ריחו"ל

סופי טרנר, כוכבת "משחקי הכס", בהיריון ראשון

סופי טרנר, סאנסה סטארק בשבילכם, ובעלה, המוזיקאי ג'ו ג'ונאס, מצפים לבייבי ראשון יחד


סופי טרנר וג'ו ג'ונאס בגראמי - מה השמלה מסתירה? (getty images)
סופי טרנר וג'ו ג'ונאס בגראמי - מה השמלה מסתירה?getty images

 

גל הבייבי בום בעיצומו: עוד לא סיימנו להתרגש מגל הלידות שפקד את הוליווד (היי אנריקה איגלסיאס) ואת הביצה המקומית (ברכות, מיכל הקטנה), והנה הגיע תורה של כוכבת "משחקי הכס", סופי טרנר, ובעלה, המוזיקאי ג'ו ג'ונאס להצטרף לחגיגה. דיווחים מעבר לים חשפו הערב (ד') כי השניים מצפים לבייבי ראשון יחד.

 

"סופי וג'ו מנסים לשמור על חשאיות אבל בני המשפחה וחבריהם הקרובים נרגשים מאוד", סיפר מקורב לזוג לאתר ג'אסט ג'רד, ואילו מקור אלמוני נוסף הוסיף וסיפר כי טרנר בחרה בקפידה את התלבושות שלה לשטיח האדום לאחרונה כדי להתאים אותן לגופה המשתנה", אמר מקורב לאתר E!.

 

מזל טוב חמודים (AP)
מזל טוב חמודיםAP

לטובת אלה שפחות בעניינים נזכיר כי באוקטובר 2017 הודיעו טרנר (23) וג'ונאס (30) כי הם מאורסים, אחרי קצת פחות משנה של זוגיות. כמצופה, טרנר העלתה תמונה שלה עם הטבעת העצומה והוסיפה את הכיתוב המתבקש "אמרתי כן", ואילו ג'ונאס, שרוח המקוריות דילגה מעליו, עשתה את אותו הדבר בכיתוב טיפה שונה, כשכתב: "היא אמרה כן".

 

שנה וחצי לאחר מכן, במאי 2019, השניים החליפו נדרים ומיסדו את הקשר באופן רשמי בחתונה אינטימית בלאס וגאס. למקרה שתהיתם, מי שחיתן אותם היה כפיל של אלביס פרסלי. שיהיה במזל

זה בייבי באמפ שם? (getty images)
זה בייבי באמפ שם?getty images

מרחיבים את המשפחה (צילום: אינסטגרם)
מרחיבים את המשפחהצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018