בלי חולצה

בהלבשה תחתונה: אחווה סיטבון מציגה גוף אחרי לידה

כוכבת הריאליטי "חתונה ממבט ראשון", ששינתה לאחרונה את הסטטוס והפכה לאימא, העלתה פוסט חושפני לאינסטגרם, דיברה על חופשת הלידה שהשתבשה ועל הבטן שנשארה. "יש לי מלא זמן לעבוד על הבטן שלי", כתבה

שלושה שבועות בלבד אחרי ההריון. אחווה סיטבון (אינסטגרם)
שלושה שבועות בלבד אחרי ההריון. אחווה סיטבון

 

לפני שלושה שבועות כוכבת הריאליטי "חתונה ממבט ראשון", אחווה סיטבון, ובן זוגה יונתן רונן, שכיכב בריאליטי "כמה רחוק", הביאו לעולם תינוק ראשון משותף. וכעת, בפוסט חושפני בחשבון האינסטגרם, חושפת סיטבון גוף בהלבשה תחתונה וכמו כן משתפת על התוכניות שהשתבשו בחופשת הלידה.

 

"לא ככה חשבתי שתראה חופשת הלידה שלי, אני מודה. להיות סגורה עם עוד ארבעה אנשים בבית, כשלכל אחד הצרכים והרצונות שלו, בלי אפשרות לצאת לנשום, לטייל. אבל ככה זה, בחיים כמו בחיים, את יכולה לתכנן תוכניות, והמציאות מביאה איתה תמונה אחרת לגמרי", כתבה סיטבון בעקבות השגרה החדשה בארץ (ובעולם) בצל נגיף הקורונה המתפשט.

 

בביקור בארץ לפני הלידה (צילום: שוקה כהן)
בביקור בארץ לפני הלידהצילום: שוקה כהן

 

"החכמה היא (ואת זה למדתי עם הזמן) לקבל כמה שיותר מהר את המצב החדש, לא להתנגד לו, לחבק אותו ובעיקר לזרום איתו. אז היי, יש לי את יונתן כאן איתי בבית לחופשת לידה, יש זמן משפחה ובונדינג של ליאה ודניאל. יש לי זמן איכות עם אימא שלי, שאני חושבת שכל חיי לא היינו כך יחד (והלוואי שהיתה נשארת פה לנצח)."

 

כמובן שסיטבון התייחסה גם לגופה החשוף בתמונה שהעלתה, וכתבה: "יש לי מלא זמן לעבוד על הבטן שלי, שנראית כך שלושה שבועות אחרי לידה". אנחנו איתך!

 

משפחה שהתרחבה. אחווה סיטבון, יונתן רונן ובתו ליאה
משפחה שהתרחבה. אחווה סיטבון, יונתן רונן ובתו ליאה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018