד וסיפקו סצנה שלא תישכח לעולם. בזמן שהיו על הבמה, אמר מנשה: "נראה לכם שעדן הראל, זאת עם הקעקועים וכל הסיפורים על בונו, נראה לכם שהיא ואני, עודד מנשה החמוד, שיהיה לנו רומן? מה זה השטויות האלה? לא היה רומן ולא יהיה רומן, נכון עדן?". הראל ענתה "נכון", ומייד לאחר מכן נישקה את מנשה – נשיקה שצרבה לכולנו בזיכרון – והשאר היסטוריה הכוללת 15 שנות זוגיות מתוכן 13 שנות נישואים.

 

השניים נישאו בשנת 2007 ויחד מגדלים שישה ילדים, הבכור מנישואיה הקודמים של הראל ועוד חמישה ילדים משותפים. בשנים האחרונות החלו מנשה והראל להתקרב לדת, וכשהראל נשאלה על כך בעבר בריאיון למגזין "לאשה" היא סיפרה: "הצד שלי קיבל את זה קצת יותר בקלות. לצד של עודד היה יותר קשה. אני מזמינה לקידוש, שיראו מה זה שהילדים יושבים ושרים שירי שבת ואוכלים כל הסעודה, ולא קמים ויושבים עם אייפון על הספה".

 

סוד הקסם: הראל ומנשה עברו דרך ארוכה ומלאת שינויים והם עדיין מצליחים להתאים את עצמם אחד לצורכי השנייה. כל זה בזמן שהם חיים בבית אחד ומגדלים שישה ילדים – שאפו!

 

דידי ומירית הררי - 31 שנה

נרדם בדייט הראשון. דידי ומירית הררי (צילום: אינסטגרם)
נרדם בדייט הראשון. דידי ומירית הרריצילום: אינסטגרם
 

 

דידי הררי הוא אחד השמות הגדולים והמוכרים ביותר בביצה המקומית והפריצה שלו הייתה כבר בתחילת שנות ה-80. את מירית, אשתו, הכיר בתחילת 1989. מירית מלצרה באותה תקופה במקום שנקרא בר המערכת ודידי הגיע לשם כדי לפגוש חבר שלו, שבמקרה היה הבעלים. בריאיון ל"פנאי פלוס" סיפר דידי כי הוא קיבל את הרושם שמירית ניסתה להתקרב אליו – אך האחרונה מכחישה זאת עד היום. הסקרנות של דידי לגבי מירית גברה, מה שגרם לו לנסות לדלות פרטים – ואז גילה שהיא עובדת במקום נוסף, קפה לונדון. הוא הגיע לשם, הזמין אותה להיפגש אחרי המשמרת ומירית הסכימה. "מרוב התרגשות אמרתי לעצמי שאלך הביתה לנוח כדי שבערב יהיה לי כוח לאסוף אותה, בחצות הלילה. אבל נרדמתי ולא הגעתי", סיפר הררי. בעקבות כך, מירית נעלמה לו לשבוע, אך דידי לא ויתר, ביקש סליחה ובדייט הבא ויתר על הנמנום הלילי. דידי ומירית הספיקו גם להתארס וגם להתחתן באותה השנה ויחד הביאו לעולם שלוש בנות – מאיה, אבישג ונועה.

 

בספטמבר 2018 התבשרה מירית כי חלתה בסרטן הלבלב. "היי, שמי מירית הררי, בת 51, נשואה לדידי, אמא לשלוש בנות וסבתא לשני נכדים מהממים. בחודש ספטמבר אובחנתי עם סרטן בלבלב", חשפה מירית בפוסט מרגש ברשתות החברתיות, והפיצה אופטימיות בלתי נגמרת לכל עבר. "הסרטן זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי. כל החיים שלי חייתי בשביל אחרים. עד לפני עשור גם מקצוע רשמי לא היה לי. הייתי הבת של, אשתו של ואמא של. אשת משפחה למופת אמרו עליי. ואני? לא הכרתי את עצמי". את מסע ההחלמה עוברת מירית יחד עם בני משפחתה וכמובן עם דידי, שמלווה אותה בטיפולים וברגעים הקשים וגם המרגשים.

 

סוד הקסם: כשבני זוג מתחייבים לעמוד זה לצד זה בטוב וגם ברע זה מנצח את הכול. דידי ומירית יצאו יחד למסע לא פשוט, והאהבה שלהם נותרה איתנה ומעוררת השראה.

 

גילה אלמגור ויעקב אגמון - 57 שנה

מחדשים נדרים מדי עשור. יעקב אגמון וגילה אלמגור
מחדשים נדרים מדי עשור. יעקב אגמון וגילה אלמגור
 

 

נעבור לאחד הזוגות הרומנטיים ביותר שידעה הביצה הישראלית, גילה אלמגור ויעקב אגמון. בשנת 1963, לאחר שנפרדה מבן זוגה הקודם, שהייתה עימו ארבע שנים, נישאה אלמגור לאגמון, שבאותה התקופה ניהל את תיאטרון הקאמרי. אלמגור שיחקה אז בהצגה "מריוס". לשניים יש שני ילדים מאומצים, בת משותפת ובן מנישואיו הקודמים של אגמון. בשנת 2018 יצא הסרט הדוקומנטרי "שאלות אישיות", ואלמגור חשפה הכול. "שנינו היינו נשואים, ושנתיים ניהלנו את זה בחשאי. הייתי מקבלת ממנו מכתבים ופתקים והודעות. אחרי שנפרדתי מאילי (בעלה הראשון – ע"ח) באתי לאמא ואמרתי לה, 'התגרשתי'. 'נו?' 'ויש לי בן זוג חדש שאוהב אותי מאוד'. 'נו?' 'ואני מאוד מאושרת'. 'נו?' 'והוא חכם ואוהב אותי והכול עשה בעשר אצבעות'. 'נו?' 'מה נו. והוא מפולין. אבא שלו מת לפני שהוא נולד'. 'יתום מהבטן? זה שידוך מאלוהים', היא אמרה, 'תביאי אותו מהר'".

 

ואחרי כל זה, נסביר למה אנחנו חושבים שמדובר בזוג רומנטי במיוחד. ביוני 2019 אגמון ואלמגור חידשו את הנדרים ונישאו שוב, בפעם הרביעית. הגברת הראשונה של התיאטרון הזמינה את החברים הטובים ובני המשפחה למסעדת פאסטל במוזיאון תל אביב, לכבוד יום הולדתו ה־90 של בעלה, והפתיעה אותו עם חתונה נוספת. למעשה, מדובר בסוג של מסורת והשניים מקפידים לחדש נדרים בקביעות – בכל יום הולדת עגול של אגמון. היום הם יחד כבר 57 שנה.

 

סוד הקסם: בזמן שאחוז המתגרשים עולה – השניים האלה ממשיכים לשמור על הגחלת ומחדשים נדרים. וכל מילה נוספת, מיותרת.

 

ועוד כמה זוגות שאי אפשר להתעלם מהם:

הורים לשניים! ירדן הראל ועומרי שלום (צילום: אינסטגרם)
הורים לשניים! ירדן הראל ועומרי שלוםצילום: אינסטגרם

 

ירדן הראל ובעלה עומרי שלום מנהלים זוגיות צמודה מאז התיכון. בחודש נובמבר האחרון הודיעו השניים כי בשעה טובה ומוצלחת הם מצפים לתאומים בעזרת פונדקאית, לאחר שנים רבות שבהן הם חוו קשיים להיכנס להריון. עוד זוג שנמצא יחד מאז ימי הנעורים העליזים הם גורי והילה אלפי שהכירו בבית הספר, כשהיו בני 17 בלבד. לשניים יש ארבע בנות, ובאוגוסט 2018 כל המשפחה עברה יחד ללוס אנג'לס למשך שנה כדי שגורי ינסה למנף את הקריירה שלו ככותב וכקומיקאי – והילה תמכה לאורך כל הדרך. ויש כמובן גם את סנדרה שדה ומוני מושונוב, שהתחתנו בשנת 1977 ובחישוב מהיר סוגרים 43 שנות נישואים, ואת הקומיקאי ישראל קטורזה ואשתו סורלה שהספיקו לגדל לאורך שנות הזוגיות שלהם שבעה ילדים. שרק ימשיך כך, ובשורות טובות, אמן!

 

הכתבה המלאה בגיליון פנאי פלוס החדש - עכשיו בדוכנים

 (צילום: ענת מוסברג, רפי דלויה, צביקה טישלר, גיא מאירי, AP)
צילום: ענת מוסברג, רפי דלויה, צביקה טישלר, גיא מאירי, AP
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018