ריחו"ל

פפראצי נדיר: ליאונרדו דיקפריו ובת הזוג ביחד

ליאונרדו דיקפריו וקמילה מורונה נתפסו סוף סוף על ידי צלמי ההפראצי, כשהם צועדים להם ברחובות ניו יורק. מורונה אף מצאה דרך להתחמם - והכניסה את ידה לכיס של דיקפריו

פפראצי נדיר (ומישהו מאחור שם אליהם לב). ליאונרדו דיקפריו וקמילה מורונה (צילום: Mega)
פפראצי נדיר (ומישהו מאחור שם אליהם לב). ליאונרדו דיקפריו וקמילה מורונהצילום: Mega

 

אתמול (שבת) קרה מקרה נדירליאונרדו דיקפריו (45) ובת זוגו, הדוגמנית קמילה מורונה (22) צולמו על ידי צלמי הפפראצי, בעודם צועדים ברחובות מנהטן. השניים ממעטים להיחשף בציבור יחד, ואפילו בטקס האוסקר סירבו להצטלם זה לצד זו על השטיח האדום (נאלצנו להסתפק בהצצה קלה כשהשניים צולמו במהלך הטקס עצמו יושבים יחד).

 

אלא שאתמול הם החליטו לרדת אל העם. כפי שאפשר לראות, קר בניו יורק בימים אלה, ובני הזוג התלבשו בבגדים עבים וחמים על טהרת הצבע השחור (אולי ניסו להתבלט כמה שפחות). מורונה כנראה הצטערה שלא הצטיידה גם בכפפות, ולכן ניצלה את כיס המעיל של בן זוגה עבור חימום אחת מידיה. כפי הנראה ההליכה הפשירה אותם קצת, כי דיקפריו הוריד את המעיל וקשר אותו למותניו, בלוק שנראה כי הגיע היישר מהניינטיז.


התחמם בינתיים (צילום: Mega)
התחמם בינתייםצילום: Mega

 

כשהשניים החלו לצאת יחד, בסוף 2017, כמות המצקצקים בלשונם היתה רבה – בכל זאת, דיקפריו ידוע כרווק נצחי, המחליף בנות זוג כל כמה שנים – וכולן, כפי שתעיד האקסית המיתולוגית בר רפאלי, נמצאות על אותו טייפקאסט לא מקורי במיוחד – דוגמנית יפה וצעירה (ככל שדיקפריו מתבגר, כך פער הגילאים שלו ושל בנות זוגו הולך וגדל, שכן, הן נשארות פחות או יותר באותו גיל, אם לא צעירות יותר). למרות זאת, בינתיים נראה שהולך להם די טוב יחד, כלומר – בפעמים המעטות שיוצא לנו לראות אותם.

יותר משנתיים יחד, והיד נטוייה (צילום: Mega)
יותר משנתיים יחד, והיד נטוייהצילום: Mega

 

באוסקר נאלצנו להסתפק בשוט הבודד הזה (צילום: Yes)
באוסקר נאלצנו להסתפק בשוט הבודד הזהצילום: Yes

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018