ריחו"ל

דניאל רדקליף הפך לאלכוהוליסט בגלל "הארי פוטר"

השחקן שלנצח יהיה מזוהה עם דמותו כמכשף הצעיר עם צלקת הברק, התראיין לרדיו וחשף כי הפך לתלותי במשקה בעקבות התפקיד. "זה יצר אצלי פאניקה, לא ידעתי מה אעשה הלאה"

לנצח הילד עם הברק על המצח. דניאל רדקליף (צילום: Gettyimages)
לנצח הילד עם הברק על המצח. דניאל רדקליףצילום: Gettyimages

 

השחקן דניאל רדקליף (30), שלנצח יהיה מזוהה עם דמותו מ"הארי פוטר", התראיין לתוכנית רדיו של ה-BBC וחשף כי התפקיד הפך אותו לאלכוהוליסט. "התחלתי לשתות הרבה לקראת סוף הצילומים של 'הארי פוטר' וגם קצת אחרי שזה נגמר. זה היה סוג של פאניקה, לא ידעתי מה אעשה הלאה ולא היה לי מספיק נוח עם עצמי כדי להישאר פיכח", סיפר איך הכל התחיל.

 

במהלך הריאיון הכן, דיבר השחקן על תחילת הקריירה שלו, על הלעג שהרגיש ועל החשש לצאת ולהשתכר על הבר. "לשחק תפקיד של מכשף עורר עניין אצל אנשים, אבל גם לעג", סיפר רדקליף למראיינת לורן לוברן, והוסיף: "מטבע הדברים, זה משהו שתמיד הצחיק אנשים". השחקן סיפר גם שכשהוא השתכר, הוא פתאום היה נעשה מאוד מודע לכך שהעניין סביבו לא היה רגיל. "זה לא היה סתם בחור שיכור, זה היה 'הו, הארי פוטר משתכר בבר'".

  

בימי הזוהר כהארי פוטר (צילום: Gettyimages)
בימי הזוהר כהארי פוטרצילום: Gettyimages

רדקליף המשיך וסיפר על ההתמודדות עם מעמדו ככוכב ילדים, ומה קורה הלאה, כשמתבגרים. "בשלב הזה הילדים המפורסמים הם המפרנסים העיקריים של הבית, אנשים רבים מסתמכים על כך שהם ימשיכו לעבוד בזה, מה שיוצר לחץ אצל הילדים. אני חושב שבגלל זה אנשים פונים לאלכוהול ולסמים - כי זה כיף, זה זמין וזה נראה כמו רעיון טוב". עם זאת, השחקן שיבח את הוריו וחבריו הטובים, שלדבריו הצליחו לעזור לו ברגעים הקשים.


הלכנו לקרוא את כל סדרת הספרים. שוב! (צילום: Gettyimages)
הלכנו לקרוא את כל סדרת הספרים. שוב!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018