איש צוות של המלכה אליזבת נדבק בקורונה

אחד מעוזרי המלכה אליזבת נדבק בנגיף. תוצאות הבדיקה הגיעו שעות ספורות לפני שהוחלט להעביר את מלכת אנגליה לבידוד בטירת ווינדזור. "המלכה מרגישה טוב", מסר מקור מהארמון

רק בריאות! המלכה אליזבת (צילום: gettyimages)
רק בריאות! המלכה אליזבתצילום: gettyimages

 

נגיף הקורונה הגיע לארמון בקינגהם: דיווחים מעבר לים גורסים כי אחד מעובדי הצוות של המלכה אליזבת נמצא חיובי לנגיף הקורונה. אותו איש (או אישה), ששמו לא נחשף, שהה בארמון בקרבתה של המלכה בשבוע שעבר, ימים ספורים לפני שהוחלט להעביר אותה להסגר בטירת ווינדזור.

 

אתר "הסאן" פירסם כי העובד הרגיש רע ולכן עשה בדיקה, וכבר בתחילת שבוע שעבר התקבלו התוצאות כי הוא אכן חולה בנגיף. האתר פירסם כי ההחלטה להעביר את המלכה אליזבת לבידוד התקבלה לאחר שהגיעו תוצאות הבדיקה החיוביות, וכמו כן דווח כי המלכה מרגישה טוב וכי המעבר נועד לשמור על בריאותה בלבד. כמובן שבהתאם להנחיות, כל אנשי הצוות ומי שהיה בארמון בקרבתו של החולה נשלחו לבידוד של 14 יום.

 

"תוצאות הבדיקה של איש הצוות הגיעו חיוביות לפני שהמלכה עזבה את הארמון ועברה לטירת ווינדזור", סיפר מקור מהארמון לאתר, והוסיף: "כמו כן, בארמון ישנם 500 אנשי צוות, לכן כמו בכל מקום עבודה, זה היה הגיוני שזה יגיע גם לשם בשלב מסוים".


נשמח ללייב באינסטגרם מהבידוד (צילום: Gettyimages)
נשמח ללייב באינסטגרם מהבידודצילום: Gettyimages

 

דובר מטעם הארמון סירב להתייחס לפרסומים, ואמר: "לא נענה על שאלות לגבי בריאותם של אנשי צוות בודדים. בהתאם להנחיות נקטנו בפעולות הנדרשות על מנת להגן על כל העובדים והאנשים המעורבים". טרם ידוע האם המלכה שהתה בקרבתו של העובד. נמשיך לעדכן!


בדרך לבידוד (צילום: AP)
בדרך לבידודצילום: AP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018