ריחו"ל

לאחר שהודיעה שהיא כוכבת פורנו: בתו של סטיבן ספילברג נעצרה

מיקאלה, בתו המאומצת של הבמאי סטיבן ספילברג, נעצרה בחשד לאלימות במשפחה. לאחרונה חשפה ספילברג כי היא החלה לעבוד בתעשיית הפורנו, ועושה סרטים עצמאיים

גאווה לאבא? סטיבן ומיקאלה ספילברג (צילום: אינסטגרם, Getty Images)
גאווה לאבא? סטיבן ומיקאלה ספילברגצילום: אינסטגרם, Getty Images

 

לפני כשבועיים, מיקאלה ספילברג, בתו המאומצת של הבמאי סטיבן ספילברג, עלתה לכותרות לאחר שסיפרה על החלטתה לפצוח בקריירה של שחקנית פורנו. עכשיו היא שוב בחדשות, בגלל סיבה אחרת – היא נעצרה בחשד לאלימות במשפחה.

 

לא נמסרו פרטים נוספים על האירוע, אך ארוסה של ספילברג, צ'אק פנקו (47), אישר את הדברים וטען: "זו הייתה אי הבנה, אף אחד לא נפגע".

 

ספילברג בת ה-23 נלקחה למעצר אתמול (שבת) ב-6:30 בוקר. מיד לאחר מעצרה, הופקדה עבורה ערבות בסך 10,000 דולר, והיא שוחררה לאחר 12 שעות.


נעצרה ושוחררה בערבות. ספילברג וארוסה, צ'אק פנקו  (צילום: אינסטגרם)
נעצרה ושוחררה בערבות. ספילברג וארוסה, צ'אק פנקו צילום: אינסטגרם

 

כאמור, המעצר מגיע זמן קצר לאחר שספילברג חשפה כי היא עושה סרטי פורנו עצמאיים. בנוסף סיפרה כי חלומה הוא להיות רקדנית על עמוד, וכי שלחה בקשה על מנת לקבל הרשאה לעבוד בתור עובדת סקס במדינת טנסי.

 

מקורות סיפרו למגזין The Sun כי הוריה, ספילברג וקייט קפשאו, תומכים בהחלטתה, אך בו זמנית גם נבוכים: "הם ההורים הכי פתוחים ואוהבים את ילדיהם בכל מצב. הם תמיד תמכו במיקאלה ומנסים להבין אותה. יחד עם זאת, הם כמובן גם נבוכים מההצהרה הפומבית שלה על כך שהיא נכנסת לעולם עבודות הסקס".

 

ספילברג סיפרה כי המקצוע שבו בחרה נותן לה תחושת העצמה וביטחון שמעולם לא הייתה לה, ושהעובדה שהיא מצליחה לספק אחרים מבלי להרגיש מחוללת, גורמת לה להרגשה טובה. ספילברג לא מקיימת יחסי מין בסרטיה, מתוך כבוד לארוסה (שלטענתה, תומך בקריירה שלה באופן מוחלט) אך אמרה כי היא פתוחה לעשות סרטי פטיש למיניהם.

לא ליחסי מין, כן לסרטי פטיש (צילום: אינסטגרם)
לא ליחסי מין, כן לסרטי פטישצילום: אינסטגרם

 

יחד עם זאת, לא הכל ורוד. ספילברג חשפה כי כי בילדותה עברה התעללות מינית, שבעקבותיה סבלה מאנורקסיה, אלכוהוליזם ופיצול אישיות. היא גם הבהירה שהתוקף לא היה מישהו ממשפחתה או מאחד המעגלים הקרובים אליה.

 

אם תרצו לחפש את סרטיה של ספילברג, לא תוכלו למצוא אותם – לאחרונה היא הסירה אותם מהרשת, עד שתקבל את הרישיון הנכסף שלה לעבוד בתעשיית הסקס של טנסי, מקום מגוריה.

 

מחכה לרישיון הנכסף (צילום: אינסטגרם)
מחכה לרישיון הנכסףצילום: אינסטגרם

סטיבן שפילברג (צילום: Getty Images)
סטיבן שפילברגצילום: Getty Images

מיכאלה שפילברג (צילום: אינסטגרם)
מיכאלה שפילברגצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018