ריחו"ל

טורי ספלינג חושפת שילדיה היו קורבנות לבריונות

השחקנית טורי ספלינג שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה ששניים מחמשת ילדיה, ליאם בן ה-13 וסטלה בת ה-11, סבלו מבריונות בבתי הספר בהם למדו, מילדים ואף מהמנהלת. כתוצאה, היא מספרת, ליאם פיתח כאבים בגוף וסטלה סובלת מהתקפי חרדה

טורי ספלינג (צילום: אינסטגרם)
טורי ספלינגצילום: אינסטגרם

 

ילדיה של טורי ספלינג סבלו מבריונות בידי ילדים אחרים, כך חושפת הכוכבת בפוסט אינסטגרם עצוב. אמש (שבת) פרסמה כוכבת הסדרה "בוורלי הילס 90210" טקסט ארוך שבו סיפרה על הבריונות שחוו שניים מחמשת ילדיה, סטלה בת ה-11 וליאם בן ה-13 בבתי הספר בהם למדו, לצד תמונה של השניים כילדים קטנים.

 

"סטלה בת 11, יצור תמים וקטן שידע רק אהבה לא תמורה, כנות, סקרנות וחביבות. ליבה הקטן, מלא התקווה. בין השנה האחרונה שלה בבית הספר היסודי לתחילת הלימודים בחטיבת הביניים, היא סבלה מספיק בריונות שיספיקו לה לשארית חייה", כתבה ספלינג. היא מספרת על הילד שהתעלל בבתה, וכי בית הספר פטר זאת בכך שהילדה מעמידה פני קורבן.

 

נשבר הלב (צילום: אינסטגרם)
נשבר הלבצילום: אינסטגרם

 

"ניסינו לדבר עם הוריו של הבריון, שאמרו שהוא מנסה להשתנות. זה מעולם לא קרה", היא כותבת, ומוסיפה שהילד גם לא נענש על מעשיו. ספלינג טוענת שהוריו של הילד תרמו סכומי כספים גדולים לבית הספר, כאלה שהיא ובעלה, דין מקדרמוט, לא יכלו להרשות לעצמם לתרום גם. "אז הם ניצחו", היא כותבת.

 

ספלינג ממשיכה ומספרת שהם העבירו את סטלה לבית ספר אחר, אך גם שם היא סבלה מהתעללות קשה: "כולל הערות על המשקל ועל המיניות שלה, דברים שהיא אפילו לא ידעה עליהם". במקרה הזה, הילד הבריון הושעה מבית הספר, "אך הנזק נעשה. היא כעת מקשרת את החינוך שלה לבנים שהיו נוראיים אליה. היא רצתה להעצים בנות אחרות ולהיות מנהיגה, אבל עכשיו יש לה התקפי חרדה ולא רוצה ללכת לבית הספר".

 

למען הילדים (צילום: אינסטגרם)
למען הילדיםצילום: אינסטגרם

 

גם בנה ליאם, שלמד באותו בית הספר שבה למדה סטלה, קיבל יחס משפיל – אך לא מאחד התלמידים האחרים, אלא דווקא מהמנהלת, שקראה לו חסר מוטיבציה ועצלן: "בגלל הדרך שבה היא התייחסה אליו, הילד המסכן חשב שהוא טיפש. חוץ מזה, הוא מצחיק, חכם, חברותי ויצירתי". ספלינג מספרת שליאם עבר לחטיבת הביניים בה לומדת אחותו, וגם הוא הפך לקורבן לבריונות בידי ילדים, עד שכתוצאה פיתח כאבי ראש ובטן, ונאלץ לעזוב את בית ספר".

 

ספלינג מוסיפה כי לא היתה בטוחה אם לשתף את סיפור ילדיה: "כמפורסמים, אנחנו לפעמים נשפטים על בעיות שאנחנו חווים, כאלו שיש גם לאחרים", וחתמה את דבריה עם ההאשטאג "אמא מודאגת".

 

מבאס מאוד (צילום: אינסטגרם)
מבאס מאודצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018