רכילות+

אלונה טל: "המצב גורם לי לחשוב על דברים גדולים יותר מחזרה לארץ"

השחקנית הישראלית חיה ועובדת בארה"ב כבר שנים, אבל כשפרויקטים בכל העולם נעצרים, האם עדיף להיות בהוליווד או בישראל?

המצב בו נמצא העולם בימים האלה, בצל נגיף הקורונה המתפשט, לא פשוט עבור אף אחד. מקומות עבודה נסגרים מסביב לעולם, העובדים נשלחים הביתה וצריך לשמור על מרחק מחברים ובני המשפחה. אנחנו יודעים מה עובר על הסלבס הישראלים, אך מה עם אלו שגרים מעבר לים? יצאנו לבדוק מה קורה עם המפורסמים שכבר לא מעט שנים חיים רחוק מהמשפחה ומהבית בישראל. האם דווקא עכשיו כשכולם מבודדים בביתם, הם עושים שיחות וידאו ומרגישים כאילו מעולם לא עזבו, או שמא 12 השעות שמפרידות ביהם ובין המשפחה, מרגישות כמו עולם ומלואו?

 

השחקנית אלונה טל (36), מי שלעד תזכר ככוכבת הסדרה "הפיג'מות", חיה בארצות הברית כבר קרוב לשני עשורים, לאחר שהתחתנה בשנת 2007 עם השחקן מרכוס פרז והביאה לעולם את בתם צ'ארלי (3). המשפחה הקטנה מתגוררת בלוס אנג'לס, שם טל מטפחת קריירת משחקת מרשימה עם הופעות בסדרות "על טבעי", "CSI", "ורוניקה מארס", "אלי" ועוד סדרות וסרטים נוספים, אך כעת בצל המשבר הבריאותי העולמי היא מספרת: "כרגע אין פרוייקטים, הכל מבוטל".

 

אחת מהכוכבות שלנו מעבר לים. אלונהטל (צילום: אמיר מאירי)
אחת מהכוכבות שלנו מעבר לים. אלונהטלצילום: אמיר מאירי

 

איך המצב בהוליווד בצל הקורונה?

"כמו בכל העולם, מדובר בהמון אנשים בהסגר עצמי. כלומר, זה עוד לא נאכף על ידי המשטרה אבל יש עוצר על כל העסקים ה'לא חיוניים'. אנשים במתח ומנסים נואשות לשמור על חיוביות. אני מקווה ש'העסק שלי' יצליח לחזור לעצמו בסוף סרט האימה שאנחנו חיים בו".

 

איך אתם מעבירים את הזמן בבידוד?

"אנחנו בבית עם הילדה ועם הכלב. כשלא יורד גשם אנחנו מנסים לצאת לטיולים. מתאמנים בבית, מנסים לבשל דברים מהמאגר של מה שיש לנו ומנסים לא לצפות יותר מדי בטלוויזיה או בחדשות כי זה מכניס ללחץ".

 

עם הבת צ'ארלי (צילום מסך: אינסטגרם)
עם הבת צ'ארליצילום מסך: אינסטגרם

 

את מרגישה שלמרחק מישראל יש יותר השפעה בימים אלה?

"אני חייבת לציין שהריחוק מהארץ קשה עכשיו כמו שתמיד קשה לי. היה לי מזל שאמא שלי ואחותי היו אצלנו ממש לפני שהכל נהיה מטורף כי בתי חגגה יומולדת, אז יצא לנו לבלות זמן ביחד".

 

את מדליקת נרות לכבוד השבת בגולה? בארץ זה נהיה חזק עכשיו עם הקורונה.

"אנחנו עושים ארוחות שבת עם חברים בעזרת וידאו, אבל לא בגלל שאני מתחזקת או משהו כזה. אני אוהבת מסורת ואם אנשים מזמינים אנחנו - לרוב נבוא. רק שעכשיו אנחנו מתחברים לווידאו".

 

עם מי את מתעדכנת על המצב בארץ?

"אני מתעדכנת עם החברות שלי, אניה בוקשטייןנסלי ברדה".

 

מבלה עם החברות, ביניהן נועה תשבי
מבלה עם החברות, ביניהן נועה תשבי

 

המצב יכול לגרום לך לשקול לחזור לישראל ולהיות קרובה למשפחה ולחברים?

"המצב גורם לי לחשוב על דברים הרבה יותר גדולים מחזרה לארץ. גורם לי לחשוב עלינו ועל היחס שלנו אחד לשניה, לסביבה, לחיות ולטבע. האמת היא שהמאורע שגרם לי הכי הרבה לשקול ולחשוב על חזרה הביתה היה לידת בתי. היום אני שמחה שיש לי אותה ואת בעלי איתי בבית. הרי גם אם היינו בישראל עם בני משפחתי המורחבת היינו כולנו בבידוד כל אחד בבית שלו".

 

תמיד זוהרת (צילום: רפי דלויה)
תמיד זוהרתצילום: רפי דלויה

 

בביקור בישראל, יחד עם הבעל פרז (צילום: ענת מוסברג)
בביקור בישראל, יחד עם הבעל פרזצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018