ריחו"ל

אידריס אלבה חושב שאשת ראש ממשלת קנדה הדביקה אותו בקורונה

לאחר שהתגלה כי חלה בקורונה, השחקן עשה לייב בטוויטר ועידכן במצבו הבריאותי, בהשערתו ממי נדבק, וביקש מהקהילה האפרו אמריקאית לא להיות שאננה: "אנשים שחורים, בבקשה תבינו שגם אתם יכולים להידבק. אתם גורמים לכולנו להיראות טיפשים"

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
השחקן אידריס אלבה חשף השבוע כי חלה בקורונה, ובכך הפך לאחד מכוכבי הוליווד הראשונים שסיפרו כי נדבקו במחלה (אחרי טום הנקס וריטה ווילסון כמובן). כעת, הוא רומז מי לדעתו האחראית להדבקה: לא אחרת מאשר סופי טרודו, אשת ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו.

 

אלבה עשה אתמול (ג') שידור לייב בטוויטר שלו שארך קרוב ל-30 דקות, ובו עידכן במצבו ובמצבה של אשתו סברינה, שנשארה לצידו וחטפה ביקורת על כך שלא שמרה על עצמה מהידבקות לאחר שנודע שבעלה חולה. 

 

כך סיפר הכוכב: "קשה להגיד מתי נדבקתי או נחשפתי לנגיף, אבל אני יודע שזה היה אחרי ה-4 במרץ". השחקן לא אמר במפורש שטרודו היא האחראית לכך שנדבק, אך שיתף שבאותו יום בא במגע עם אדם אחר שנמצא חולה מאוחר יותר. באותו תאריך הוא אכן פגש את טרודו, בזמן שהשניים נכחו באירוע צדקה בלונדון. בשבוע שעבר נודע שטרודו חולה גם היא. "קשה לדעת מתי הייתי קרוב למישהו חולה, אפשר להידבק במחלה בכל זמן אפשרי, אבל עד כמה שידוע לי, זה קרה ב-4 למרץ", אמר אלבה.

 

אצבע מאשימה? אידריס אלבה במהלך השידור החי שערך בטוויטר (צילום: טוויטר)
אצבע מאשימה? אידריס אלבה במהלך השידור החי שערך בטוויטרצילום: טוויטר
 

 

לגבי מצבו הנוכחי סיפר אלבה: "אני מרגיש טוב יחסית. להידבק בקורונה ממש לא היה בתכנון שלי, אבל אפילו האסטמה שלי במצב טוב". השחקן הוסיף כי הימים האחרונים היו טובים ורעים, וכי הוא שמח שהעובדה ששיתף בדבר מחלתו עוררה את המודעות והשיחה סביב המחלה.

 

לגבי אשתו סברינה, סיפר אלבה כי גם היא נבדקה וכעת מחכה לתוצאות. "שלומנו טוב, רק העובדה שאני מדבר איתכם גורמת לי להיות יותר אופטימי וחיובי", אמר.

 

אלבה גם שיתף את תחושותיו לגבי התפשטות המחלה ברחבי העולם: "ברור שאני מודאג, מדאיג אותי שיש לי את הווירוס, מדאיג אותי שיש לי אסטמה, שעשויה לסבך את המצב עבורי במהירות". הכוכב הוסיף שהוא גאה בשחקן טום הנקס, שנדבק גם הוא במחלה יחד עם אשתו, ריטה ווילסון ולא היסס לחשוף את מצבו. "בהחלט קיבלתי השראה ממה שטום עשה, אני גם חושב שיש עניין של שקיפות במצבים כאלה. אני חושש שאנשים לא מדברים אחד עם השני על זה, אני חושש שאנשים עלולים לשים סטיגמות על אחרים. חושש שניכנס לפאניקה ושהעולם ישתגע".

 

במהלך דבריו, השחקן פנה לחברי הקהילה האפרו אמריקאית וביקש מהם לא להיות שאננים: "אנשים שחורים, בבקשה תבינו שגם אתם יכולים להידבק. יש כל כך הרבה תאוריות קונספירציה מגוחכות ומטופשות שטוענות ששחורים לא יכולים לחלות בזה. זה מטופש, אתם גורמים לכולנו להיראות טיפשים. המחלה הזו לא מפלה בין אנשים".

 

למרות הרוח האופטימית שניסה להעביר במהלך השידור, אלבה סיים את דבריו במילים מודאגות: "חשוב שניקח רגע... אם אני יכול להדגיש את זה שעלינו לקחת הפסקה לרגע ולחשוב על העולם, אז זה היה שווה את זה. העולם עומד להתרסק, וכעת עלינו לעצור". הכוכב הבטיח להמשיך ולעדכן בימים הקרובים.

 

רגע אחרון של בריאות. אלבה, באירוע שבו כביכול נדבק (צילום: Getty Images)
רגע אחרון של בריאות. אלבה, באירוע שבו כביכול נדבקצילום: Getty Images

 

אלבה חשף כי נדבק ביום ב' האחרון. למרות שחש בטוב, הוא נבדק למחלה לאחר שנודע לו שהיה במגע עם חולה אחר (כאמור, ההשערות הן כי מדובר באשת ראש ממשלת קנדה). "קיבלתי תוצאות חיוביות לבדיקת הקורונה. כן, זה חרא. אני בסדר", אמר בווידאו שפרסם אז.

 

אלבה בתמונה משותפת עם סופי טרודו (ראשונה משמאל) ואנשים נוספים שכנראה נמצאים גם הם בבידוד כרגע (צילום: פייסבוק)
אלבה בתמונה משותפת עם סופי טרודו (ראשונה משמאל) ואנשים נוספים שכנראה נמצאים גם הם בבידוד כרגעצילום: פייסבוק

נשארה לצידו גם לאחר שגילה כי נדבק. אלבה ואשתו סברינה (צילום: Getty Images)
נשארה לצידו גם לאחר שגילה כי נדבק. אלבה ואשתו סברינהצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018