הנקמה של המלכה אליזבת בנסיך הארי ומייגן מרקל

לאחר שהודיעו על פרישתם ממעמדם כבכירים במלוכה, המלכה אליזבת אסרה על הנסיך הארי ואשתו להשתמש במותג Sussex Royal שאפיין אותם עד כה. המשמעות: צריך למתג הכל מחדש - החל מהאתר, דרך האינסטגרם ועד קרן הצדקה

נקמה מתוקה. הנסיך הארי, מייגן מרקל והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
נקמה מתוקה. הנסיך הארי, מייגן מרקל והמלכה אליזבתצילום: Gettyimages
 

 

חודש לאחר שהנסיך הארי ומייגן מרקל הכריזו על פרישתם ממעמדם כבכירים במשפחת המלוכה והצהירו כי בכוונתם להיות עצמאיים כלכלית ולהמשיך לפתח את המותג שלהם, "סאסקס רויאל", המלכה אליזבת זוכה לנקמה הקטנה והמתוקה שלה. אתמול (ג') נודע כי המלכה אסרה על בני הזוג להשתמש במותג ושיבשה להם את התוכניות. "הם פשוט לא יכולים להמשיך למכור את עצמם כבני מלוכה", אמר מקור ל"דיילי מייל" על ההחלטה של המלכה.

 

על פי הדיווחים, הארי ומייגן ייאלצו להיפרד מהמותג הרווחי בעקבות פרישתם מהארמון. ההחלטה התקבלה לאחר שיחות רבות שניהלה המלכה אליזבת עם כמה מהבכירים בממלכה וכולם החליטו כי לא ניתן לאפשר לבני הזוג להמשיך להשתמש במילה "רויאלס" (בני מלוכה - ע.ח.) במיתוג שלהם. כזכור, הדוכסים מסאסקס הוציאו עשרות אלפי ליש"טים לטובת האתר החדש שלהם, Sussex Royal. בנוסף, הארי ומייגן רשמו את השם כסימן מסחרי בינלאומי עבור מגוון פעילויות ופריטים, בהם: ביגוד, כלי כתיבה, ספרים ועוד.

 

בנוסף, הנסיך הארי ומייגן מרקל נקטו צעדים להקמת ארגון צדקה חדש, "סאסקס רויאל - קרן הדוכס והדוכסית מסאסקס". כעת, הם יאלצו למתג הכל מחדש, החל מאתר האינטרנט, דרך עמוד האינסטגרם שלהם (שצבר עד כה למעלה מ-11 מיליון עוקבים) ועד לקרן הצדקה.


פעם, כשהשניים היו מלכותיים (צילום: Gettyimages)
פעם, כשהשניים היו מלכותייםצילום: Gettyimages

 

"החלטתם של הארי ומייגן לצאת לעצמאות כלכלית העמידה את המלכה אליזבת במצב לא נוח, זאת לאחר שבמשך שנים רבות סירבה לאפשר לבני המלוכה להרוויח כסף מתפקידם", אמר מקור בארמון, והוסיף כי כל בני המשפחה, כולל הארי ומייגן, היו חלק מהשיחות לגבי המשך המיתוג של הדוכסים וכולם (ככל הנראה מלבד הארי ומייגן) הסכימו כי לאור החלטתם של השניים לסגת מהמלוכה - השימוש במילה "רויאלס" לא יתאפשר.

 

נזכיר כי לאחר שהארי ומייגן הודיעו על פרישתם, המלכה אליזבת כינסה פגישת חירום עם הנסיכים צ'ארלס, וויליאם והארי, בסיומה נתנה לנסיך הג'ינג'י את ברכתה. "משפחתי ואני ערכנו דיון פורה בנוגע לעתידו של הנכד שלי ושל משפחתו. משפחתי ואני תומכים לגמרי ברצונם של הארי ומייגן להתחיל חיים חדשים כמשפחה צעירה. למרות שהיינו מעדיפים שיהיו פעילים באופן מלא כבכירים בממלכה, אנחנו מכבדים ומבינים את רצונם לחיות בצורה יותר עצמאית כמשפחה, בזמן שיישארו חלק חשוב במשפחתי", הצהירה אז מלכת אנגליה.

  

מקווים בשבילכם שהמלכה תתחרט (צילום: Gettyimages)
מקווים בשבילכם שהמלכה תתחרטצילום: Gettyimages

 

במגזין People דווח ההחלטה טרם התקבלה באופן סופי אבל הודגש כי נראה שהשניים אכן יאלצו לוותר על המותג ולהתחיל הכל מחדש. עוד פורסם כי בימים אלה הדוכסים מסאסקס מנהלים דיונים מתמשכים עם המלכה אליזבת. "כחלק מתהליך הפרישה של הדוכס והדוכסית מסאסקס לטובת הפרק החדש בחייהם יש תכנונים רבים לגבי השקת העמותה החדשה שלהם, הפרטים ישותפו בבוא בעת", מסר מקורב לדוכסים למגזין, ולא התייחס לעובדה כי השניים עלולים לאבד את המיתוג ולהתחיל הכל מחדש.

 

נקמה מגישים קרה. המלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
נקמה מגישים קרה. המלכה אליזבתצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018