בעקבות חשד לקורונה: תלמידים מבית הספר של הנסיכים ג'ורג' ושרלוט נשלחו לבידוד

דיווחים מעבר לים חושפים כי ארבעה תלמידים מבית הספר הפרטי והיוקרתי שבו לומדים הנסיכים ג'ורג' ושרלוט, בוונדסוורת' שבלונדון, נמצאים בבידוד בעקבות חשד שנדבקו בנגיף הקורונה

 

קיבלו חופש. ג'ורג' ושרלוט (אינסטגרם)
קיבלו חופש. ג'ורג' ושרלוטאינסטגרם
אתר "דיילי מייל" מפרסם הערב (ד') כי ארבעה תלמידים מבית הספר הפרטי והיוקרתי Thomas's Battersea school, בו לומדים הנסיכים ג'ורג' (6) ושרלוט (4), נמצאים בבידוד בעקבות חשד שנדבקו בנגיף הקורונה. על פי הדיווחים, שאר תלמידי בית הספר, בהם הנסיכים, נשלחו לבתיהם, ולא יחזרו למוסד עד לקבלת תוצאות הבדיקות הרפואיות.

 

עוד דווח כי לאחרונה חזרו כמה מילדי בית הספר מטיול בצפון איטליה, וכי שניים מהם הראו תסמינים חשודים, המזכירים שפעת. בית הספר מסר הצהרה רשמית לעיתון הספרדי El Confidencial: "כמו כל בתי הספר, אנו לוקחים ברצינות רבה את הסיכונים האפשריים הקשורים להתפשטות הקורונה. לכן אנו מקפידים לעקוב אחר ההוראות בנוגע למניעת זיהומים והתנהלות במקרים של חשד שאיש צוות או תלמיד נחשף לנגיף, או מראה סימפטומים דומים".

 

עוד נאמר בהצהרה: "כרגע מספר קטן מאוד של תלמידים נמצאים בבדיקות. אותם תלמידים נמצאים בבידוד בבתיהם, וממתינים לקבלת תוצאות הבדיקה. ההורים עודכנו לגבי המצב, ובית הספר מתחייב לשמור על סודיות הצוות והתלמידים ולא יתייחס למקרים ספציפיים". נמשיך לעקוב, ובינתיים - רק בריאות לנסיכים ולהורים וויליאם וקייט.

 

שמרו על עצמכם. הנסיך ג'ורג' והנסיכה שרלוט (צילום: Gettyimages)
שמרו על עצמכם. הנסיך ג'ורג' והנסיכה שרלוטצילום: Gettyimages

עם אבא וויליאם ואימא קייט (צילום: AP)
עם אבא וויליאם ואימא קייטצילום: AP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018