רכילות+

הנס הפרטי שלה: אחרי הפונדקאות והתאומים - ירדן הראל בהיריון

לאחר שנים של ניסיונות להביא ילדים, ואחרי שנעזרה בפונדקאית והפכה לאמא לתאומים לני וגפן, ירדן הראל מודיעה שהיא בהיריון. "הנס הפרטי שלנו, החלום שכבר מזמן הפסקנו להעז לחלום - התגשם"

ירדן הראל חושפת בטן של היריון
ירדן הראל חושפת בטן של היריון

 

חודש וחצי אחרי שהתבשרנו שירדן הראל ובעלה, עומרי שלום, הפכו להורים לתאומים באמצעות פונדקאית, היום (ו') אנחנו יותר מנרגשים לגלות שהראל בהיריון, ובעוד כמה חודשים תביא לעולם אח או אחות ללני וגפן .

 

"הנס הפרטי שלנו, החלום שכבר מזמן הפסקנו להעז לחלום התגשם", כתבה הראל, והוסיפה: "מבלי לתכנן, בבדיקה שגרתית, פתאום זכיתי לשמוע את שתי המילים: את בהיריון". כזכור, לאורך השנים הראל לא הסתירה את הקושי והניסיות הרבים שלה ושל בעלה להביא ילדים לעולם, ולפני מספר חודשים חשפה כי אחרי לא מעט ניסיונות - החליטו בעלה והיא להיעזר בפונדקאית.

 

 

ירדן הראל מדברת על התאומים לני וגפן

ירדן הראל מדברת על התאומים לני וגפן

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כעת, המשפחה היפה שלהם תמשיך לגדול. הראל ממשיכה וכותבת: "כולם הבטיחו לי שכשאני ארגע זה יקרה ולא האמנתי, והנה הקלישאה, ביחד עם כל הטיפולים של כל השנים כנראה עשו את שלהם, ועכשיו עומרי ואני צריכים להתחיל להבין איך בעצם מגדלים סוג של שלישייה". לסיכום, אמרה הראל ל-300 אלף העוקבים שלה באינסטגרם: "זה הזמן להאמין בניסים".

 

התמונה שהעלה עומרי שלום, בעלה של ירדן
התמונה שהעלה עומרי שלום, בעלה של ירדן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018