שומרים על דיסטנס: הארי ומייגן בצד אחד, וויליאם וקייט מנגד

הדוכסים מסאסקס הצטרפו למשפחת המלוכה בפעם הראשונה מאז ה"מגזיט", ובפעם האחרונה תחת הטייטל "בכירים במלוכה", והגיעו לתהלוכה השנתית המסורתית במנזר ווסטמינסטר. בכירים בארמון: "להארי ומייגן היה יכול להיות עתיד נפלא"

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

שעות ספורות לאחר שפורסם כי הדוכסים מסאסקס לא יורשו לצעוד לצד המלכה אליזבת בתהלוכה הרשמית השנתית במנזר ווסטמינסטר, האירוע המלכותי האחרון של הארי ומייגן תחת הטייטל "בכירים במשפחת המלוכה" יצא לדרך.

 

פעם אחרונה ודי (Getty images)
פעם אחרונה ודיGetty images

 

הדוכסים מסאסקס הגיעו לווסטמינסטר לפני הדוכסים מקיימברידג' ובהתאם לפרסומים ניגשו ישר למקומות הישיבה שלהם. דקות ספורות לאחר מכן הגיעו הנסיך וויליאם ואשתו, קייט מידלטון, שתפסו את מקומם בקצה השני, הרחק מהדוכסים מסאסקס. נציין כי מבחינת הסדר המלכותי - אלה שמגיעים ראשונים פחות חשובים מאלה שמגיעים אחרונים - אם המסר עד כה לא עבר.

 

"זה מאוד חשוב שהנסיך הארי ואשתו לא ייקחו חלק בתהלוכה אלא ייגשו ישר למקומות הישיבה", הסביר פיל דמפייר, מומחה לענייני המלוכה, ל-MailOnline. והוסיף: "זה מדגיש את העובדה כי הם אינם חלק מעובדי המלוכה אך עדיין חלק מהמשפחה".

 

מתוך הdailymail

מתוך הdailymail

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

המתח הזה מלחיץ (צילום: BBC)
המתח הזה מלחיץצילום: BBC

 

דמפייר הוסיף ואמר כי "המלכה הבהירה היטב כי הארי ומייגן לא יכולים להיות 'חצי בפנים וחצי בחוץ'. זה מאוד כואב לה, היא רצתה שהשניים יהיו פעילים ויעשו דברים נפלאים. המלכה אליזבת רצתה שהדוכסים יהיו השגרירים המיוחדים שלה בביקורים המלכותיים ברחבי העולם, סיורים שהיא אינה יכולה לצאת אליהם בעצמה בגלל גילה המתקדם". דמפייר סיכם את דבריו בכך שאמר כי "להארי ומייגן יכול היה להיות עתיד נפלא, אבל הם החליטו לזרוק הכל".


המלכה אליזבת - לא מרוצה (Getty images)
המלכה אליזבת - לא מרוצהGetty images

 

נחזור לדוכסים מסאסקס Vs הדוכסים מקיימברידג': במהלך החודש האחרון החלו לצאת שלל פרסומים והכנות לקראת האירוע המלכותי שמתקיים הערב (ב') במנזר ווסטמינסטר והציפייה לראות את הארי ומייגן צועדים לצידם של וויליאם וקייט הייתה גדולה מכל, זאת לאחר השמועות הרבות בדבר המשבר במערכת היחסים ביניהם, והטענה כי "וויליאם וקייט דחפו את הארי ומייגן החוצה מהמשפחה".

קייט מידלטון והנסיך ויליאם לא מראים משפחתיות (Getty images)
קייט מידלטון והנסיך ויליאם לא מראים משפחתיותGetty images


הנסיך צ'רלס (Getty images)
הנסיך צ'רלסGetty images

 

כאמור, הערב זו תהיה הופעתם האחרונה של הדוכסים מסאסקס תחת מעמדם כבכירים והחל ממחר ה"מגזיט" ייצא לפועל רשמית וסופית. עם זאת, היות והשניים צפויים לבלות את כל החודש בבריטניה, הם ימשיכו לתחזק משרד פעיל בארמון עד ה-31 בחודש.

עדיין חלק מהמשפחה (Getty images)
עדיין חלק מהמשפחהGetty images

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018