"מה שקורה עכשיו בעולם זה משבר של בריאות הנפש"

מייגן מרקל אמנם נצורה באחוזה שלה בקנדה עם הנסיך הארי ובנם ארצ'י, אך לפי מקורבים, השניים לא מפסיקים לחשוב כיצד לסייע לציבור ורוצים להקים ארגון תמיכה נפשית און ליין

מקפידה על היגיינה. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מקפידה על היגיינה. מייגן מרקלצילום: Gettyimages
 

 

הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, דורשת מאנשי המשק שלה לענוד כפפות לייטקס בכל רגע נתון ולציית להוראות נוקשות הנוגעות בהיגיינה אישית. הנסיך הארי ואשתו מבודדים בימים אלו בביתם המפואר שבקנדה, אך זה לא מפריע לחבריה הטובים של מרקל לעדכן את העיתונות הבריטית בכל צעד של בני הזוג. "מייגן אומרת שהם אסירי תודה על שיכלו לבלות זמן עם המשפחה של הארי לפני שהשיגעון החל", אמר המקור ל"דיילי מייל", והוסיף: "מייגן אמרה שהארי בקשר עם אביו וסבתו. הוא הפציר בהם לנקוט בכל האמצעים כדי לשמור על עצמם".

 

כזכור, הארי ומייגן חזרו לקנדה ולבנם ארצ'י ממש רגע לפני שמגפת הקורונה התפרצה בווליום גבוה ומדינות החלו לסגור את שעריהן.

 

אתר החדשות מדווח כי הדוכסית נוקטת בכל האמצעים כדי להגן גם על משפחתה, ודורשת מכל אנשי הצוות בבית - החל מהאנשים שקונים עבורם אוכל ומבצעים שליחויות, ועד לצוות האישי - להיצמד למשטר היגיינה קפדני. עם זאת, המקורב של מרקל שמדליף ל"דיילי מייל", דואג להבהיר כי למרות שהיא מודאגת, היא לא בפאניקה. "היא אומרת שפאניקה זו לא אופציה. היא לא רוצה שארצ'י יקלוט מתח או לחץ בבית", והוסיף כי היא מקפידה לרחוץ ידיים ולא לגעת בפניה.

 

דואג לאביו וסבתו. הנסיך הארי וארצ'י
דואג לאביו וסבתו. הנסיך הארי וארצ'י

 

חברה טובה אחרת של מרקל, סיפרה כי מייגן הודתה בפניה כי הארי מרגיש "חסר אונים ומבודד באמצע שום מקום", אבל שהוא "אסיר תודה שהם ביחד כמשפחה". אותה חברה סיפרה כי בני הזוג אמנם מבוצרים באחוזה שלהם בוונקובר, אך ממש לא מפסיקים לחשוב איך לשרת את הציבור בזמנים קשים אלו.

 

"מייגן אמרה שרק בגלל שהם מבודדים, זה לא אומר שהם לא יכולים לעזור. הם לא יושבים בבית וממתינים". לפי אותה חברה, השניים חוששים כי המגפה לא תהיה רק פיזית, אלא גם נפשית. "מייגן אמרה לחברי המעגל הפנימי שלה שמה שקורה בעולם הוא משבר של בריאות הנפש. היא אמרה שהם מנסים להקים ארגון ללא רווחים שיספק תמיכה נפשית און ליין לאנשים שנמצאים במצב פגיע יותר, כמו אימהות אחרי לידה. אנשים שאין להם מערכת תמיכה וצריכים את הבטחון שהם לא לבד". החברה הטובה, שעושה יחסי ציבור נפלאים למרקל, הוסיפה כי "הארי מרגיש חסר אונים ודואג למלכה ולאביו, הנסיך צ'ארלס", וכי הם לא מפסיקים לעבוד עם מומחים ולחשוב כיצד ישרתו את הציבור בזמן הזה.

 

עובדים למען הציבור כל הזמן (צילום: Gettyimages)
עובדים למען הציבור כל הזמןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018