רכילות+

שרה נתניהו: "לא עושה ניתוחים ולא בוטוקס"

בשידור לייב שעשתה באינסטגרם, אירחה ניקול ראידמן את אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו. כשהתבקשה על ידי אחת הגולשות לתת טיפים לטיפוח, סיפרה נתניהו בגאווה שהכל אצלה טבעי: "עור הפנים שלי זו מתנה וגנטיקה מאמא שלי"

 

 

היום (ו') בשעות הצהריים אירחה ניקול ראידמן את אשת ראש הממשלה וחברתה הטובה, שרה נתניהו, בשידור לייב שעשתה באינסטגרם שלה, כשכל אחת נמצאת בביתה. במהלך השידור קיבלו השתיים שאלות מהצופים, וכשעברו למוד של "שיחת חברות", העלתה ראידמן שאלה מאחת הגולשות: "שרה, יש לך עור פנים נהדר, במה את משתמשת ואיך אפשר לטפח את עצמך בבית?", שאלה הגולשת וביקשה: "אולי תתני לנו טיפים של ביוטי?". על כך השיבה נתניהו בחיוך: "קודם כל אני אתן לכם את הטיפ ואת הדבר הכי גדול שיש, עור הפנים שלי זו מתנה וגנטיקה מאמא שלי המקסימה, שכבר לא איתנו". 

 

ראידמן הוסיפה: "נספר לכולם שאת לא עושה בוטוקוס ואני מאחלת לעצמי עוד כמה שנים להיראות כמוך". נתניהו אישרה את דבריה ואמרה: "לא עושה שום דבר, לא ניתוחים, לא בוטוקס ולא כלום. זו ירושה שיש לי מאמא. זה סקופ, אני יודעת שהרבה רוצים לדעת לאיזה מקום אני הולכת".

 

"סקרנים לגבי עור הפנים שלי?". שרה נתניהו (צילום: אלכס קולומויסקי)
"סקרנים לגבי עור הפנים שלי?". שרה נתניהוצילום: אלכס קולומויסקי

 

עוד שוחחו ראידמן ונתניהו על המצב הבריאותי במדינה ועל התמודדות הממשלה והאזרחים. כמובן שנתניהו לא פיספסה הזדמנות לפרגן לבעלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו, על כך שהוא עובד לילות כימים בניהול המדינה והמשבר.

 

בסיום השיחה, ראידמן עקצה בהומור את חברתה הטובה ואמרה לה: "לפחות עכשיו כולם רוחצים הרבה את הידיים, בדיוק כמו שאת אוהבת". דבריה גרפו צחוק גדול מנתניהו שהודתה שזה כנראה הדבר היחיד שמשמח אותה במצב הנוכחי. 


"תראי כמה חלק!" (צילום: ענת מוסברג)
"תראי כמה חלק!"צילום: ענת מוסברג

ותודה לגנטיקה (צילום: ענת מוסברג)
ותודה לגנטיקהצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018