רכילות+

סוף עצוב: נטלי דדון ועמית פרליס נפרדו

אחרי קאמבק משמח ועשרה חודשי זוגיות דביקים ופוטוגניים במיוחד, הדוגמנית נטלי דדון ובן הזוג עמית פרליס נפרדו. השניים הורים לריף בן השלוש

פייר, התבאסנו. נטלי דדון ועמית פרליס (צילום: שוקה כהן )
פייר, התבאסנו. נטלי דדון ועמית פרליסצילום: שוקה כהן

 

אחרי כמעט שנה של זוגיות צמודה ופוטוגנית במיוחד, נטלי דדון ועמית פרליס נפרדו, כך נודע למערכת pplus מגורמים המקורבים לזוג.

 

השניים, שחידשו את הקשר הזוגי לפני כמעט שנה, במאי 2019, נתפסו אז על חם כשיצאו יחד מבילוי לילי במסעדה בלב תל אביב, מה שהעלה אצלנו את החשד לגבי קאמבק משמח. לאחר כמה ניסיונות הכחשה, בסופו של דבר השמועה התבררה כנכונה - כמה חודשים לאחר מכן השניים יצאו מהארון כזוג, ודדון אפילו דאגה להוסיף את שם משפחתו של פרליס בחשבון האינסטגרם של בנם, ריף.

 

פרליס הקפיד להגיע עם דדון לאירועים מתוקשרים, כולל חגיגות יום הולדתה של דדון בחודש ספטמבר האחרון, שם השניים לא הצליחו להוריד את הידיים אחד מהשנייה ואף פרגנו לעוקבים עם תמונת נשיקה שזכתה לכיתוב: "ככה, בול, תמיד, אמן!". סוף עצוב.

 

בימים יפים יותר  (צילום: אינסטגרם)
בימים יפים יותר צילום: אינסטגרם

 

כמעט ארבע שנים עברו מאז בישרה הדוגמנית נטלי דדון שהיא בהריון, אך סירבה לספר בזמנו כי פרליס הוא האב. השניים נפרדו לפני הלידה, ודדון החליטה שתלד ותגדל את הילד לבדה, כאם חד הורית.

 

לאחר הלידה, פרליס נכנס בחזרה לתמונה ובראיון שנערך אז עם דדון סיפרה הדוגמנית: "היחסים קיימים והכי חזקים ומאוחדים, מדהים, באמת מדהים, זו הורות משותפת לכל דבר".

 

משפחתיים. נטלי, ריף ועמית (אינסטגרם)
משפחתיים. נטלי, ריף ועמיתאינסטגרם

אז אין מצב לקאמבק?  (צילום: ענת מוסברג)
אז אין מצב לקאמבק? צילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018