בלי רחמים: הארי ומייגן פיטרו את כל אנשי הצוות שלהם מהארמון

הדוכסים מסאסקס נקטו צעד דרמטי נוסף ופיטרו את כל 15 אנשי הצוות שלהם בבריטניה, ככל הנראה לטובת העסקת הצוות שעבד עם מרקל בתקופתה כשחקנית הוליוודית. "מדובר באנשים הנאמנים והמבריקים ביותר שעבדו בארמון", סיפר מקור מהארמון

יאללה, ללשכת אבטלה. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
יאללה, ללשכת אבטלה. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

חודש לאחר שהנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו כי בכוונתם לפרוש ממעמדם כבכירים במשפחת המלוכה – והדרמות ממשיכות להתחולל. באתר "דיילי מייל" פורסם כי הדוכסים מסאסקס פיטרו את 15 אנשי הצוות שלהם הנמצאים בבריטניה. "זו תקופה מאוד קשה עבור האנשים הנאמנים ביותר שעבדו בארמון", סיפר מקור אלמוני לאתר.

 

על פי הדיווחים, הדוכסים מסאסקס הודיעו באופן אישי לאנשי הצוות על הפיטורים כבר בחודש ינואר האחרון, מה שמעיד על כך שאין בכוונתם לחזור לבריטניה בקרוב. ובזמן שאולי אחד או שניים מאנשי הצוות שפוטרו ייקלטו שוב, מחדש, לעבודה בארמון – האחרים צפויים למצוא את עצמם בחוץ. "בהתחשב בכך שהחליטו לסגת לאחור, להארי ומייגן אין יותר צורך במשרד בארמון בקינגהאם", סיפר מקור מבפנים לאתר, והוסיף: "ישנם מאמצים רבים להעסיק מחדש את אנשי הצוות ולתת להם משרות בארמון, אך למרבה הצער יהיו פיטורים".

 

חסרי רחמים (צילום: Dominic Lipinski, AP)
חסרי רחמיםצילום: Dominic Lipinski, AP
 

 

מבין אלה שמצאו את עצמם חסרי עבודה ניתן למצוא את המזכירה האישית של הדוכסים, הגברת פיונה מילהולהאם, מנהלת התקשורת ויחסי הציבור של השניים, שרה לתם, שעבדה בזמנו עבור ברק אובמה וכמו כן הייתה מנהלת הקמפיין של הילארי קלינטון, הרכזת קלרה לוקראן, שעבדה לצידו של הארי במשך שנים רבות, שמכיוון שנחשבת ל"אישה מאוד יפה" הייתה זו שמסרה למייגן את הזר ביום חתונתה.

 

כמו כן, הפיטורים כללו גם את מרני גפני, מי שהייתה המזכירה של לתם, מנהלת התקשורת, ואף מונתה על ידי המלכה אליזבת לחברה במסדר המלכותי הוויקטוריאני בגלל שירותה המסור. מארמון בקינגהאם טרם יצאה הודעה רשמית אך גורמים מבפנים דיווחו כי המלכה אליזבת, הנסיך צ'ארלס ושאר בני המשפחה מודעים לגל הפיטורים.


"אל תשכחי לשלם להם פיצויים" (צילום: Gettyimages)
"אל תשכחי לשלם להם פיצויים"צילום: Gettyimages

 

"מדובר בצוות נאמן מאוד וגם עכשיו, אחרי הפיטורים, אנשי הצוות מבינים ומכבדים את החלטתם של הארי ומייגן. מדובר באנשים קרובים מאוד והם כולם תומכים זה בזו. כעת אנשי הצוות עסוקים בסיוע בהדרכות המלכותיות לעתיד".

 

לסיכום, אמר המקור: "חלק גדול מהצוות עבד עם הארי עוד הרבה לפני נישואיו למייגן. מדובר באנשים טובים, מבריקים ומקצועיים. כולנו מרחמים עליהם מאוד", ואילו מקור אחר הוסיף כי החלטתם של הארי ומייגן להעסיק צוות סוכנים אמריקאים, שרבים מהם עבדו אצל מרקל בעבר – כשהייתה שחקנית, הקשתה מאוד על אנשי הצוות מהארמון. נזכיר כי בתחילת החודש דווח כי הדוכסים מסאסקס שכרו את שירותיו של משרד הפירסום של איש העסקים שיראז חסאן, שבמשרדו מיוצגים לקוחות גדולים ומוכרים בהם קים קרדשיאן, ג'ניפר לופז, ג'סטין ביבר, סלינה גומז, פריס הילטון, זנדאיה ועוד. אנשי הצוות שפוטרו צפויים לעזוב את הארמון בסוף חודש מרץ הקרוב.

 

ב-7 במרץ הדוכסים מסאסקס צפויים לשוב לבריטניה לטובת פסטיבל מאונטבאטן, אז תהיה הופעתו האחרונה של הנסיך הארי כקפטן של חיל הנחתים המלכותי.

מחלקים המלצות בימים א'-ד' (צילום: Gettyimages)
מחלקים המלצות בימים א'-ד'צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018