רכילות+

"רק חופה": החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג בוטלה

בעקבות הצהרת ראש הממשלה ושר הבריאות, אייל גולן ודניאל גרינברג מבטלים את אירוע הענק שתוכנן ויקיימו חופה ל-100 איש בלבד. "מקבלים החלטה זו באהבה והבנה גדולה ומאחלים בריאות לכל עם ישראל", נמסר מטעמם

 

דניאל גרינברג ואייל גולן - רגע אחרי ההחלטה לבטל את האירוע

דניאל גרינברג ואייל גולן - רגע אחרי ההחלטה לבטל את האירוע

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ברגע האחרון: החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג מבוטלת, פחות מ-24 שעות לפני האירוע. "אייל גולן ודניאל גרינברג מבקשים להודיע כי בעקבות החלטת כבוד ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ושר הבריאות יעקב ליצמן על איסור כינוס מעל 100 איש, הם יקיימו חופה כדת משה וישראל כמתוכנן רק ל-100 איש בלבד. אייל גולן ודניאל גרינברג מקבלים החלטה זו באהבה והבנה גדולה ומאחלים בריאות לכל עם ישראל", כך נמסר בהודעה מטעם בני הזוג.

 

בעקבות ההצהרה שמסרו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יעקב ליצמן הערב (ד'), לא נותרה לבני הזוג ברירה. החתונה שהייתה אמורה להתקיים מחר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, בנוכחות 1,400 מוזמנים, מתוכם מפורסמים רבים - בוטלה, והשניים יקיימו חופה מצומצמת בלבד.

 

ביטלו את האירוע. יקיימו את החופה. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אור גפן)
ביטלו את האירוע. יקיימו את החופה. אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אור גפן

 

ההודעה שנשלחה מטעם אייל גולן ודניאל גרינברג
ההודעה שנשלחה מטעם אייל גולן ודניאל גרינברג
 

 

ארגון הבריאות העולמי הכריז על נגיף הקורונה כמגפה עולמית, וההשלכות של המחלה הגיעו גם לישראל. ראש הממשלה ביקש בהצהרתו מאזרחי ישראל לשנות את התוכניות שלהם. "נגביל התקהלויות ל-100 איש", אמר וקרא לא לקיים כנסים ואירועים שאין בהם צורך. בהמשך, ציין כי הם שוקלים את דחיית המשך שנת הלימודים באוניברסיטאות. "הישראלים אוהבים להתחבק, להתנשק, ללחוץ ידיים", אמר ראש הממשלה והבהיר כי מעכשיו עליהם לשנות את התנהגותם. "אין!", הבהיר.

 

נתניהו הוסיף כי יש החרגות, אבל לאור העובדה ש-82 ישראלים כבר נדבקו ויותר מ-31 אלף נמצאים בבידוד, הוא מבקש לא לקיים כנסים ואירועים אם אין בהם צורך, וקרא לעם ישראל לא להתקהל.  

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו מוסר את ההצהרה (צילום: גיל יוחנן )
ראש הממשלה בנימין נתניהו מוסר את ההצהרהצילום: גיל יוחנן

 

מאז שנודע כי הזמר אייל גולן הציע נישואים לזוגתו בחודש אוגוסט האחרון, הביצה כולה ציפתה בקוצר רוח למה שהוכתר כ"אירוע הגדול של השנה". מפיקת החתונה, אירית רחמים, אמרה ל-Pplus כבר לפני מספר ימים כי הם ערוכים לכל תרחיש ובמידה ונגיף הקורונה אכן יגרום לשינוי בתוכניות, יש להם תוכנית מגירה מוכנה. אלא שכאמור, 24 שעות לפני האירוע עצמו, טרפו ראש הממשלה ושר הבריאות את הקלפים.

 

מדובר ביום לא טוב עבור גולן. רק הבוקר נודע כי הסכסוך המתוקשר בין הזמר לאמרגן שלו בני פרץ הגיע לנקודת רתיחה אחרי שניסיונות גישור בין השניים נכשלו. לפני שעה קלה פירסם העיתונאי רן בוקר כי הסכסוך בין השניים הסלים, וכי כל אחד מהם טוען כי השני חייב לו 30 מיליון שקל.

 

מחזיקים לכם אצבעות שהכל יסתדר בסוף (צילום: ענת מוסברג)
מחזיקים לכם אצבעות שהכל יסתדר בסוףצילום: ענת מוסברג

 

כזכור, לפני מספר ימים הודיעה גרינברג כי היא וגולן מצפים לילד ראשון משותף. הדוגמנית העלתה תמונה לאינסטגרם שלה וכתבה: "תודה לך בורא עולם, הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש", ותייגה את בעלה לעתיד.

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018