ריחו"ל

ריס וויתרספון: "דברים רעים קרו לי, הותקפתי והוטרדתי"

בריאיון ל"וניטי פייר" השחקנית מספרת על ההטרדות שעברה במהלך הקריירה שלה, ועל הביקורת שקיבלה מהתקשורת על שלא סיפרה עליהן כשקרו. " את צריכה לספר את הסיפור שלך ברגע שתרגישי מוכנה", הבהירה

ריס וויתרספון על שער מגזין Vanity Fair (צילום מסך)
ריס וויתרספון על שער מגזין Vanity Fairצילום מסך

 

אחרי יותר משלושה עשורים של קריירה מצליחה בתעשיית הבידור, ריס וויתרספון כבר מרגישה בנוח לדבר על הדברים הפחות טובים שקרו לה במהלך השנים. כזכור, לפני כ-3 שנים, סיפרה על במאי שהטריד אותה מינית כשהייתה בת 16. כעת, בריאיון למגזין Vanity Fair הכוכבת בת ה-43 מדברת שוב: "דברים רעים קרו לי. תקפו אותי, הטרידו אותי. זה לא היה מקרה בודד".

 

וויתרספון עדיין כועסת, אבל לא רק על התוקף - השחקנית משתפת בריאיון במקרה קשור אחר שמאוד הכעיס אותה: "לאחרונה עיתונאית שאלה אותי למה לא דיברתי על כך עד אותו רגע. חשבתי לעצמי שזה מעניין מאוד - לדבר עם מישהי שחוותה את הדברים האלו ולשפוט אותה על הדרך שבה היא בחרה לספר עליהם". הכוכבת המשיכה: "את צריכה לספר את הסיפור שלך ברגע שבו תרגישי מוכנה. אבל האשמה שהיא ניסתה להטיל עליי הייתה לא הגיונית, ואז היא גם כתבה כמה אנוכית אני על שלא סיפרתי על כך קודם לכן".

 

ווית'רספון ממשיכה להסביר: "כשהדברים האלו קרו, לפני 25 שנה, לא הייתה לכך מודעות ציבורית. לא היה מקום עבורי לספר על כך. המדיה החברתית יצרה מקום חדש לאנשים להביע את עצמם, ולי לא היה את זה. זה הדבר הטוב בכוח ומספרים".

סיפרה על התקיפות כשהרגישה מוכנה (צילום: Getty Images)
סיפרה על התקיפות כשהרגישה מוכנהצילום: Getty Images

 

עוד סיפרה השחקנית בריאיון על כך שמעולם לא ניסתה לשוות לעצמה תדמית סקסית. "כשרק התחלתי, היו כל מיני מגזינים לגברים שאנשים הציעו שאופיע בהם. אף פעם לא עשיתי זאת, ואני שלמה עם כך מכיוון שלא זו הדרך שבה רציתי שיראו אותי. לא כך אני מסתכלת על עצמי. רציתי להיות מצחיקה, ואת לא יכולה לאבד מהרלוונטיות שלך אם את ממשיכה להצחיק. יודעים מה מתיישן מהר? החזה שלך צונח, הפנים צונחות, התחת צונח, אבל את תמיד יכולה להיות מצחיקה".

 

כשנשאלה מה דעתה על נשים שמספרות כי הוטרדו מינית, אך גם מצטלמות בעירום, וויתרספון השיבה: "אני אגיד לך את מה שהבת שלי נוהגת לומר - למה נשים צריכות להסתיר את המיניות שלהן? זו לא אחריותן, הדרך שבה אחרים רואים אותן. המיניות של אותה אישה לא צריכה להיות מוגבלת רק בגלל שהיא מדברת על הסכמה. צריך שיהיה לך את הזכות להיות מינית ולהביע זאת, בגלל שהסכמה היא הסכמה, לא משנה מה".

 

"למה נשים צריכות להסתיר את המיניות שלהן?" (צילום: Getty Images)
"למה נשים צריכות להסתיר את המיניות שלהן?"צילום: Getty Images

העדיפה שיראו בה בתור "המצחיקה" (צילום: Getty Images)
העדיפה שיראו בה בתור "המצחיקה"צילום: Getty Images

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018